ایران رمان

نسخه‌ی کامل: پوستر متفاوت «مرگ ماهی»
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

29 دی 93
آفتاب نیوز: پوستر فیلم سینم ایی «مرگ ماهی» به کارگردانی سیدروح‌الله حجازی، توسط استاد محمود کلاری رونمایی و با استقبال مواجه شد.

طراحی این پوستر برعهده میثم میرزایی بوده است. همچنین عکس استفاده شده در پوستر، توسط نوید سجادی‌حسینی گرفته شده است.

این پوستر ساعتی قبل در مراسم «یک فیلم یک سلام» توسط استاد محمود کلاری رونمایی شد. پوستر «مرگ ماهی» علاوه بر اینکه توسط این مدیر فیلمبرداری پیشکسوت و کاربلد سینم ای ایران مورد تمجید قرار گرفت، با استقبال احسان کرمی (مجری برنامه) نیز روبرو شد.

احسان کرمی درباره این پوستر گفت: «این پوستر خودش قصه‌های زیادی دارد و فکر می‌کنم جزو پوسترهای توجه برانگیز این دوره از جشنواره فیلم فجر باشد».

بازیگران «مرگ ماهی» نيكي كريمي، علي مصفا، طناز طباطبايي، ريما رامین‏فر، بابك كريمي، بهرنگ علوي، حسام محمودي، مرواريدكاشيان، با هنرمندی پانته‌آ بهرام، بابك حميديان، رابعه مدنی و سحر دولتشاهی و بازیگران خردسال كيميا مراديان، مليكا پارسا و حسام رحيمي‌منش هستند که در پوستر طراحی شده، حضور دارند.

بر اساس این گزارش، در خلاصه داستان فیلم سینم ایی «مرگ ماهی» آمده است: «همیشه فکر می‌کردم ماهی‌ها موقع مردن، وقتی لب می‌زنن، یه چیزی می‌خوان بگن که من اونو نمی‌شنوم...»

[عکس: 443452_113.jpg]