ایران رمان

نسخه‌ی کامل: دلنوشته شایان پسر الهام چرخنده برای مادر در بسترش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[عکس: ad4f15606b01.jpg]
سلام ... این نوشته برای کوه مشکی است ... برای خاتون خانواده زهرایی دلا ... شعرا ... نقاشا ... ورزش ... مهندسین ... و سینم ا به سبک خودش... این تصویر مربوط میشه به نفس زندگی من و برادرم ارسطو ... الهام بانو چرخنده ... و ... مامان زهرایی شده ما ... همونی که چندین روز و ثانیه و ماه رو تحمل کرد و زیر فشار ... نامردی های نامرد دم نزد و چون کوه اعتقادش رو راسخ تر از همیشه ادامه داد و فریاد زد ... . عاشقم من عاشقم من ای علی جانم مدد ... و همواره نفسش از سینه بانوان مسلمان زهرایی کشورش در میاد ... به دعای خیر همه احتیاج داره ... از همین ابتدا عرض کنم ... الهام یک بختیاریه و بیدی نیست به این بادا بلرزه ... ( مخاطب خاص )
من بهش تکیه میکنم ... من بهش افتخار میکنم ... من بهش میگم فرشته ... مخلص همه یاران زهرایی و حیدری پیج مادر ... رخصت .. علی علی . "شایان"
تصویر زیر، الهام چرخنده - بازیگر سینم ا و تلویزیون - را بر روی تخت بیمارستان نشان می دهد. الهام چرخنده از شب گذشته به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. برخی منابع دلیل این امر را فشار عصبی عنوان کردند.
[عکس: 91b86d04c1.jpg]
الهام این قدر پر انرژیه که بیدی نیس که با این بادا بلزه ایشالله زودتر خوب میشهShy
خوشم نمیاد اصلا ازش الهام چرخ دنده
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ولی بنده خداشه خودش شفاش بده
mara

امین
انشالله خدا شفا بده و به بچه هاش ببخشدش الهى امين