ایران رمان

نسخه‌ی کامل: بدترین سوتی های تلوزیونی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
چند سال پیش توی یه برنامه زنده شبكه تهران (فكر كنم شبهای تهران بود) احمدزاده بعد از اینكه یكی مسابقه رو برد گفت: هدیه ای به رسم امانت به شما میدیم!

توی اخبار سراسری بود كه آقای بابان همراه همكار خانومش می‌خواست خداحافظی كنه گفت: به همراه خانمم از شما خداحافظی می كنم!

برنامه‌ی صبح ایرانی رادیو سراسری كه از ساعت ۶ و خورده ای صبح شروع میشه یك مجری خانم داره به اسم قلع ریز یا مشابه اون كه یه روز، گفتند: یك خبر جالب می‌خوام براتون بخونم، تو اینترنت می‌گشتم (!) این خبر رو دیدم كه نوشته یك پیرمرد به مدت ۵۰ سال بالای درخت زندگی كرده و بعد فرمودند كه: شوخی نیست، طرف ۵ قرن بالای درخت بوده!

یه تبلیغی جدیدا تو تلویزیون نشون میده كه ظاهرا مال یك شركت آموزش كنكور به اسم " تست قرمز " هست ... خلاصه یه پسره رو نشون میده كه كتابای اینا رو می خونه بعد میره سر جلسه با خیال راحت تست میزنه ...فقط یه نكته ای هست ... این پسره سر جلسه كنكور فقط یه پاسخ نامه دستشه ... هیچ پرسش نامه ای وجود نداره ...!

یكی از برنامه های زنده شبانه چند سال قبل بود كه تو شبكه تهران پخش می شد و احمدزاده و حسینی مجریاش بودن. خسرو شایگان (دوبلور) تلفنی باهاشون تماس گرفته بود و اینا هم گیر داده بودن كه یه آهنگی رو كه معمولا زمزمه می‌كنی بخون. هرچی این بنده خدا می گفت الآن چیزی یادم نیست ول كن نبودن كه یه دفعه شروع كرد به خوندن : مرا ببوس ...! مرا ببوس ... اون دو تا هم كه دستپاچه شده بودن فورا گفتن به به چه صدای خوبی! حالا می‌رسیم سر سوال بعد و هر جور بود نذاشتن بقیشو بخونه.

یه بارم تو برنامه كودك (حالا همه فكر میكنن من برنامه كودك می بینم) عمو پورنگ اجرا می كرده مسابقه تلفنی بوده یه دختره زنگ زده بوده ، پورنگ بهش میگه بابا خونه هست باهاش صحبت كنم میگه هست ولی حمومه ، میگه مامان چه طور ؟ میگه مامانمم حمومه !!!

یه بار گوینده اخبار ساعت ۲ می‌خواست بگه وفات پدر آقای احمدی نژاد گفت: شهادت پدر آقای احمدی نژاد كه سریع درست كرد. ولی معلوم بود اعصابش خرد شده و چند تا اشتباه دیگه هم كرد.

یه خاطره دیگه از عمو پورنگ
یه صدای دخترونه
- الو ؟
- الو ؟
- سلام
- سلام
- خوبی
- مرسی . عمو پورنگ ؟
- جانم ؟
- من خیلی دوستتون دارم
- منم خیلی دوستت دارم عزیزم . اسمت چیه ؟
- كتایون
- كتایون ؟ خوبی ؟
- بله
- كتایون ؟ من ازت سوال می پرسم . تو بگو كتایون . باشه ؟
- باشه
- كی از همه بهتره ؟
- كتایون
- كی تو كارا به مامان كمك می كنه ؟
- كتایون
- كیه كه مامان دوستش داره ؟
- كتایون
- كیه كه بابا وقتی از در میاد ماچش می كنه ؟
- مامان

بازی پرسپولیس - ابومسلم بود بین دو نیمه زنگ زدن به فنایی برای مسایل داوری و اینا فنایی گفت : قبل از هر چیز اجازه بدین فرارسیدن ماه محرم رو خدمت شما و بینندگان تبریك عرض كنم .

[/b]
هه هه...
عمو پورنگ خیلی باحال بودددددددددددددددددد .a.a
عجب سوتی بود سوتی عمو پورنگ
آخریه از همه بهتر بود!!!!
تو برنامه ی خاله شادونه ی دختره توی شهادته یکی از بزرگان زنگ زدو گفت:میخوام ب بچه ها ی چیزی بگم.
خاله شادونه:بگو عزیزم.
دختره:شهادته این امامه عزیزو ب همه مسلمانان تبریک میگم!!
خاله شادونه هل کرد گفت ن ن نباید تبریک بگی اون واسه تولده ک تبریک میگن.
دختره گفت:آها تولده؟تولده این امامو ب همه تبریک میگم!!!!!
خاله شادونه قاتی کردو گفت:عزیزم چرا صدات نمیاد؟ا...ا....... قط شد؟
asnaasnaasna
از همه بدتر همون سوتی معروف خاله نرگسه که سانسوره asnaasnaasnaasnaasnaasna
ینی وقتی من دیدم ترکیدم asnaasnaasnaasna
خوب برنامه زنده هست دیگه ولی بنده خداها چه قشنگ جمعش می کنن. ممنون کلی خندیدمasnaasnaasna
عمو پورنگ و قشننننننننگ باهاش کیف کردم...آخرش بودasna
عمو پورنگ چه سوتی هایی داشته.asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnamaramara
و ای چه سوتی های باحالی بود حالا فکر میکنم من زیاد سوتی میدم نگو خبلی هام سوتی میدن خخخخخخخخخخخخخخ
صفحات: 1 2