ایران رمان

نسخه‌ی کامل: سرپرست تيم هاي س[color=#ff0000]پاها[/color] ن و استقلال چه گفتند؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پرسپوليس ميهمان، استقلال ميزبان؛
سرپرست تيم هاي سپاها ن و استقلال چه گفتند؟
تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي ميزبان سپاها ن شده و تيم فوتبال ذوب آهن در مرحله يک چهارم نهايي ميزبان پرسپوليس شد.
به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران حاضر در محل؛ قرعه کشي مرحلهيک چهارم جام حذفي راس ساعت 14 برگزار شد که با اين قرعه کشي پرسپوليس در اين مرحله بايد در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود.

*درگيري سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن

پس از قرعه کشي مرحله يک چهارم جام حذفي سرپرست پرسپوليس به قرعه کشي اعتراض کرد و گفت در اين قرعه کشي تقلب شده و بايد تکرار شود که نماينده ذوب اهن قبول نکرد و گفت ما فقط همين قرعه کشي را قبول داريم و محل قرعه کشي را ترک کرد.

در ادامه بحث سرپرست پرسپوليس و نماينده ذوب آهن درگيري به دفتر تاج رسيد و طرفين براي حل و فصل موضوع به آنجا رفتند.

استقلال ميزبان سپاها ن شد

تيم فوتبال استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي فوتبال ميزبان سپاها ن شد.

براساس اين گزارش، قرعه کشي مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام شد و استقلال ميزبان سپاها ن اصفهان شد.

*ماجدی: مشکلی برای بازی در اصفهان نداشتیم

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: از اینکه میزبان شدیم و در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاها ن می رویم خوشحالیم و اگر هم در اصفهان بازی می کردیم مشکلی نداشتیم.

وی ادامه داد: قرعه کشی هیچ مشکلی نداشت و نباید که همیشه تنش وجود داشته باشد ما راضی هستیم و نماینده سپاها ن هم راضی بود.

ماجدی خاطر نشان کرد: کار ما برای قهرمانی در جام حذفی راحت شد و میزبانی مرحله نیمه نهایی کمک زیادی به ما می کند.

*مهدوی کیا: مسائل مدیریتی به بازیکنان ارتباطی ندارد

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس افزود: مسائل مدیرتی به بازیکنان ارتباطی ندارد و من نمی توانم در مورد استعفاء رویانیان نظر بدهم باید مدیران در این مورد صحبت کنند در ضمن با استعفا موافقت نشده و همچنان رویانیان به پرسپولیس کمک می کند.

وی ادامه داد: شرایط تیم خوب است و تمرینات خوبی را سپری می کنيم من به دلیل مصدومیت سبک تمرین می کنم و بازی با داماش را از دست داده ام.

مهدوی کیا خاطر نشان کرد: تمام تلاشم را می کنم در یک هفته باقی مانده تا بازی با استقلال خودم به بازی برسانم تا برای تیم مثمر ثمر باشم.

*نماینده سپاها ن در قرعه کشی جام حذفی: هم خوشحالیم و هم ناراحت هستیم

احمد فتاحی تصريح کرد: از اینکه میزبانی نیمه نهایی جام حذفی را از دست دادیم ناراحتیم و براي اينکه در چمن مناسب آزادی بازی می کنیم خوشحالیم.

وی ادامه داد: قطعا هواداران سپاها ن ما را در تهران تنها نمی گذارند و از تیم خود حمایت می کنند.

فتاحی خاطر نشان کرد: قرعه کشی هیچ مشکلی نداشت و عادلانه بود و هیچ اعتراضی به آن نداریم./مح