ایران رمان

نسخه‌ی کامل: اعتراف کده ...
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
asnaدر خدمتتون هستم با یه تاپیک توپ ِ من درآوردی، که امیدوارم واستون جذاب باشه asna

هر کدوم از ما کاربرا به انگیزه ای خواسته یا ناخواسته به پروفایل دیگرکاربران، مدیران و حتی خود شخص ادمین سرکی می کشیم .[عکس: twol.gif]

اینجا جای اعترافِ [عکس: tongue.gif] ...بیاین اعتراف کنیم و با اینکار لحظات شیرینی برای خودمون و دیگران بسازیم fv

بیشتر به پروفایل کدوم کاربر انجمن سر میزنی؟ انگیزت چیه ؟ ieir

ببینم می ترکونین این تاپیکو یا نه azsx

لطفا هر کی حتی یه بارم اینجا رو میخونه بیاد اعترافشو بنویسه .

یه لبخند نشوندن رو لب بقیه خیلی ثواب داره و ارزشمنده ها .تازه گناه یواشکی نگاه کردنتون هم میشوره و با خودش میبره ..نگین نگفتم

خودمم اگه اولین نفر نباشم آخرین نفر نیستم واسه اعتراف کردن .

منتظرتونم [عکس: xcvk.gif]
من اعتراف می کنم خیلی نسبت به پروفایل مدیرسایت کنجکاو بودم و یواشکی بهش سر میزدم .

مدیر ببخشید .... من اشتباه کردم ...asnaasnaasna

خواهش می کنم منو ننداز بیرون . dvia
بنده اعتراف مى نمويم كه به پروفايل هاى اين عزيزان هميشه سر ميزنم ! بى دليل و با دليل :
Admin - Sadaf - Moon - MisaN - Samin banoo - نويد
كلا من زياد تو پروفايلا ميچرخم xcvl دليل خاصى م ندارم xcvl
و اينكه اعتراف مى كنم خيلى تيزم Tongue از لحن حرف زدن كسى ميتونم تشخيص بدم كيه Tongue حتى اگه ناشناس باشه Tongue
من اعتراف ميكنم زياد تو كاره پروفايل نيستم تخصصم چك كردن افراد آنلاينه كه ببينم هركي داره چيكار ميكنهxcvl
به به ..ممنون از پروفایل گردان عزیز ..بازم اگه جایی هست که نگشته باقی گذاشتید بیاین و اعتراف کنید [عکس: tongue.gif]

خب منم اعتراف میکنم که قبلا که فقط می نوشتم خیلی دختر سر به راه تری بودم ، میومدم متنم رو میذاشتم و می رفتم پی کارم .راستی با خواننده هام هم از طریق خصوصی ارتباط داشتم .

اما از وقتی همکار انجمن شدم ، مجبورم ..می فهمید مجبورم [عکس: fv.gif] به پروفایل اغلبتون سر بزنم ..دقت کنید سر ، و نه سرک کشیدن ! [عکس: -2-42-.gif]

اکثرش هم بادلیله ([عکس: xcvb.gif])

مثلا دنبال چیزی هستم .حتی برای اینکه ریشه های علایق بعضی ها رو بفهمم سراغ ارسال ها و پست هایی که مشارکت داشتید هم میرم [عکس: xcvl.gif]

بیشتر از همه به پروفایل دوستان نزدیکم ، برای جواب دادن به پیام هاشون سر میزنم .اما چون دوستان مشترکی داریم یهو میبینم به پروفایل دوستان دوستانم هم سر زدم و از این کار کمال ندامت و شرمندگی رو دارم [عکس: zaps.gif]

خلاصه این اواخر چون به دنبال کاربران فعال و مستعد هستیم خیلی تو پروفایل ها چرخیدم و همچنان هم این گشت و گذار ادامه دارد ... [عکس: asna.gif]

این بود انشای من درباره پروفایل گردی [عکس: tongue.gif]

راستی ادمین و صدف جون خیلی مراقب پیام هاتون باشید ... چون اغلب اوقات گذرم به پروفایل شما هم میوفته [عکس: xcvb.gif]

خوب من کلا به افراد خاصی سرک نمی کشم ...به هرکی که گذرم بی افته ی نگاه به پروفایلش می کنم ..دلیل ملیلم نمی خواد‎;O)‎
اعتراف مى كنم وقتى بيكارم همه ش ليست افراد انلاين رو نگاه مى كنم ببينم كى كجا داره سير و سياحت مى كنه Tongue
اصلا هم بابت اين كارام خجالت زده نيستم ! dfgh
پروفايل هم برا سر زدن ـه ! نذاشتن كه دكور بمونه dfgh
بيشتر هم بخاطر اطلاع از آخرين اخبار از انجمن پروفايل مدير ها رو چك مى كنم azsx
و اعتراف دومم ، هر كسى به عنوان آخرين بازديد كننده به پروفم سر بزنه منم به پروفش سر ميزنم :)))
از قديم گفتن به پروف ديگران سر نزنى ، ديگران به پروفت سر ميزنن asnaasna
من اعتراف می کنم که عادت به پروفایل گردی اصلا ندارم جز اینکه اشتباهی دستم به اسم کاربری بخوره که اونم سریع برگشت رو می زنم چون کنجکاوی تو خونم نیست .و اما تا دلتون بخواد مهمون میاد برام و به پروفم سر میزنن از مدیران گرفته تا کاربرای تازه واردی که حتی تو همون روز عضو شدن .
خب اگه کسی برام پیام بذاره که مجبورا بهش سرمیزنم .
اما اعتراف می کنم این روزا گاهی ، اندکی ، به پروفایل جناب مدیر و صدف جون از جهت کنجکاوی سر میزنم ، نمی دونم چرا تازگی ها اینجوری شدما ، یعنی دست خودم نیست!!!
asna
و یه اعتراف دیگه هم که یادم اومد اینه که گاهی به پروفایل وانیاجان هم سر می زنم و براش پیام هم میذارم . آخه دوستیه که چند ماهه پیداش نیست و نمیدونم چرا؟ ولی همش دعا می کنم که حال و روزگارش خوب و خوش باشه . آمین .

بر خلاف اكثر كاربرا نسبت به پروفايل ادمين كنجكاوى ندارم mnb ولى صدفو يكم دارم xcvb
بقيه هم معمولا نظرى يا حرفى ازشون ميخونمو كنجكاو ميشمو نگاه ميندازم يا آخرين بازديد يا آنلاينيشو ببينم Tongue

يا به هر علتى تو پروف يكى هستم موضوع صحبتش با دوستش جالب باشه ميرم اونورم ميخونمasna

بعضى وقتا شوخى و جكى بوده و خوشم اومده منم اينجورى شدم asna

اعتراف ميكنم يه بار داشتم بازديد كننده های پروفایلمو رو نگاه ميكردم خوشحال شده بودم كه جز يكى همشون همون روز بودن يه دفه ديدم اسمه خودمم آخريه احوالاتم به ترتيب bcmr بعد ieir بعد zaps

اعتراف ميكنم مورد بوده براى يه موضوعى كه برام مهم بوده كلى تو صفحات عقب رفتم تا بالاى صدتام شده!! twol واسه بعضياشون آخرشم به نتيجه نرسيدم يا مسخره بوده bmcg ولى ديگه بيشتر از ٥ صفحه تمايل ندارم

از كاربرا بيشتر به رنگيا سر ميزنم xcvbTongue
دیگه کسی نیست که بخواد اعتراف کنه و شادمون کنه ؟Tongue
صفحات: 1 2