ایران رمان

نسخه‌ی کامل: جدیدترین و شیک ترین مدل های رو[color=#ff0000]تخت[/color]ی عروس ۲۰۱۴
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
وجود مدل های زیاد روتختی عروس در بازار باعث شده موقع خرید جهیزیه عروس و انتخاب وسایل اتاق خواب، عروس خانم های عزیز و اطرافیانشون به مشکل بخورن و انتخاب بهترین ها کمی براشون سخت شده. امروز با چند مدل روتختی زیبا و جدید در خدمت شما دوستهای خوبم هستم و سعی دارم بهترین ها رو بهتون معرفی کنم. همراهم باشید.

عکس ها و مدل های جدید روتختی عروس:
مدل روتختی عروس نقش زیادی در تزیین و دکوراسیون اتاق خواب داره و به قول معروف یه جورایی اتاق رو به نما میاره، به همین خاطر همه سعی دارن بهترین ها رو انتخاب کنن. اولین مسئله ایی که باید بهش توجه کرد رنگ روتختی و هماهنگی اون با تختخواب و فضای اتاقه که باعث میشه جلوه روتختی بیشتر شه. البته اغلب عروس خانمها ترجیح میدن از رنگ سفید و یا رنگهای روشن استفاده کنن.
[عکس: Counterpane-bride.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-7.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-10.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-3.jpg?cd5a66]
روتختی های رنگی خصوصا از جنس تور که جدیدا توی بازار اومده و طرفدارهای خیلی زیادی هم داره باعث زیبایی بیشتر اتاق خواب شما میشه. فقط کافیه که رنگ و طرح مناسب با بقیه جهیزیه رو انتخاب کنید. برای هماهنگی بیشتر هم میتونید از وسایل تزیینی و دکوری به رنگ روتختی استفاده کنید و اونها رو توی اتاق خواب و در جاهای مناسب بچینید.
[عکس: Counterpane-bride-4.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-8.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-6.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-2.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-9.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-17.jpg?cd5a66]
راستی دوستهای خوبم توجه داشته باشید که هماهنگی و ست شدن پرده و روتختی عروس باعث زیبایی بیشتر اتاق خواب و کلا چیدمان جهیزیه عروس میشه و نمای خیلی زیبا و چشم نوازی به فضای خونه میده.
[عکس: Counterpane-bride-1.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-5.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-11.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-18.jpg?cd5a66]
اینم چند مدل روتختی اسپورت و زیبا برای اون دسته از عروس خانم هایی که میخوان یه جهیزیه ساده و زیبا داشته باشن و اتاق خوابشون رو مطابق با سلیقه خودشون بچینن.
[عکس: Counterpane-bride-12.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-13.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-14.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-15.jpg?cd5a66]
[عکس: Counterpane-bride-16.jpg?cd5a66]