ایران رمان

نسخه‌ی کامل: توئیتر ترامپ به صورت دائمی مسدود شد!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
توئیتر ترامپ به صورت دائمی مسدود شد!
شبکه اجتماعی توییتر به صورت دائمی حساب کاربری ترامپ را به حالت تعلیق در آورد.
خبرگزاری فارس: شبکه اجتماعی توییتر حساب کاربری رئیس جمهور آمریکا در این شبکه را تعلیق کرد.
توییتر اعلام کرد که حساب کاربری ترامپ در این شبکه اجتماعی را به صورت دائمی به حالت تعلیق در آورده است.
[عکس: 2518817_295.jpg]
توییتر در توضیح دلیل تعلیق حساب کاربری ترامپ، نگرانی از ترویج خشونت بیشتر توسط توییت‌های ترامپ را دلیل این اقدام خود اعلام کرده است.
توییتر اعلام کرد که دو توییت اخیر ترامپ در اعلام عدم مشارکت در مراسم تحلیف بایدن و همچنین تاکید بر این موضوع که نمی‌توان طرفدارانش را نادیده بگیرند، به عنوان تحریک کننده دانسته است.
توییتر ترامپ را بیش از 88 میلیون و هفتصد هزار نفر از سرتاسر جهان پیگیری می‌کردند و این شبکه اجتماعی یکی از مهمترین ابزارهای وی برای ارسال پیام به مخاطبانش بوده است
توییتر پیام ترامپ از حساب ریاست‌جمهوری را هم حذف کرد
پس از آنکه شبکه اجتماعی توییتر صفحه شخصی ترامپ در این شبکه را برای همیشه مسدود کرد، ترامپ با استفاده از صفحه رسمی ریاست جمهوری آمریکا پیامی را منتشر کرد که توییتر بلافاصله این پیام را حذف کرد.
ترامپ در این پیام، توییتر را رسانه‌های آزاد ندانسته و اعلام کرد که با چند سایت در حال مذاکره بوده و به زودی خبر بزرگی در این زمینه خواهد داد.
ترامپ همچنین درباره احتمال راه‌اندازی پلتفرم خود در آینده نزدیک خبر داد و تاکید کرد که نمی‌توانند وی را ساکت کنند.
توییتر یه کار خوب کرده باشه همینه! 
من ندارم این اپ رو وگرنه منم علیه ترامپ سر به خشونت میذاشتم asna
رفتم تو فیسبوک یه مطلب با هشتگ من قاسم سلیمانی ام گذاشتم... نوشت این استوری رو فقط خودت می تونی ببینی چون بر خلاف قوانین ماست...  Undecided