ایران رمان

نسخه‌ی کامل: هنوزم که هنوزه | maniia
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هنوزم که هنوزه؛دلم بی تابی می کنه برات....
هنوزم که هنوزه..وقتی حتی اسمت به گوشم می خوره...از خودم بی خود میشم...
هنوزم که هنوزه وقتی می گن یادش بخیر میگم مگه رفته؟..و اون موقع ست که باید هزار تا نگاه شیشه ای رو به جون بخرم......
هنوزم که هنوزه ؛ وقتی میام خونه بهت سلام می کنم..منتظرم که جوابمو بدی ...مثل همون روزا.....اما سکوتی که هست می زنه تو سرمو میگه....هی کجایی رفیق؟...این جا نگرد....اونی که دنبالشی دیگه نیست....و من مثل همیشه سر خورده که چرا همه می گن که نیستی؟....
هنوزم که هنوزه؛به این امید میرم بیرون که وقتی دست پر میام خونه از تعریف بکنی....تعریف بکنی که چه قدر خوب میتونم از پس خودم بر بیام.....که بزرگ شدم....که بهم افتخار می کنی.......ولی ...زهی خیال باطل!
هنوزم که هنوزه....دلم واست تنگ میشه.....تنهایی.....روزا رو میشمارم....تا تموم بشه....خاطره ها.......روزایی که منتظرم....و دوباره روزی برسه که دوباره ببینمت....دوباره وقتی میام بغلت کنم...پسم بزنی وبگی...اه..برو اونور چند وقته حموم نرفتی؟
هنوزم که هنوزه ...وقتی میگم...که این لباس خیلی بهت میاد.....صدای به هم چسبیدن قطره های اشک رو میشنوم......میشنوم که میگن......بقیه .....می اومد......من باز با اصرار می گم ...نه میاد..
هنوزم که هنوزه وقتی می پرسن چی کاره ای ...با افتخار می گم استاد ادبیات.....بچه ها وقتی براشون سوال پیش میاد بهم میگن تا بیام ازت بپرسم.....اونوقته که تموم نوشته هاتو....کتاب هاتو... دفتراتو زیر رو می کنم تا جوابشونو پیدا کنم....تا بگم که هنوزم هستی و من هیچ چی رو از دست ندادم.....
هنوزم که هنوزه تا وقت پیدا میکنم واسه دل خودم ....دور از چشم دیگرون...شروع میکنم به زیر رو کردن دفتر ذهنم و خاطره هامون رو می کشم بیرون و خودمو توش غرق میکنم...اونجاست که با تموم وجودم حست میکنم....نوازش هاتو....بوسه هاتو....تندی هاتو.....حرف هاتو.....و دوباره به خودم میگم....ببین هنوزم هست...چرا گول حرفای بقیه رو می خوری که میگن رفته؟..ولشون کن بابا...خودمو و خودتو عشقه!....و دوباره غرق میشم
هنوزم که هنوزه دلم می خواد برات بنویسم.....و منتظر اون روزی بشم که می آی...اونوقت بدو میام و اینارو بهت نشون می دم تا...
اشکالاشو برام رفع کنی و بگی :آفرین.....تو این چند وقت که نبودم حسابی پیشرفت کردی....ومن کیلو کیلو قند تو دلم آب شه.!
هنوزم که هنوزه دلم خیلی برات تنگ شده.....تنهایی....کجای پس؟!!!!!!