ایران رمان

نسخه‌ی کامل: حركت تاثير گذار ملكه زيبايي
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برخورد ملکه زیبایی تایلند با مادر فقیرش بازتاب زیبا و گسترده ای داشت.
ملکه زیبایی تایلند برای نشان دادن عشق خود به مادرش و قدردانی از زحمات وی در طول زندگی اش تصویر زیبایی خلق کرده است.
ملکه زیبایی تایلند علی رغم شهرت و آوازه ای که در یک ماه گذشته به دست آورده است، برای بوسیدن پای مادر نظافتچی اش جهت تقدیر و تشکر خم شده است بدون اینکه در برابر دوربین های عکاسی و فیلمبرداری احساس کند چیزی از ارزشش کاسته شده است و این اقدام زیبا را انجام داده است.
[عکس: 1337517179-irannaz-com.jpg]
“کانیتا واسینگ” 17 ساله ماه گذشته توانسته است لقب ملکه زیبایی را از آن خود کند. او هم چنین با رفتار متواضعانه مبنی بر بوسیدن پای مادرش، توجه و همراهی افکار عمومی را بیش از پیش به خود جلب کرده است و بیشتر محبوب شده است.
او پس از بازگشت به زادگاهش در حالی که نوار و تاج درخشنده ای برتن داشت در برابر مادرش خم شد و پای وی را بوسید.
[عکس: 1333437120-irannaz-com.jpg]
گویا او می خواست با این رفتارخود به مادرش بگوید که وضعیت کنونی را مدیون تلاش ها و زحمت های وی است که برای خانواده کشیده تا کانیتا بتواند به این مقام برسد.
واسینگ گفت: من هرگز از شغل مادرم احساس حقارت نمی کنم و موقعیت کنونی خود را مدیون مادرم هستم زیرا ما شرافتمندانه کسب درآمد می کنیم پس چرا باید خجالت کشید.
این همه ماجرا نبود بلکه روزنامه ها و پایگاههای اجتماعی عکس ملکه زیبایی تایلند را در حال کمک به مادرش در جمع آوری زباله ها نشان می دادند بدون اینکه خجالت بکشد.