ایران رمان

نسخه‌ی کامل: داستان با سه کلمه (سری جدید )
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
لطفا داستان با 3 کلمه شروع میشه و نفر بعدی که میخواد پست بده متن پست قبل رو کپی می کنه و خودش با 3 کلمه ادامه میده و به همین صورت ادامه پیدا میکنه تا یه پایانی براش بذاریم .
مثلا من شروع می کنم :
امروزم مثل همیشه
نفر بعد که پست میده اینطور ادامه میده :
امروزم مثل همیشه کلاسم تموم شدو

و به همین صورت پیش میره .
♦حتما توی پست کل داستان رو قرار بدید و کلمات خودتون رو هم پر رنگ (Bold) کنید .
♦اگه هم 4 یا 5 کلمه هم شد اشکال نداره ، اما بیشتر نشه .
♦اگه 2 نفر هم همزمان پست بدند ، پستی که زودتر ارسال شده باقی می مونه و بعدی پاک میشه .
♦لطفا داستان رو به جاهای باریک نکشونید و حرفهای سیاسی و ... توش نزنید .
♦یک کاربر هم نمی تونه پشت سر هم پست بده. اسپم هم ندید.
توی پست بعد خودم شروع می کنم.
مرسی

♦دوستان لطفا از کارکترهای اضافی مثل ... استفاده نکنید .
لطفا کلماتی که خودتون مینویسید رو پر رنگ کنید ، یعنی از پست قبل کپی بگیری و 3 کلمه تون رو بنویسید و سلکت آل کنید و روی B کلیک کنید تا همه ی داستان بولد بشه و یک بار دیگه روی B بزنید تا تمام نوشته از حالت بولد خارج بشه و بعدش 3 کلمه ی خودتون رو های لایت کنید روی B کلیک کنید تا فقط اون 3 کلمه ی شما بولد بشه .
♦هر پست اشتباه اگه همون موقع ویرایش نشه سریع حذف می شه .
♦ازشکلک استفاده نکنید.
♦حتما جمله یا حرف نفر قبلی رو کامل کنید و ازش رد نشید. mara
متن آغازین TongueTongue

امروز روز خیلی خاصی بود
امروز روز خيلى خاصى بود.
براى ديدنش ذوق داشتم !
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت

امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد. آخه قرار بود
امروز روز خيلى خاصى بود. براى ديدنش ذوق داشتم ! ولی خاص بودنِ امروز یک دلیل دیگر هم داشت ، دلیلی که فهمیدنش اون روهم ذوق زده میکرد. آخه قرار بود
من اولین نفری باشم که
من اولین نفری باشم که روی سِن بروم
من اولین نفری باشم که روی سِن بروم و آن خبر مهم را به همه اعلام کنم
صفحات: 1 2 3