ایران رمان

نسخه‌ی کامل: آب استخر آزادی جوش است؛ شیرجه رو تیم ملی: جوانی ام را برای شیرجه به
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آب استخر آزادی جوش است؛
شیرجه رو تیم ملی گفت: متاسفانه تیم ملی در شرایط خوبی به سر نمی برد و ملی پوشان انگیزه کافی برای انجام تمرینات نداریم.
شهباز شهنازی شیرجه رو تیم ملی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: یکی از برنامه های فدراسیون حضور تیم ملی در بازی های آسیایی اینچوآن کره جنوبی است اما متاسفانه در حال حاضر برنامه ای برای شرکت در این رقابت ها نداریم و تا زمانیکه شرایط بهبود پیدا نکند انجام با تمریناتی بی هدف به جایی نمی رسیم.
وی افزود: تا زمانیکه برای این رشته هزینه نشود نمی توان توقع کسب نتایج قابل قبول را داشت و در حال حاضر تنها به دلیل علاقه ای که به شیرجه دارم تمریناتم را دنبال می کنم در غیر این صورت با شرایط فعلی هیچ ملی پوشی حاضر نیست که تمرینات خود را با این شرایط ادامه دهد.

وی تصریح کرد: پیش از این و در فصل سرما به دلیل خرابی تجهیزات داخل استخر ما با مشکلات زیادی روبرو بودیم به ظوریکه مجبور بودیم در آب سرد تمرین کنیم اما در حال حاضر شرایط تغییر کرده است و با شروع فصل گرما آب استخر داغ است و مناسب انجام تمرینات آماده سازی نیست، همچنین از طرف دیگر امکانات این مجموعه نیز به هیچ وجه رضایت بخش نیست به طوریکه رسودگی تخته ها باعث مصدومیت ورزشکاران می شود و آسیب هایی را به ما وارد می کند و متاسفانه امکانات استخر آزادی به هیچ وجه کارایی لازم را ندارد و این در حالی است که شیرجه روهای شهرستانی شرایط بدتری را نسبت به ما دارند
* از گفتن حقمان نا امید شدیم
وی ادامه داد: با وجود اینکه زمان زیادی از بازی های آسیایی گوانگجو می گذارد اما همچنان پاداش 5 میلیونی ما پرداخت نشده است و از دریافت آن نا امید شده ایم و از طرف دیگر با توجه به اینکه ملی پوشان از نظر مالی حمایت نمی شوند حضور در تیم ملی بی فایده است و همین امر باعث شده تا شیرجه رویی در تیم حضور نداشته باشد.

شیرجه رو تیم ملی گفت: همچنین اواخر سال گذشته من با حضور در فدراسیون از مسئولان درخواست کردم تا حداقل هزینه ایاب و ذهاب ملی پوشان را پرداخت کنند و آنها وعده دادند که این مشکل به زودی برطرف می شود اما نه تنها حل نشده است بلکه مشکلات همچنان به قوت خود باقی است و از اینکه جوانی ام را صرف در این رشته به هدر دادم پشیمانم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین پیش از این با حضور در رقابت های اندونزی ما توانستیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم اما متاسفانه برخی ها این موفقیت را درجه 2 خواندند و به همین دلیل با شرایط فعلی دیگر انگیزه ای باقی نمی ماند./آق