امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با n@st@r@n...روز پنجشنبه مورخ 1394/2/17

اِهم اِهم bmce سَلامَلِكم fg خوبستين ؟ gp
گويا نسترن پَزون داريم xcvb
خيلى هم عالى :)
بدونِ فوتِ وقت ميريم سراغ سؤالا bmca اميدوارم خسته ت نكنه bcmj

١- كدوم سبك از موسيقى رو ميپسندى و گوش ميدى ؟ ( راك ، پاپ ، سنتى و ...)

٢- از چه رفتارى خيلى مى رنجى و اذيت ميشى ؟

٣- " نسترن " رو توى هشت كلمه توصيف كن! (كمتر از هشتا باشه اشكالى نداره ولى بيشتر نشه dfgh)

٤- اگه يك روز از خواب بيدارشى ببينى فقط خودت روى كره ى زمين هستى و تنهايى ، چه حسى بهت دست ميده ؟ چى كار مى كنى ؟

٥- كمترين نمره اى كه تو دوران تحصيلى ت گرفتى چند بوده ؟

٦- از قلم خودت راضى هستى ؟

٧- بيشتر از چه چيزى مى ترسى و وحشت دارى از روبرو شدن باهاش ؟

٨- اگه قرار باشه يكى از خصوصيت هاى اخلاقى ت رو تغيير بدى ، اون كدوم خصوصيتت هست ؟

٩- تا حالا برات خواستگار اومده ؟

١٠- يه خاطره از دوران كودكيت تعريف كن !

١١- مامانت رو بيشتر دوست دارى يا بابات رو ؟ ( اگه بگى هر دوش ميام پروفت رو مى تركونم :-2-42-: ، فقط يكى رو بگو.)

١٢- از زندگى اى كه الان دارى راضى هستى ؟

١٣- تا حالا عقايد كسى رو كه باهات هم عقيده نيست ، مسخره كردى ؟ تو ذهنت چطور ؟

١٤- دختر بايد ... ؟

١٥- پسر بايد ... ؟

١٦- يه نويسنده ى خوب بايد ... ؟

١٧- يه مادر بايد ... ؟

١٨- يه پدر بايد ... ؟

١٩- يه خواهر بايد ... ؟

٢١- يه داداش بايد ... ؟

٢٢- يه جوك بگو كه يخ كنيم از بى مزگى ! Tongue

٢٣- اگه يه روزى بچه دارى بشى و بچه ت دختر باشه ، چه نصيحتى بهش مى كنى ؟ اگه پسر باشه چى ؟

٢٤- آهنگ گوش ميدى ؟ اگه آره ، مجازش رو گوش مى كنى يا غيرمجازش رو ؟

٢٥- سبك و سياق كدوم نويسنده ى كتاب هاى چاپى رو مى پسندى ؟ در مورد نويسنده هاى مجازى چطور ؟

٢٦- تو زندگيت بيشتر از همه از كى خيلى حساب ميبرى و حرفش رو بى چون و چرا قبول مى كنى ؟

٢٧- تا حالا به مرگ فكر كردى ؟

٢٨- زندگى بنظرت چه رنگى ـه ؟

٢٩- تصور كن ، خدا بهت يه فرجه ميده كه اون كسى رو كه خيلى بهت بدى كرده رو ، خودت مجازات كنى ! چه مجازاتى براى اون شخص در نظر ميگيرى ؟

٣٠- از كدوم ماده ى غذايى نفرت دارى و وقتى نگات بهش ميوفته حالت بد ميشه ؟

٣١- تو دوران طفوليتت از كدوم كارتون خيلى خوشت ميومد و دنبالش مى كردى ؟

٣٢- تا حالا دلِ كسى رو شكستى ؟

٣٣- تا حالا دلت رو شكستن ؟

٣٤- اخرين رمانى كه خوندى چى بود ؟

٣٥- " نيها " رو تو يك جمله توصيف كن ! ( مثبت يا منفى بودنِ بارِ جمله مهم نيست.)

٣٦ - فقط تا بيست و چهارساعت زنده اى ، تو اين مدت چى كار مى كنى ؟

٣٧- تا حالا كسى حق ت رو خورده ؟

٣٨- اهل تلويزيون و سريال هستى ؟

٣٩- يه جمله بگو كه خوندنش حال آدم رو دگرگون كنه :)

٤٠- براى هر مورد ، فقط " يك كلمه " مى نويسى ! بيشتر نشه هاااااا tyuityui

قيامت :

مكّه :

اقيانوس اطلس :

هيس! دخترها فرياد نمى زنند :

عشق :

خيانت :

تنفر :

خدا :

ابليس :

حافظ :

دكتر شريعتى :

فيس*بوك :

اينترنت :

نوستراداموس :

هيتلر :

م.مؤدب پور :

دروغ :

تهمت :

مسخره كردنِ ديگران :

مآر :

موش :

قاليچه ى حضرت سليمان :

ايران :

كوروش بزرگ :

كلاه قرمزى :

اعدام :
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
عکستوxcvb بزار با...با...عکس عشقتxcvb با...با...امممم...هااااا...ویزگی هات و اخلاقیاتتxcvb
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
(۱۸-۰۲-۹۴، ۰۶:۱۹ ب.ظ)• Niha • نوشته:
اِهم اِهم bmce سَلامَلِكم fg خوبستين ؟ gpسیلام علیکم-به لطف شما خوب هستیم
گويا نسترن پَزون داريم xcvbعاقا جان من فقط نسوزم
خيلى هم عالى :)بله دیگه
بدونِ فوتِ وقت ميريم سراغ سؤالا bmca اميدوارم خسته ت نكنه bcmjنه بابا راحت باش

١- كدوم سبك از موسيقى رو ميپسندى و گوش ميدى ؟ ( راك ، پاپ ، سنتى و ...)پاپ-بعضی وقتا هم اهنگ های قدیمی-هایده-گوگوش-مهستی

٢- از چه رفتارى خيلى مى رنجى و اذيت ميشى ؟آدمای بی ادب که نمی تونن عفت کلام داشته باشن

٣- " نسترن " رو توى هشت كلمه توصيف كن! (كمتر از هشتا باشه اشكالى نداره ولى بيشتر نشه dfgh)
بازیگوش-زبون دراز-ارتباط اجتماعی بالا-گاهی ابری،گاهی آفتابی-وروجک-اقتصاددان-گاوصندوق خونه

٤- اگه يك روز از خواب بيدارشى ببينى فقط خودت روى كره ى زمين هستى و تنهايى ، چه حسى بهت دست ميده ؟ چى كار مى كنى ؟خب تنهایی چیکار کنم من-مسلما دغ می کنم چون ادم منزوی نیستم دوست دارم تو محیط باشم وفعالیت کنم -

٥- كمترين نمره اى كه تو دوران تحصيلى ت گرفتى چند بوده ؟یه بار لج کردم ورقه رو خالی دادم ولی معلم نمره صفر نداد چون میدونست لج کردم ،همینطوری خالی داد دستم

٦- از قلم خودت راضى هستى ؟نه زیاد-چون هربار یه قدم میرم جلو وفکر می کنم که از این بهتر هم می تونم باشم

٧- بيشتر از چه چيزى مى ترسى و وحشت دارى از روبرو شدن باهاش ؟
از دست دادن دوستام

٨- اگه قرار باشه يكى از خصوصيت هاى اخلاقى ت رو تغيير بدى ، اون كدوم خصوصيتت هست ؟کمی اروم حرف بزنم

٩- تا حالا برات خواستگار اومده ؟پدرم دراومده-خسته شدن تو خونه بگن می خواد درس بخونه
اونا هم میگن ما بریم یه دور بزنیم این درسش تموم بشهasnaasnaasna

١٠- يه خاطره از دوران كودكيت تعريف كن !یادمه 5سالم بود داشتیم خونمون رو رنگ می کردیم،اون موقعه داداشم تازه به دنیا اومده بود،بعد چندتا نقاش تو خونمون بود،چون من از اول بچه دیکتاتوری بودم تو خونه حرف فقط حرف من بود-بدون توجه به اخطار نقاشا تو وسط خونه با رنگا بازی می کردم
من یه جعبه بزرگ داشتم که توش عروسکایی که عموم از تهران برام فرستاده بود وعینک آفتابی وچندتا وسایل دیگه توش داشتم،یکی از نقاشا که هی منو اذیت می کرد هی می گفت دختر خوشتیپ یه بار جعبتو می دزدم می برم برای دخترم،منم هی فریاد وجیغ که حق نداری بهش دست بزنی-خلاصه یه روز نفهمیدم این جعبه چی شد-وسط خونه ایستادم فریاد کشیدم جعبه منو این دزدیده-بابام هی میگه ندا(چون تو خونه ندا صدا می کنن)بخداعمو شوخی می کرده،حتما یه جایی گذاشتی یادت رفته منم قبول نمی کردم کل خونهرو گذاشته بودم رو سرم،اون بیچاره هم نشست جلو پام وگفت عمو من بر نداشتم،منم از حرصم برداشتم تموم رنگ رو خالی کردم رو سرش-عاقا چشمتون روز بد نبینه همه از خنده داشت میمردن،بیچاره با نفت حموم کرد تا رنگ از سرش بره....بعد اینکه خونه رو تموم کردیم اخر سر جعبه از بین وسایلا پیدا شد.....هیچی دیگه هر بار منو تو خیابون می بینه میگه ندا بازم رنگ داری بریزی رو سرمxcvbxcvbxcvbxcvbxcvb خب چرا اونطوری نگام می کنی،می خواست اذیتم نکنه

١١- مامانت رو بيشتر دوست دارى يا بابات رو ؟ ( اگه بگى هر دوش ميام پروفت رو مى تركونم :-2-42-: ، فقط يكى رو بگو.)بابام

١٢- از زندگى اى كه الان دارى راضى هستى ؟بله

١٣- تا حالا عقايد كسى رو كه باهات هم عقيده نيست ، مسخره كردى ؟ تو ذهنت چطور ؟
نه هیچ وقت همیشه به عقاید دیگران احترام میذارم حتی اگه کسی باشه که غیر از دین خودم بشه
١٤- دختر بايد ... ؟
ناز داشته باشه

١٥- پسر بايد ... ؟مرد باشه نه نر

١٦- يه نويسنده ى خوب بايد ... ؟با تمام وجودش بنویسه،تموم گریه وخنده تو داستانش رو تجربه کنه

١٧- يه مادر بايد ... ؟دوست باشه برای فرزندش

١٨- يه پدر بايد ... ؟حمایتگر فرزندش باشه

١٩- يه خواهر بايد ... ؟راز دار باشه

٢١- يه داداش بايد ... ؟ناز خواهرشو بکشه

٢٢- يه جوك بگو كه يخ كنيم از بى مزگى ! Tongueجــــــــــــــــــــــــــــــــک

٢٣- اگه يه روزى بچه دارى بشى و بچه ت دختر باشه ، چه نصيحتى بهش مى كنى ؟ اگه پسر باشه چى ؟
اگه دختر باشه میگم هیشکی ارزش گریه هاتو ندارهاگه پسر باشه میگم-سعی کن تو زندگی مرد باشی نه نر

٢٤- آهنگ گوش ميدى ؟ اگه آره ، مجازش رو گوش مى كنى يا غيرمجازش رو ؟ترجیحا اهنگی که متن خوبی داشته باشه

٢٥- سبك و سياق كدوم نويسنده ى كتاب هاى چاپى رو مى پسندى ؟ در مورد نويسنده هاى مجازى چطور ؟در ممورد کتابای چاپ شده اقای مودب پور
ومجازی هم قلم خانوم بی ریا وآسیه رو می پسندم

٢٦- تو زندگيت بيشتر از همه از كى خيلى حساب ميبرى و حرفش رو بى چون و چرا قبول مى كنى ؟کسی که متقابلا این رفتارو با من داشته باشه

٢٧- تا حالا به مرگ فكر كردى ؟بیشتر از بیشتر

٢٨- زندگى بنظرت چه رنگى ـه ؟گاهی سیاه-گاهی سفید

٢٩- تصور كن ، خدا بهت يه فرجه ميده كه اون كسى رو كه خيلى بهت بدى كرده رو ، خودت مجازات كنى ! چه مجازاتى براى اون شخص در نظر ميگيرى ؟
همون بدی که در حق من انجام داده متقابلا انجام میدم

٣٠- از كدوم ماده ى غذايى نفرت دارى و وقتى نگات بهش ميوفته حالت بد ميشه ؟سیرابی شیردون

٣١- تو دوران طفوليتت از كدوم كارتون خيلى خوشت ميومد و دنبالش مى كردى ؟برنامه بستنی ها

٣٢- تا حالا دلِ كسى رو شكستى ؟
فکر نکنم چون من اصولا با همه دوستی می کنم اگه هم کسی هست خودش ببخشه
٣٣- تا حالا دلت رو شكستن ؟

اگه هم باشه من ادم کینه ی نیستم یادم نیست
٣٤- اخرين رمانى كه خوندى چى بود ؟
تاوان بوسه های تو

٣٥- " نيها " رو تو يك جمله توصيف كن ! ( مثبت يا منفى بودنِ بارِ جمله مهم نيست.)یه دوست ومنقد خوب

٣٦ - فقط تا بيست و چهارساعت زنده اى ، تو اين مدت چى كار مى كنى ؟

به دیدار بهترین کس زندگیم میرم

٣٧- تا حالا كسى حق ت رو خورده ؟ وقتی با دوستام دونگی یه چیزی می خریم پول منو نمیدن میگن بچه پولداری

٣٨- اهل تلويزيون و سريال هستى ؟قبل کنکور اره ولی الان زیاد وقت نمی کنم

٣٩- يه جمله بگو كه خوندنش حال آدم رو دگرگون كنه :)
يادمان باشد،
محبت تجارت پاياپای نيست،

چرتکه نیندازيم که من چه کردم و در مقابل تو چه کردی

!

بی شمار محبت کنيم،

حتی اگر به هردليلی کفه ی ترازوی ديگران سبک تربود

...
٤٠- براى هر مورد ، فقط " يك كلمه " مى نويسى ! بيشتر نشه هاااااا tyuityui

قيامت :دیدار

مكّه :طواف

اقيانوس اطلس :جغرافیا

هيس! دخترها فرياد نمى زنند :توسری

عشق :لیاقت

خيانت :ظلم

تنفر :کینه

خدا :بنده
ابليس :طمع

حافظ :فال

دكتر شريعتى :شعور

فيس*بوك :مجازی

اينترنت :تکنولوژی

نوستراداموس :پیشگویی

هيتلر :دیکتاتور

م.مؤدب پور :واقعیت

دروغ :نجات

تهمت :جهنم

مسخره كردنِ ديگران :کم اوردن

مآر :جذاب

موش :بازیگوش

قاليچه ى حضرت سليمان :دور دنیا

ايران :عشق

كوروش بزرگ :هگمتانه

كلاه قرمزى :جیگرم

اعدام :قصاص
سپاس شده توسط:
(۱۸-۰۲-۹۴، ۰۶:۳۵ ب.ظ)SmIlE نوشته: عکستوxcvb بزار با...با...عکس عشقتxcvb با...با...امممم...هااااا...ویزگی هات و اخلاقیاتتxcvb

dfghdfghdfghdfghdfghعکسمو یه بار گذاشتم تو پروفایلم
عشق هم ندارم که عکسشو بذارم وگرنه اگه داشتم حتما میذاشتم

اخلاقم:یه خردادیم- بازیگوش-شیطون-گاهی ساکت -گاهی پرشور-گاهی عصبی-گاهی مهربون-گاهی عشق کدبانو بودن-گاهی حس تنبلی-
گاهی گریه-گاهی خنده
گاهی عشق-گاهی فراموشی
-می بخشم،زیاد اهل کینه نیستم
کمک می کنم
اهل هدیه دادنم
خیلی شلوغم-گاهی هم جدی طوری که هیشکی حق نداره بگه بالا چشت ابرو هست
جاش بیافته یه مجلس رو تنهایی می چرخونم
عاشق مهمونم
پذیرایم در حدی که همه ازش راضین
دستپختم نسبت به سنم خیلی خوبه
چایی دم می کنم محشر
اهل تنوع هستم
شده یه روز ده تا لباس عوض کردم
......دیگه تا این حد به ذهنم رسید
سپاس شده توسط:
نه عکستو بزار
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
(۱۸-۰۲-۹۴، ۰۸:۰۴ ب.ظ)SmIlE نوشته: نه عکستو بزار

:-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-:نمیذارم
سپاس شده توسط:
اقا ظاهرا من دیر رسیدم همه سوالا رو ازت پرسیدنdvia
اشکال نداره من خوب همه رو برسی کردم تا سوالایی که نقطه کورن(ینی هیچ کی ازت نپرسیده رو بپرسم) صندلیتو باید داغ کنمxcvkسلامxcvk
بزرگترین گندی که تو زندگیت زدی چی بوده؟xcvb
بزرگترین خرابکاری که در خونه تا به حال کردی؟xcvb
تا حالا شده یه خراب کاری بکنی بعد صداشو در نیاری؟مثال بزن؟
بزرگترین خرابکاری که در مدرسه کردی؟
بزرگترین نقطه ضعفت از لحاظ اخلاقی چیه؟نگو ندارم که ادم بدون نقطه ضعف نداریم

اهل پز دادن هستی؟
دروغ چی؟اگه یه جا لازمت بشه؟xcvb
به دروغ مصلحتی اعتقاد داری؟
اگه بهت بگن به چیت مینازی چی میگی؟(نقطه قوتت تو زندگیتو میگم خنگول من)xcvb
اهل کل کل با پسرا هستی؟(البته فکر کنم بیشتر اهل شیرین زبونی باشی)
معدل دوم دبیرستانت؟
کی بهت گفت بری رشته تجربی؟
مگه زبون نداشتی که بگی میخوام برم یه رشته دیگه؟Huh
اسم عمه سومیت چیه؟:-2-42-:
نگفتی چند تا عمو داری؟
تو خانواده مادری چند تا نوه اید؟
-بابات چند دفه تا حالا دعوات کرده؟
طلا زرد یا سفید؟
حلقه طلا یا برلیان؟
پیانو یا گیتار؟
انگیلیسی یا فرانسه؟
نظرت رو راچب ترکیه بگو؟(خودتو خوب خالی کن)
اولین نمره بدی که داشتی چند بوده؟
از کدوم معلمات زیاد خوشت نمیومد؟نام ببر با ذکر دلیل(5 نمره)
از کدوم معلمت خوشت میومد؟چرا؟
شکلک من چیه؟النا:
فیزیک یا شیمی؟
کیش یا اصفهان؟
گرون قیمت تریت شال یا روسری که تا به حال خریدی؟
توی پوشاک چیرو از همه بیش تر دوس داری؟(مثلا مانتو .شال دامن .زیر شلواریxcvbشلوارک.کفش.استین بلندو.....)
تا حالا از خواهر برادرات کتک خوردی؟چند بار؟
تو فامیلتون(چه پدری چه مادری )کی بیشتر پشتت بوده و همیشه حمایتت میکرده؟فقط حق داری یه نفرو بگی
تو فامیلتون با کی بیشتر از همه دوست و راحتی؟
اسم کوچکترین خاله یادایی(ته تغاریه رو میگم)و عمو یاعمت را بگو؟
خاله یا عمه؟
پسر خاله یا پسر عمو؟
با پسر عمه هات دست میدی؟ با پسر عمو چی؟
باربی یا دارا و سارا؟
بهرام رادان یاگلزار؟
طناز طباطبایی یا سحر قریشی؟
بچه خواهر برات عزیز تره یا بچه داداش؟فقط یه گزینه وای به حالت اگه بگی دو تاشdanigggkdvia
مارک تلوزیونتون چیه؟(مثل سامسونگ.ال جیو.و.........)
بلوز شلوار دوس داری یا بلوز شلوارک؟
لباس مجلسی مشکی یا صورتی؟
تو عروسیاتون لباس محلی میپوشید؟
نسترن به ترکی بگو(از عشق تو من جوجه خروسم قد قد بکنی لپتو میبوسم)وای به حالت به ترکی یه چیز دیگه بگیazxc
اشنا ترک داریم زنگ میزنم چک میکنم:-2-42-:Tongue
کاکائوچند درصد دوس داری؟
دنت چه طعمی دوس داری؟
یه فیلم هندی که دوس داری نام ببر
یه فیلم امریکایی که دوس داری نام ببر
یه سریال ایرانی که خیلی دوس داری نام ببر
یه سینم ایی ایرانی که خیلی دوس داری نام ببر
اهل سینم ا رفتن هستی؟اخرین فیلمی که تو سینم ا دیدی چی بوده؟
اسم دوست صمیمیت چیه؟
داداشت بهت زور میگه؟
اگه یه روز بهت خبر بدن بابات زن دوم گرفته عکس العمل تو چیه؟twalak

واگه قرار باشه به بابات در این باره یه چیزی بگی چی میگی؟ak
حالا اگه بهت خبر بدن(خدایی نکرده)خواهر برادر ناتنی هم داری چی؟عکس العملت چیه؟ایا اونارو میپذیری؟qwer
تا حالا از خواهر برادرت کتک خوردی؟چند بار؟asna
مامانت داداشات رو بیشتر دوس داره مگه نه؟ieir
شهربازی یا کوه پیمایی؟
شطرنج یا تخته نرد؟
دارت یا تنبلان؟
اسم فامیل یا ?WEDDING DAS
ابله مرغون گرفتی؟شدید یاخفیف؟
به نظرت خود خواهی؟
خود شیفته ای؟
انتقاد پذیری؟
زور گویی؟
ابلهی؟xcvb خنگی یا باهوش؟
با مامانت کنار میای؟
نصیحت پذیری؟گرچه شخصیت خردادیارو مثل کف دستم میدونم
واسه دل بچه ها میگمxcvb

فامیل دندون پزشکت چیه؟xcvb
اگه یه بازیگر بیاد خواستگاریت ایا میتونی با شغلش و سختی های شغلش و محدودیتاش کنار بیای و قبولش کنی؟(عشق و عاشقی رو وسط نکش منطقی بگو)

نظرت راجب من چیه؟بی اغراقو بی شوخی Shy
بازم سوال میخوای؟
روز پدر واسه بابات چی خریدی؟
واسه مامانت چی؟
اسم دامادتون چیه؟خخخخخخ
اگه یه خونه چندین واحدی داشته باشی به تعداد پسر عمه هاو خاله هاو عمو ها و دایی هاو هر واحدش میلیاردی بیارزه حاضری از قید پول و فروشش بگذری و هر واحدش رو واسه کادوی عروسی عهشون هدیه کنی؟(البته یه واحدشم واسه خودتو و شوهرت)xcvb
میشینی قشنگ تعداد خواستگارات رو میشماری و یه عدد تحویل من میدی فهمیدی؟dvia
خوب دیگه بسه تا میای جواب بدی صندلیت منفجر میشه
به تمامی سوالات با دقت . بدون حاشیه. بدون زیر ابی و شوخی جواب میدی جواب همشون به جز تشریحی ها یه گزینه ایه یک گزینه ایه نبینم بگی همشون یا دوتاشوirpa
با سبز مغز پسته ای جواب بده که به صورتی بیاد
بای بایqwerxcvktwaldfhadfhadfhadfhabcmsbcmsbcmsbcmsbcmsbcms
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
سپاس شده توسط:
سلام خواهري
خوبی خوشی سلامتی.....
ميبينم براي توهم صندلي داغ گذاشتن

یه عالمهههههههههه سوال دارممممممم... اگه فضولی بود نمیخواد جواب بدی ولی همش از روی کنجکاویه....[عکس: aak.gif]

سوال اول:بچه چندمی؟[عکس: xcvb.gif]

سوال دوم :اگه از کسی کینه بگیری ..چی کارش میکنی یا عکس العملت چیه خانومی؟[عکس: dfgh.gif]

سوال سوم:کی بهت ایران رمان و معرفی کرده؟

سوال چهارم:اگه بدونی من خیلی دوست دارممممممممممم..چی کار میکنی؟[عکس: aad.gif][عکس: gp.gif]

سوال پنجم: کار مورد علاقت چیه؟

سوال ششم:رنگ مورد علاقه؟

سوال هفتم:غذای مورد علاقه؟

سوال هشتم:گل مورد علاقه؟

سوال نهم :شخص مورد علاقه ات از كاربراي اينجا؟

سوال دهم:تا حالا کسی رو زدی؟[عکس: gp.gif]

سوال یازدهم :تا حالا شده به کسی بگی ازت بدم میاد؟[عکس: gp.gif]

وآخرین سوال.....

تاحالا....عاشق شدی ؟[عکس: shy.gif]

میدونم خیلی سوال پرسیدمممممممم....ببخشید از اینکه وقتت رو گرفتم!!!![عکس: xcvl.gif]

آرزو دارم همیشه ی همیشه سلامت وموفق و موید و پیروز و خوشبخت وکام روا باشییییییییی.....

قربانت ..باییییی[عکس: mara.gif][عکس: mara.gif]
ببخشيد من اصلا حواسم نبود به صندلي داغي كه برات گذاشتن وگرنه زودتر خدمت ميرسيدم[عکس: mara.gif][عکس: mara.gif]
[عکس: 85875505027359354516.gif]
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۲-۹۴، ۰۳:۰۷ ب.ظ)elena.r نوشته: اقا ظاهرا من دیر رسیدم همه سوالا رو ازت پرسیدنdvia سلام می خواستی زود میومدی:-2-42-:
اشکال نداره من خوب همه رو برسی کردم تا سوالایی که نقطه کورن(ینی هیچ کی ازت نپرسیده رو بپرسم) صندلیتو باید داغ کنمxcvkمیدونم تو مو رو از ماست بیرون می کشی

سلامxcvkسلام به روی ماهت عزیزم
بزرگترین گندی که تو زندگیت زدی چی بوده؟xcvb وا یعنی چی الان؟من زیاد گند میزنمasnaasnaasnaولی اصولا خودمم جمعش می کنم
بزرگترین خرابکاری که در خونه تا به حال کردی؟xcvb پتو رو سوزندم
تا حالا شده یه خراب کاری بکنی بعد صداشو در نیاری؟مثال بزن؟ اره یه بار فرشمون رو سوزندم و به هیشکی نگفتمفنمیدونی که فرش نازنین مادرم چی شدفهیچی دیگه الان که الان مامانم میگه نمیدونم فرش چی شد سوختasna
بزرگترین خرابکاری که در مدرسه کردی؟ سه تا امتحان داشتیم ٰمنم گفتم بچه ها هیچکدومتون نگاه نکنید البته چهارتا دوست بودیم که به اونا گفتم؛بعد پودر کپسول سرما خوردگی رو ریختم تو کاغذ فردا صبحش رفتم ریختم تو بخاری ورفتم تو صف؛هیچی دیگه چشتون روز بد نبینه؛کلا سالن رو بوی گرفته بود؛مثل این بود که یه نایلون رو سوزوندن؛دیگه هیچی مجبور شدیم تا اخر زنگ بیرون بمونیم؛نمیدونید اونقدر کیف کردیم ولی؛از اونجایی که میگن چاه نکن بهر کسی؛اولین نفری که رفتیم تو کلاس ما چهار نفر بودیم ؛هرچی صبحونه خورده بودیم خیلی شرافتمندانه خالی کردم تو دستشویی مدرسهasnaasnaasnaasnaasna
بزرگترین نقطه ضعفت از لحاظ اخلاقی چیه؟نگو ندارم که ادم بدون نقطه ضعف نداریم
آره چرا ندارم؛خیلی بلند حرف میزنم ونمیتونم ترکش کنم

اهل پز دادن هستی؟ نه بابا آدم خاکی هستم
دروغ چی؟اگه یه جا لازمت بشه؟xcvbاصولا اگه دروغ نگی کارت راه نمیافتهasna
به دروغ مصلحتی اعتقاد داری؟ اوف شدیداxcvl
اگه بهت بگن به چیت مینازی چی میگی؟(نقطه قوتت تو زندگیتو میگم خنگول من)xcvb خانوم آی کیو خودم متوجه شدم؛من به زرنگی وچابکیم می نازم؛شدید اگه من نباشم کارای خونه لنگه؛تو مدرسه هم همینطوری بودم ؛تو آشپزی نگو که اوف در عرض نیم ساعت غذا می پزم انگشتاشون رو هم با غذا می خورن..............انگار خیلی زیاد تعریف کردمTongue
اهل کل کل با پسرا هستی؟(البته فکر کنم بیشتر اهل شیرین زبونی باشی) چه عجب شما از من تعریف کردیasna من به پسرا با دید دیگه ی نگاه می کنم؛هرطور که با دخترا حرف میزنم با پسراهم همینطوریم؛اصولا فکر می کنم زن ومرد برابر هستند وخیلی عادی باهمه پسرا حرف میزنم که اینم مدیون پدرم هستم چون هیچوقت من رو تو محدودیت نذاشته وهمیشه گفته پسرا هم مثل شما دخترا هستند؛برای همینه ارتباط با جنس مخالفم برام سخت نبوده؛
واینکه سوالت؛اگه کل کل باشه نه دوس ندارم؛چون آدم صلح طلبی هستم ولی اگه بحث علمی واجتماعی باشه هیشکی به پایی من نمیرسه

معدل دوم دبیرستانت؟ 18/40
کی بهت گفت بری رشته تجربی؟ددی جونم......
مگه زبون نداشتی که بگی میخوام برم یه رشته دیگه؟Huh من برای پدرم جونم رو هم میدم.....
اسم عمه سومیت چیه؟:-2-42-: ذلیخا
نگفتی چند تا عمو داری؟ دوتا؛یکیشم شهید شده ومن ندیدمش
تو خانواده مادری چند تا نوه اید؟ شجر نامه می نویسیdfghولی من میگم22تا
-بابات چند دفه تا حالا دعوات کرده؟ همون اندازه که به حرفش گوش می کنم ولی هیچوقت آبمون تو یه جوب نمیره؛اصولا هروز باهاش دعوا دارم که اخرش خودش میاد معذرت خواهی(پول واریز می کنه به حسابم)Tongue
طلا زرد یا سفید؟ طلا دوس ندارم؛چون گفتی سفید یا زرد ؛سفیدم ترجیح میدم ولی کلا جواهر دوس دارم
حلقه طلا یا برلیان؟ برلیان
پیانو یا گیتار؟پیانو
انگیلیسی یا فرانسه؟انگلیسی
نظرت رو راچب ترکیه بگو؟(خودتو خوب خالی کن) بمیری تو دست گذاشته رو زخمم؛خب ترکیه جای خوبیه امکاناتش؛جاهای دیگه ولی من دوس ندارم از کشور خودم جایی دیگه برم البته برای گردش دوس دارم برم دوردنیا رو بگردم ولی خارج از ایران نمی تونم تحصیل کنم چون شدید بچه لوس بابایی هستم دوری رو نمی تونم تحمل کنم ولی از اونجایی که پدر بنده یه دنده تر از منه می خواد بفرسته تا من آدم بشم
اولین نمره بدی که داشتی چند بوده؟ ابتدایی بودم که اولین بار امتحان ضرب داشتم ؛که 10 گرفتم چون نخونده بودم ولی فرداش خوندم وبیست گرفتم
از کدوم معلمات زیاد خوشت نمیومد؟نام ببر با ذکر دلیل(5 نمره) معلم شیمی دوره پیش دانشگاهیم؛خیلی بهم گیر میداد می گفت چرا عموت دکتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عاقا ببینید طرف عقده ای بوده یا نه؛میگفت شما چرا این همه پول دارین؛می گفتم خب خانوم چیکار کنم ؛چون شهر ما کوچیکه همه همدیگرو می شناسن ؛من کلا غیر لباس فرم مدرسه چیزی نمی پوشدم ولی اون منو می شناخت وهی بهم گیر میداد ؛ دیگه آخر سال حالشو گرفتم بد جور دیگه حتی جرئت نمی کردم اسممو بگه
از کدوم معلمت خوشت میومد؟چرا؟ مدیر سال دوم،خیلی صمیمی بودیم باهم الانم میرم خونشون؛کلا دوستای خونوادگی هستیم؛دوسش دارم شدید چون مثل یه خواهره برام
شکلک من چیه؟النا: mnb
فیزیک یا شیمی؟ شیمی
کیش یا اصفهان؟ اصفهان
گرون قیمت تریت شال یا روسری که تا به حال خریدی؟ من هیچوقت خودم خرید نمی کنم همیشه عکسشو برام یمفرستن انتخاب می کنم برام می خرم،آخرین بار خودم روسری خریدم که 50 تومن بود
توی پوشاک چیرو از همه بیش تر دوس داری؟(مثلا مانتو .شال دامن .زیر شلواریxcvbشلوارک.کفش.استین بلندو.....) کفش؛اونقده کفش دارممممم
تا حالا از خواهر برادرات کتک خوردی؟چند بار؟اوف هر روز جنگ ودعوا ارم با داداشم؛ولی همیشه میزنم
تو فامیلتون(چه پدری چه مادری )کی بیشتر پشتت بوده و همیشه حمایتت میکرده؟فقط حق داری یه نفرو بگی پسر عموی بابام که بهش میگم عمو؛عاشقشم؛طلیفه یه طرف اون عموم یه طرف

تو فامیلتون با کی بیشتر از همه دوست و راحتی؟ من اصولا با فامیلامون رابطه ندارم دوست دارم ولی بعضی شرایط ها نمیذاره ولی اگه تو یه جمع باشیم با عموی دکترم زیاد حرف میزنم؛اونم فقط حرفای پزشکی میزنیم تا دری وری؛من دوس ندارم غیبت یا حرفای چرت زده بشه
اسم کوچکترین خاله یادایی(ته تغاریه رو میگم)و عمو یاعمت را بگو؟ اسم کوچیکترین خالم فوزی هوکوچیکترین عمه هم عالیه اینا ته تغارین
خاله یا عمه؟ هیچکدام
پسر خاله یا پسر عمو؟پسرعمو
با پسر عمه هات دست میدی؟ با پسر عمو چی؟بله باهمشون صمیمیم
باربی یا دارا و سارا؟ هیچکدومشون،اهل عروسک نیستم ؛قبلا تو جواب بچه ها گفتم مثل پسرا بودم
بهرام رادان یاگلزار؟ عقققققققققق،هیچکدام
طناز طباطبایی یا سحر قریشی؟ اهل این چیزا نیستم،هیچکدام

بچه خواهر برات عزیز تره یا بچه داداش؟فقط یه گزینه وای به حالت اگه بگی دوتاشdanigggkdviaشانس اوردم داداشم کوچیکهasnaasnaasna سه تا خواهر زاده دارم عاشقشونم
مارک تلوزیونتون چیه؟(مثل سامسونگ.ال جیو.و.........) الجی
بلوز شلوار دوس داری یا بلوز شلوارک؟ بلوز وشلوارک
لباس مجلسی مشکی یا صورتی؟ مشکی
تو عروسیاتون لباس محلی میپوشید؟ نه متاسفانه
نسترن به ترکی بگو(از عشق تو من جوجه خروسم قد قد بکنی لپتو میبوسم)وای به حالت به ترکی یه چیز دیگه بگیazxc
اشنا ترک داریم زنگ میزنم چک میکنم:-2-42-:Tongue
کاکائوچند درصد دوس داری؟ 100٪
دنت چه طعمی دوس داری؟ توت فرنگی
یه فیلم هندی که دوس داری نام ببر ؛من جدیدا فیلم نگاه نمی کنم ولی باغچه بانو دوس دارم
یه فیلم امریکایی که دوس داری نام ببر
یه سریال ایرانی که خیلی دوس داری نام ببرکلانتررو دوس داشتم
یه سینم ایی ایرانی که خیلی دوس داری نام ببر پرتقال خونی
اهل سینم ا رفتن هستی؟اخرین فیلمی که تو سینم ا دیدی چی بوده؟ وقت نمی کنم برم بیرون ولی اخرین فیلم تو تبریز دیدم،ارایش غلیظ بود
اسم دوست صمیمیت چیه؟ فاطمه
داداشت بهت زور میگه؟ کوچکتر از منه،نه حق نداره چیزی بهم بگه،بابام دعواش می کنه
اگه یه روز بهت خبر بدن بابات زن دوم گرفته عکس العمل تو چیه؟twalak

واگه قرار باشه به بابات در این باره یه چیزی بگی چی میگی؟ak asnaasnaasnaبابای من از این عرضه ها نداره،ولی اگه گرفت ذوق می کنم ببینم کی که مخ ددی مثبت منو زده
حالا اگه بهت خبر بدن(خدایی نکرده)خواهر برادر ناتنی هم داری چی؟عکس العملت چیه؟ایا اونارو میپذیری؟qwer asnaasnaasnaدختر میگم تو فامیلای ما دوتا زن داشتن نداریم،برای همینه که به داشتن همچین خونواده ی افتخار می کنم،ولی اگه بازم باشه،خیلی خوشحال میرم ببینم کی به جمع 9نفره خونواده ما پیوسته کلی ذوق می کنمasnaasnaasna
تا حالا از خواهر برادرت کتک خوردی؟چند بار؟asna گفتم ما زیاد دعوا می کنیم ولی دست رو هم بلند نمی کنیم،خیلی نادر اتفاق افتاده که همیشه من برندم
مامانت داداشات رو بیشتر دوس داره مگه نه؟ieir اونکه صدرصد ،اگه پسر دوست نداشت که 5تا دختر نمیزاییدasnaasnaasnaasna
شهربازی یا کوه پیمایی؟ کوه پیمایی مگه بچه ام برم شهربازی
شطرنج یا تخته نرد؟ شطرنج
دارت یا تنبلان؟ دارت
اسم فامیل یا ?WEDDING DAS
ابله مرغون گرفتی؟شدید یاخفیف؟اره گرفتم،شدید
به نظرت خود خواهی؟ نه بابا ادم خاکیم
خود شیفته ای؟ نه بابا چی دارم که بهش بنازم(یعنی از من ادم متواضع کاری تر دیدی سلام برسونasna)
انتقاد پذیری؟ بله
زور گویی؟ نه
ابلهی؟xcvb خنگی یا باهوش؟ بستگی به شریطش داره،مثلا مثل تو کارای منحرفو زود نمی گیرمasnaasnaasnaشوخی کردم شما عزیز مایی،در کل بچجه باهوشی هستم
با مامانت کنار میای؟ نووووووووووووووووووچچچچچچچچچچچچچچچچ،مثل دوتا هوو هستیم
نصیحت پذیری؟گرچه شخصیت خردادیارو مثل کف دستم میدونم نه بابا کدوم نصیحت پذیری دو دقیقه نمی تونن با من حرف بزنن،ولی اگه به صلاح باشه قبول می کنم ولی به روز خودم نمیارم اخه خیلی یه دنده ولجبازم
واسه دل بچه ها میگمxcvb

فامیل دندون پزشکت چیه؟xcvb طالشی-
اگه یه بازیگر بیاد خواستگاریت ایا میتونی با شغلش و سختی های شغلش و محدودیتاش کنار بیای و قبولش کنی؟(عشق و عاشقی رو وسط نکش منطقی بگو) من همیشه این مسائل رو به پدرم واگذار می کنم هرچی ددی جونم بگه همونه
نظرت راجب من چیه؟بی اغراقو بی شوخی Shy خب میشه به عنوان یه دوست روت حساب باز کرد،انتقاد پذیری،شوخ و شاد هستی
بازم سوال میخوای؟ بله خیلی چسبید
روز پدر واسه بابات چی خریدی؟ پیراهن
واسه مامانت چی؟ روسری
اسم دامادتون چیه؟خخخخخخ سه تاداریم،به ترتیب میگم:شهروز-کاظم-محمد
اگه یه خونه چندین واحدی داشته باشی به تعداد پسر عمه هاو خاله هاو عمو ها و دایی هاو هر واحدش میلیاردی بیارزه حاضری از قید پول و فروشش بگذری و هر واحدش رو واسه کادوی عروسی عهشون هدیه کنی؟(البته یه واحدشم واسه خودتو و شوهرت)xcvb بله من عاشق اینم که با فامیلامون باشم ولی بعضی شرایط باعث میشه زیاد باهاشون حرف نزنم،ولی خیلی هم غریبی نمی کنم همیشه باهمشون حرف میزنم وشوخی،اگه این شرایط برام اتفاق بیافته شدید قبول می کنم
میشینی قشنگ تعداد خواستگارات رو میشماری و یه عدد تحویل من میدی فهمیدی؟dvia بمیری النا،اونایی که خودم میدونم رو میگما ،چون اصولا بابام نمیذاره بفهمم چون فکر می کنه از درس زده میشم ولی نمیدونه که من عاشق درسم
خب اونایی که خودم میدونم:البته اینا خودشون مستقیم به خودم گفتن ومن به خونوادم گفتم وگرنه بابام نمیذاره بدونم،هشت تا

خوب دیگه بسه تا میای جواب بدی صندلیت منفجر میشه
به تمامی سوالات با دقت . بدون حاشیه. بدون زیر ابی و شوخی جواب میدی جواب همشون به جز تشریحی ها یه گزینه ایه یک گزینه ایه نبینم بگی همشون یا دوتاشوirpa
با سبز مغز پسته ای جواب بده که به صورتی بیاد
بای بای. بمیری النا همشونو جواب دادم خب دوباره رنگشو عوض کنمtwolqwer.xcvk.twal.dfhadfhadfhadfhabcmsbcmsbcmsbcmsbcmsbcms
سپاس شده توسط:
(۲۱-۰۲-۹۴، ۰۳:۳۲ ب.ظ).مليكا. نوشته: سلام خواهري سلام عزیز دل خواهر
خوبی خوشی سلامتی..... هی بد نیستیم
ميبينم براي توهم صندلي داغ گذاشتن اره ولی انگار هیشکی دوسم نداره سوال نمی پرسن

یه عالمهههههههههه سوال دارممممممم... اگه فضولی بود نمیخواد جواب بدی ولی همش از روی کنجکاویه....[عکس: aak.gif]شما عزیز دل مایی بفرما

سوال اول:بچه چندمی؟[عکس: xcvb.gif]پنجم

سوال دوم :اگه از کسی کینه بگیری ..چی کارش میکنی یا عکس العملت چیه خانومی؟[عکس: dfgh.gif]من ادم کینه ای نیستم

سوال سوم:کی بهت ایران رمان و معرفی کرده؟ خودم داشتم تو اینترنت دنبال رمان می گشتم که اومدم وثبت نام کردم

سوال چهارم:اگه بدونی من خیلی دوست دارممممممممممم..چی کار میکنی؟[عکس: aad.gif]فدات بشم کلی ذوق می کنم[عکس: gp.gif]

سوال پنجم: کار مورد علاقت چیه؟ فقط تو تکاپو باشم،مثل کارگردانی وعکاسی

سوال ششم:رنگ مورد علاقه؟ من رنگ خاصی رو دوس ندارم،روی لباسا واشیاء انتخاب می کنم

سوال هفتم:غذای مورد علاقه؟
زرشک پلو
سوال هشتم:گل مورد علاقه؟ رز

سوال نهم :شخص مورد علاقه ات از كاربراي اينجا؟ همه اینجا برام عزیز هستن

سوال دهم:تا حالا کسی رو زدی؟[عکس: gp.gif]
ارهxcvbxcvbxcvb
سوال یازدهم :تا حالا شده به کسی بگی ازت بدم میاد؟[عکس: gp.gif]نه دوس ندارم دل کسی رو بشکنم

وآخرین سوال.....

تاحالا....عاشق شدی ؟[عکس: shy.gif]
مگه انسان بدون عشق میشه،نیم بار عاشق شدمxcvl
میدونم خیلی سوال پرسیدمممممممم....ببخشید از اینکه وقتت رو گرفتم!!!![عکس: xcvl.gif] نه بابا این چه حرفیه،مگه تو سوال پرسیدیTongue

آرزو دارم همیشه ی همیشه سلامت وموفق و موید و پیروز و خوشبخت وکام روا باشییییییییی..... ممنون عزیزم شما هم همینطور

قربانت ..باییییی[عکس: mara.gif][عکس: mara.gif] فدایی داری
ببخشيد من اصلا حواسم نبود به صندلي داغي كه برات گذاشتن وگرنه زودتر خدمت ميرسيدم[عکس: mara.gif][عکس: mara.gif]عزیز شما بانوmara
سپاس شده توسط: