ایران رمان

نسخه‌ی کامل: نظر بچه ها.( نفر سیزدهم کاربر bumblebee لطفا.همه بیان)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
بچه ها من قصد دارم یه چیزی مثل مسابقه بین بچه ها.من تو این تایپیک میخوام نظر بچه ها رو درباره شما بدونم.من میگم درباره فلانی و بچه ها میان و نظرشونو در مورد اون فرد میگن.که خوبه یا بده.این اخلاقش خوبه این بده.این کارو بکنه اون کارو بکنه.همه بچه ها هم میتونن شرکت کنن از کاربرای تازه وارد تا مدیر وظیفه شناسمون.خوبیش اینه که میتونین با نقطه ضعف و قوت هاتون اشنا بشین.برای اینکه هرج و مرج نشه و قاطی نشه و کسی جا نمونه،هر کی دوست داره درباره اون بچه ها نظر بدن بهم پخ(پیام خصوصی)بده و بگه میخواد شرکت کنه.هر موقع تعداد به 5 نفر رسید شروع میکنم اگه نرسه هم که جمعش میکنم این کارو.هر کی خوشش اومد و فهمید چی میگم بکوبه اون سپاسو.

بچه هایی که دیدن لطفا اطلاع رسانی کنن که بقیه هم بدونن.اگه دیدم بچه ها استقبال کردن شروع میکنم فعلا تا نگفتم کسی پخ نده لطفا.ممنون از همه دوستان.maramara

اهای دیگر تنبل ها سپاس گذاشتم که هی پست نخونم.بدونم قضیه چیه.پس هر کی نزده سپاس بزنه.
هر کی سپاس نزنه راش نمیدم.azsxazsx
شوخیدم.ieirولی جدی سپاس بزنین بچه ها من هی باید پست بخونم.خواهشا.
دوستان دوستان.نفس راست میگه.هر چی میگین اشکال نداره ولی نباید بی احترامی بشه یا طرف ناراحت بشه.اگه کسی بی احترامی کنه تذکر داده میشه اگه خیلی بد بی احترامی کرده باشه دیگه حق شرکت نداره و اگه چند نفر این کارو بکنن به صورت کل منحل میشه این مسابقه لطفا ادم باشید دوستان.Tongue

خوب دوستان تعداد به 10 نفر رسید.ولی هنوز تموم نشده.باید اطلاع رسانی کنین افراد بیشتری بیان و اینکه افراد بیان و نظر خودشونو بگن.
از امروز هر کی میخواد اسمش باشه اسمشو برام پخ کنه و بگه میخواد شرکت کنه وقتی سه تا 4 نفر اعلام کردن شروع میکنم.بعد از 10 نفر از نفر دیگه ثبت نمیکنم تا 10 نفر تموم شه بعد دوره بعدو شروع میکنم.دوستان به بقیه بگید که بیان.خیلی ها نمیدونن.به همه دوستاتون بگین.ممنون.

خوب دوستان تا حالا فقط 16 نفر اسم نوشتن.بدویین دیگه.
نفر اول mahiye ghermez
نفر دوم z and m
نفر سوم tanha70
نفر چهارم زینب سلطان
نفر پنجم بیخیال بابا
نفر ششم barane
نفر هفتم neda76
نفر هشتم rainy girl
نفر نهم آرنوشا
نفر دهم Abolfazl
نفر یازدهم fire boy
نفر دوازدهم ati92
نفر سیزدهم bumblebee
نفر چهاردهم پسر خوب
نفر پانزدهم یاسمین2412
نفر شانزدهم sadaf
منتظر نفرات بعدی هستم دوستان.mara
چه جالب من هستمxcvl
خوبه من پاییییییییییمممممasnamara
من و مریم که پای یک داریم
هشتم ولی خشتم asnaasnaasnaasnaasnaasna
سپاسم نمیزنم چشت دراد asnaasna
به بهههههههههه ... چه عالی

کوبیدم سپاسو ...

منم هستمممم

حاضرررررررxcvk
مائده دیگه حوصله نداریم پیام صوخوصی بدیم همین جا قال قضیه رو بکن
سارا تنبل نمیشه.قاطی پاتی میشه اهای دیگر تنبل ها سپاس گذاشتم که هی پست نخونم.بدونم قضیه چیه.پس هر کی نزده سپاس بزنه.tyuityui
آقا من چارپایه asnaasna
خوراک این کارام فقط وقتی نوبت من شد این ریحانه رو راه ندینxcvbxcvbxcvl
من سپاس و کوبیدم asna
من هستم شدیییییییید
مییییییییییییییی کوبیم همچینو همچون asnaasnaasnaasna
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11