ایران رمان

نسخه‌ی کامل: یه دوست پسـ ـر هم نداریم....
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
یه دوست پسـ ـر هم نداریم بهمون پیشنهاد بیشرمانه بده ، ماهم کلی کولی بازی در بیاریم

یه دوست پسـ ـر هم نداریم مجبورش کنیم اسم مارو رو بازوش خالکوبی کنه

یه دوست پسـ ـر هم نداریم قاصدک ببینیم بپریم روش بگیم وای ازش خبر آورده

یه دوست پسـ ـر هم نداریم از سربازی معاف باشه هر روز بهش بگیم سربازی واسه تو لازم بود خیلی لوس بار اومدی

یه دوست پسـ ـر هم نداریم شارژ ایرانسل بده بهمون بگه خطت رو شارژ کن زود به خودم زنگ بزن

یه دوست پسـ ـر هم نداریم هر روز بهش بگیم ای کاش رشد عقلتم مثل رشد سیبیلت بود

یه دوست پسـ ـر هم نداریم همیشه حرفمون رو گوش کنه نه فقط موقعی که بهش می گیم دیگه به من زنگ نزن

یه دوست پسـ ـر هم نداریم هی واسش از جذابیت آقایون کچل بگیم که آخر سر بره دونه دونه موهاشو بکنه جذاب شه

یه دوست پسـ ـر هم نداریم هی بهش بگیم من ۶ تا خواستگار دکتر دارم زود باش تکلیف منو روشن کن

یه دوست پسـ ـر هم نداریم که دیگه هی نگیم من به عشق اعتقادی ندارم

یه دوست پسـ ـر هم نداریم با شماره دوستش امتحانمون کنه ما هم سربلند از امتحان بیایم بیرون

یه دوست پسـ ـر هم نداریم که ثانیه به ثانیه یادآوری کنه که ما فقط دوستای معمولی هستیم

یه دوست پسـ ـر هم نداریم وقتی عصبانی هستیم با فامیل صداش کنیم مثلاً گوش کن آقای فلانی

یه دوست پسـ ـر هم نداریم سرما بخوره هی قربون صدقه صدای گرفتش بریم

یه دوست پسـ ـر هم نداریم اس ام اس عاشقونه بفرسته واسمون به جای جواب عاشقونه گیر بدیم این اس ام اس رو کی برات فرستاده؟ هـــــــــــــا؟؟؟؟
یه دوست پسـ ـر هم نداریم که تهدیدش کنیم یا دیگه نباید سیـ ـگار بکشه یا اگه میکشه منم باید باهاش بکشم

یه دوست پسـ ـر هم نداریم شماره تلفنش بشه همه ی پسوردامون

یه دوست پسـ ـر هم نداریم که هیچ، دوست معمولیشم نداریم دلمون خوش باشه
خیلی باحال بودددددددددددددددددددددددددددددددددد

دمت گرمmaramaramara
گلم یک کلمه آگهی می دادی! نمی خواست اینهمه صغرا کبرا بچینه کهHuhxcvbxcvbxcvbasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
یه دوست پسـ ـر هم نداریم با شماره دوستش امتحانمون کنه ما هم سربلند از امتحان بیایم بیرون
تا به حال کسی سربلند از این امتحان اومده بیرون asnaasnaasnaasna
باحال بود ممنون.asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnamaramara
خخخخخخخ واقعا دوسته عادیشم نداریم چ برسههههه.....
خخخخخخخ ممنون
ایوللل حال کردم....
ممنونم/خیلییی باحال بود عزیزasna
دلمونو شاد کردی باحال بود خخخخخخmara
خیلی باحال بود مرسی اجیmara
از این خوشم اومد جالبه ..... یه دوست پسـ ـر هم نداریم سرما بخوره هی قربون صدقه صدای گرفتش بریم
اگه داشتی که تاالان کشته بودیش با این کارات و زورگوییات ولی خدایی جالب بودasnaasnaasna
صفحات: 1 2