امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با n@st@r@n...روز پنجشنبه مورخ 1394/2/17
یه یادگاری برام بنویس ^_^
خیلی عنقی |: حالا تو ازم یه انتقاد بکن ^_^
دست از سر بر نمیدارم حالا حالا ها |:
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۲:۱۸ ب.ظ)n@st@r@n نوشته:
(۲۱-۰۲-۹۴، ۰۳:۰۷ ب.ظ)elena.r نوشته: اقا ظاهرا من دیر رسیدم همه سوالا رو ازت پرسیدنdvia سلام می خواستی زود میومدی:-2-42-:
اشکال نداره من خوب همه رو برسی کردم تا سوالایی که نقطه کورن(ینی هیچ کی ازت نپرسیده رو بپرسم) صندلیتو باید داغ کنمxcvkمیدونم تو مو رو از ماست بیرون می کشی

سلامxcvkسلام به روی ماهت عزیزم
بزرگترین گندی که تو زندگیت زدی چی بوده؟xcvb وا یعنی چی الان؟من زیاد گند میزنمasnaasnaasnaولی اصولا خودمم جمعش می کنم(من نگفتم جمعش میکنی یا نه گفتم گند کاریت چی بوده؟ )
بزرگترین خرابکاری که در خونه تا به حال کردی؟xcvb پتو رو سوزندم(اینم که سبز نیست)azxc
تا حالا شده یه خراب کاری بکنی بعد صداشو در نیاری؟مثال بزن؟ اره یه بار فرشمون رو سوزندم و به هیشکی نگفتمفنمیدونی که فرش نازنین مادرم چی شدفهیچی دیگه الان که الان مامانم میگه نمیدونم فرش چی شد سوختasna
بزرگترین خرابکاری که در مدرسه کردی؟ سه تا امتحان داشتیم ٰمنم گفتم بچه ها هیچکدومتون نگاه نکنید البته چهارتا دوست بودیم که به اونا گفتم؛بعد پودر کپسول سرما خوردگی رو ریختم تو کاغذ فردا صبحش رفتم ریختم تو بخاری ورفتم تو صف؛هیچی دیگه چشتون روز بد نبینه؛کلا سالن رو بوی گرفته بود؛مثل این بود که یه نایلون رو سوزوندن؛دیگه هیچی مجبور شدیم تا اخر زنگ بیرون بمونیم؛نمیدونید اونقدر کیف کردیم ولی؛از اونجایی که میگن چاه نکن بهر کسی؛اولین نفری که رفتیم تو کلاس ما چهار نفر بودیم ؛هرچی صبحونه خورده بودیم خیلی شرافتمندانه خالی کردم تو دستشویی مدرسهasnaasnaasnaasnaasna
بزرگترین نقطه ضعفت از لحاظ اخلاقی چیه؟نگو ندارم که ادم بدون نقطه ضعف نداریم
آره چرا ندارم؛خیلی بلند حرف میزنم ونمیتونم ترکش کنم

اهل پز دادن هستی؟ نه بابا آدم خاکی هستم(از عموی دکترت فهمیدم هستی دروغ نگو) (پز اشپزیتم که خیلی میدی)asnaTongue
دروغ چی؟اگه یه جا لازمت بشه؟xcvbاصولا اگه دروغ نگی کارت راه نمیافتهasna
به دروغ مصلحتی اعتقاد داری؟ اوف شدیداxcvl
اگه بهت بگن به چیت مینازی چی میگی؟(نقطه قوتت تو زندگیتو میگم خنگول من)xcvb خانوم آی کیو خودم متوجه شدم؛من به زرنگی وچابکیم می نازم؛شدید اگه من نباشم کارای خونه لنگه؛تو مدرسه هم همینطوری بودم ؛تو آشپزی نگو که اوف در عرض نیم ساعت غذا می پزم انگشتاشون رو هم با غذا می خورن..............انگار خیلی زیاد تعریف کردمTongue
اهل کل کل با پسرا هستی؟(البته فکر کنم بیشتر اهل شیرین زبونی باشی) چه عجب شما از من تعریف کردیasna من به پسرا با دید دیگه ی نگاه می کنم؛(کاملامشخصه به چه دیدی نگاه میکنی)asnaasnaهرطور که با دخترا حرف میزنم با پسراهم همینطوریم؛اصولا فکر می کنم زن ومرد برابر هستند وخیلی عادی باهمه پسرا حرف میزنم که اینم مدیون پدرم هستم چون هیچوقت من رو تو محدودیت نذاشته وهمیشه گفته پسرا هم مثل شما دخترا هستند؛برای همینه ارتباط با جنس مخالفم برام سخت نبوده؛
واینکه سوالت؛اگه کل کل باشه نه دوس ندارم؛چون آدم صلح طلبی هستم ولی اگه بحث علمی واجتماعی باشه هیشکی به پایی من نمیرسه

معدل دوم دبیرستانت؟ 18/40
کی بهت گفت بری رشته تجربی؟ددی جونم......
مگه زبون نداشتی که بگی میخوام برم یه رشته دیگه؟Huh من برای پدرم جونم رو هم میدم.....
اسم عمه سومیت چیه؟:-2-42-: ذلیخا
نگفتی چند تا عمو داری؟ دوتا؛یکیشم شهید شده ومن ندیدمش (پس یکی داری)
تو خانواده مادری چند تا نوه اید؟ شجر نامه می نویسیdfghولی من میگم22تا
-بابات چند دفه تا حالا دعوات کرده؟ همون اندازه که به حرفش گوش می کنم ولی هیچوقت آبمون تو یه جوب نمیره؛اصولا هروز باهاش دعوا دارم که اخرش خودش میاد معذرت خواهی(پول واریز می کنه به حسابم)Tongue
طلا زرد یا سفید؟ طلا دوس ندارم؛چون گفتی سفید یا زرد ؛سفیدم ترجیح میدم ولی کلا جواهر دوس دارم (عین خودمی)
حلقه طلا یا برلیان؟ برلیان
پیانو یا گیتار؟پیانو
انگیلیسی یا فرانسه؟انگلیسی
نظرت رو راچب ترکیه بگو؟(خودتو خوب خالی کن) بمیری تو دست گذاشته رو زخمم؛خب ترکیه جای خوبیه امکاناتش؛جاهای دیگه ولی من دوس ندارم از کشور خودم جایی دیگه برم البته برای گردش دوس دارم برم دوردنیا رو بگردم ولی خارج از ایران نمی تونم تحصیل کن(تا دیروز که خودت میخواستی بری واسه تحصیل )Huhم چون شدید بچه لوس بابایی هستم دوری رو نمی تونم تحمل کنم ولی از اونجایی که پدر بنده یه دنده تر از منه می خواد بفرسته تا من آدم بشم
اولین نمره بدی که داشتی چند بوده؟ ابتدایی بودم که اولین بار امتحان ضرب داشتم ؛که 10 گرفتم چون نخونده بودم ولی فرداش خوندم وبیست گرفتم
از کدوم معلمات زیاد خوشت نمیومد؟نام ببر با ذکر دلیل(5 نمره) معلم شیمی دوره پیش دانشگاهیم؛خیلی بهم گیر میداد می گفت چرا عموت دکتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عاقا ببینید طرف عقده ای بوده یا نه؛میگفت شما چرا این همه پول دارین(بابا پولدار)asnaمی گفتم خب خانوم چیکار کنم ؛چون شهر ما کوچیکه همه همدیگرو می شناسن ؛من کلا غیر لباس فرم مدرسه چیزی نمی پوشدم ولی اون منو می شناخت وهی بهم گیر میداد ؛ دیگه آخر سال حالشو گرفتم بد جور دیگه حتی جرئت نمی کردم اسممو بگه fv(ووووووووووووییییییی من که خیلی ترسیدم)asna:-2-42-:

از کدوم معلمت خوشت میومد؟چرا؟(من میگم معلم تو میگی مدیر؟بعد خودتو جز دسته باهوشا قرار میدی خانوم نسترن؟) مدیر سال دوم،خیلی صمیمی بودیم باهم الانم میرم خونشون؛کلا دوستای خونوادگی هستیم؛دوسش دارم شدید چون مثل یه خواهره برام
شکلک من چیه؟النا: mnb
فیزیک یا شیمی؟ شیمی
کیش یا اصفهان؟ اصفهان
گرون قیمت تریت شال یا روسری که تا به حال خریدی؟ من هیچوقت خودم خرید نمی کنم همیشه عکسشو برام یمفرستن انتخاب می کنم برام می خرم،آخرین بار خودم روسری خریدم که 50 تومن بود (والا من از گرون ترین مجتمع ها اصفهان که خرید میکنم شالام رو 30 40 تومنه تو 50 هزاری تو پارس اباد از کجا گیر اوردی؟) HuhasnaTongue
توی پوشاک چیرو از همه بیش تر دوس داری؟(مثلا مانتو .شال دامن .زیر شلواریxcvbشلوارک.کفش.استین بلندو.....) کفش؛اونقده کفش دارممممم (تو این یه مورد تفاهم داریم) xcvb
تا حالا از خواهر برادرات کتک خوردی؟چند بار؟اوف هر روز جنگ ودعوا ارم با داداشم؛ولی همیشه میزنم
تو فامیلتون(چه پدری چه مادری )کی بیشتر پشتت بوده و همیشه حمایتت میکرده؟فقط حق داری یه نفرو بگی پسر عموی بابام که بهش میگم عمو؛عاشقشم؛طلیفه یه طرف اون عموم یه طرف

تو فامیلتون با کی بیشتر از همه دوست و راحتی؟ من اصولا با فامیلامون رابطه ندارم دوست دارم ولی بعضی شرایط ها نمیذاره ولی اگه تو یه جمع باشیم با عموی دکترم (اوه لالا)asnaزیاد حرف میزنم؛اونم فقط حرفای پزشکی میزنیم تا دری وری؛من دوس ندارم غیبت یا حرفای چرت زده بشه
اسم کوچکترین خاله یادایی(ته تغاریه رو میگم)و عمو یاعمت را بگو؟ اسم کوچیکترین خالم فوزی هوکوچیکترین عمه هم عالیه اینا ته تغارین
خاله یا عمه؟ هیچکدام
پسر خاله یا پسر عمو؟پسرعمو
با پسر عمه هات دست میدی؟ با پسر عمو چی؟بله باهمشون صمیمیم
باربی یا دارا و سارا؟ هیچکدومشون،اهل عروسک نیستم ؛قبلا تو جواب بچه ها گفتم مثل پسرا بودم
بهرام رادان یاگلزار؟ عقققققققققق،هیچکدام
طناز طباطبایی یا سحر قریشی؟ اهل این چیزا نیستم،هیچکدام

بچه خواهر برات عزیز تره یا بچه داداش؟فقط یه گزینه وای به حالت اگه بگی دوتاشdanigggkdviaشانس اوردم داداشم کوچیکهasnaasnaasna سه تا خواهر زاده دارم عاشقشونم (اینجا باید فرض میکردی که بچه داداشم داری) dvia
مارک تلوزیونتون چیه؟(مثل سامسونگ.ال جیو.و.........) الجی
بلوز شلوار دوس داری یا بلوز شلوارک؟ بلوز وشلوارک
لباس مجلسی مشکی یا صورتی؟ مشکی
تو عروسیاتون لباس محلی میپوشید؟ نه متاسفانه
نسترن به ترکی بگو(از عشق تو من جوجه خروسم قد قد بکنی لپتو میبوسم)وای به حالت به ترکی یه چیز دیگه بگیazxc (خجالت نمیکشی از زیرش در رفتی؟خوبه جار بزنم بگی ترکی بلد نیستی؟)جواب بده از ددی جونت بپرسTongue
اشنا ترک داریم زنگ میزنم چک میکنم:-2-42-:Tongue
کاکائوچند درصد دوس داری؟ 100٪ (یه باره بگو زهر مار دیگه asnaوالامن تا 98 درصد دیدم ولی 100 درصد نه تو دیدی)
دنت چه طعمی دوس داری؟ توت فرنگی
یه فیلم هندی که دوس داری نام ببر ؛من جدیدا فیلم نگاه نمی کنم ولی باغچه بانو دوس دارم
یه فیلم امریکایی که دوس داری نام ببر (فیلم امریکایی تا حالا ندیدی؟)
یه سریال ایرانی که خیلی دوس داری نام ببرکلانتررو دوس داشتم
یه سینم ایی ایرانی که خیلی دوس داری نام ببر پرتقال خونی
اهل سینم ا رفتن هستی؟اخرین فیلمی که تو سینم ا دیدی چی بوده؟ وقت نمی کنم برم بیرون ولی اخرین فیلم تو تبریز دیدم،ارایش غلیظ بود
اسم دوست صمیمیت چیه؟ فاطمه
داداشت بهت زور میگه؟ کوچکتر از منه،نه حق نداره چیزی بهم بگه،بابام دعواش می کنه
اگه یه روز بهت خبر بدن بابات زن دوم گرفته عکس العمل تو چیه؟twalak
(جواب بده) azxc

واگه قرار باشه به بابات در این باره یه چیزی بگی چی میگی؟ak asnaasnaasnaبابای من از این عرضه ها نداره،ولی اگه گرفت ذوق می کنم ببینم کی که مخ ددی مثبت منو زده (گفتم به بابات چی میگی حست رو باید اون بالا میگفتی)dvia

حالا اگه بهت خبر بدن(خدایی نکرده)خواهر برادر ناتنی هم داری چی؟عکس العملت چیه؟ایا اونارو میپذیری؟qwer asnaasnaasnaدختر میگم تو فامیلای ما دوتا زن داشتن نداریم،برای همینه که به داشتن همچین خونواده ی افتخار می کنم،ولی اگه بازم باشه،خیلی خوشحال میرم ببینم کی به جمع 9نفره خونواده ما پیوسته کلی ذوق می کنمasnaasnaasna(تو واقعا استثناییی)asnaasnaasna
تا حالا از خواهر برادرت کتک خوردی؟چند بار؟asna گفتم ما زیاد دعوا می کنیم ولی دست رو هم بلند نمی کنیم،خیلی نادر اتفاق افتاده که همیشه من برندم
مامانت داداشات رو بیشتر دوس داره مگه نه؟ieir اونکه صدرصد ،اگه پسر دوست نداشت که 5تا دختر نمیزاییدasnaasnaasnaasna
شهربازی یا کوه پیمایی؟ کوه پیمایی مگه بچه ام برم شهربازی (مگه بچه ها فقط میرن؟)dvia
شطرنج یا تخته نرد؟ شطرنج
دارت یا تنبلان؟ دارت
اسم فامیل یا ?WEDDING DAS
ابله مرغون گرفتی؟شدید یاخفیف؟اره گرفتم،شدید
به نظرت خود خواهی؟ نه بابا ادم خاکیم
خود شیفته ای؟ نه بابا چی دارم که بهش بنازم(یعنی از من ادم متواضع کاری تر دیدی سلام برسونasna) (خیلی مشخصه)xcvb
انتقاد پذیری؟ بله (حالا وقتی ازت یه دو تا انتقاد کردم میفهمیم شب دراز است و قلندر بیدار)xcvb
زور گویی؟ نه
ابلهی؟xcvb خنگی یا باهوش؟ بستگی به شریطش داره،مثلا مثل تو کارای منحرفو زود نمی گیرمasnaasnaasnaشوخی کردم شما عزیز مایی،در کل بچجه باهوشی هستم
با مامانت کنار میای؟ نووووووووووووووووووچچچچچچچچچچچچچچچچ،مثل دوتا هوو هستیم
نصیحت پذیری؟گرچه شخصیت خردادیارو مثل کف دستم میدونم نه بابا کدوم نصیحت پذیری دو دقیقه نمی تونن با من حرف بزنن،ولی اگه به صلاح باشه قبول می کنم ولی به روز خودم نمیارم اخه خیلی یه دنده ولجبازم
واسه دل بچه ها میگمxcvb

فامیل دندون پزشکت چیه؟xcvb طالشی-
اگه یه بازیگر بیاد خواستگاریت ایا میتونی با شغلش و سختی های شغلش و محدودیتاش کنار بیای و قبولش کنی؟(عشق و عاشقی رو وسط نکش منطقی بگو) من همیشه این مسائل رو به پدرم واگذار می کنم هرچی ددی جونم بگه همونه(ای جان)یاد بگیرید دخترا!!!!!!!asna
نظرت راجب من چیه؟بی اغراقو بی شوخی Shy خب میشه به عنوان یه دوست روت حساب باز کرد،انتقاد پذیری،شوخ و شاد هستی ieirieirieir(مرسی میدونستم)
بازم سوال میخوای؟ بله خیلی چسبید (قابلتو نداره)xcvb 10 تومن وشد
روز پدر واسه بابات چی خریدی؟ پیراهن
واسه مامانت چی؟ روسری
اسم دامادتون چیه؟خخخخخخ سه تاداریم،به ترتیب میگم:شهروز-کاظم-محمد
اگه یه خونه چندین واحدی داشته باشی به تعداد پسر عمه هاو خاله هاو عمو ها و دایی هاو هر واحدش میلیاردی بیارزه حاضری از قید پول و فروشش بگذری و هر واحدش رو واسه کادوی عروسی عهشون هدیه کنی؟(البته یه واحدشم واسه خودتو و شوهرت)xcvb بله من عاشق اینم که با فامیلامون باشم ولی بعضی شرایط باعث میشه زیاد باهاشون حرف نزنم،ولی خیلی هم غریبی نمی کنم همیشه باهمشون حرف میزنم وشوخی،اگه این شرایط برام اتفاق بیافته شدید قبول می کنم
میشینی قشنگ تعداد خواستگارات رو میشماری و یه عدد تحویل من میدی فهمیدی؟dvia بمیری النا،اونایی که خودم میدونم رو میگما ،چون اصولا بابام نمیذاره بفهمم چون فکر می کنه از درس زده میشم ولی نمیدونه که من عاشق درسم
خب اونایی که خودم میدونم:البته اینا خودشون مستقیم به خودم گفتن ومن به خونوادم گفتم وگرنه بابام نمیذاره بدونم،هشت تا

خوب دیگه بسه تا میای جواب بدی صندلیت منفجر میشه
به تمامی سوالات با دقت . بدون حاشیه. بدون زیر ابی و شوخی جواب میدی جواب همشون به جز تشریحی ها یه گزینه ایه یک گزینه ایه نبینم بگی همشون یا دوتاشوirpa
با سبز مغز پسته ای جواب بده که به صورتی بیاد
بای بای. بمیری النا(محض اطلاعت گفتم بدونی از دعای گربه کوره بارون نمیباره پس بیخود نمیخواد هی بگی بمیری و زبونتو خسته کنی):-2-42-:asna همشونو جواب دادم(همشونو جواب ندادی چند تا خالی داشتی منو خر نکن به من میگن النا) خب دوباره رنگشو عوض کنم(رنگ نصفشونو که عوض نکردی)twolqwer.xcvk.twal.dfhadfhadfhadfhabcmsbcmsbcmsbcmsbcmsbcms

لطفا از اول و دوباره سوالات رو بخون و جواب بده باتشکر الناxcvk
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۳:۱۱ ب.ظ)elena.r نوشته:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۲:۱۸ ب.ظ)n@st@r@n نوشته:
(۲۱-۰۲-۹۴، ۰۳:۰۷ ب.ظ)elena.r نوشته: اقا ظاهرا من دیر رسیدم همه سوالا رو ازت پرسیدنdvia سلام می خواستی زود میومدی:-2-42-:
اشکال نداره من خوب همه رو برسی کردم تا سوالایی که نقطه کورن(ینی هیچ کی ازت نپرسیده رو بپرسم) صندلیتو باید داغ کنمxcvkمیدونم تو مو رو از ماست بیرون می کشی

سلامxcvkسلام به روی ماهت عزیزم
بزرگترین گندی که تو زندگیت زدی چی بوده؟xcvb وا یعنی چی الان؟من زیاد گند میزنمasnaasnaasnaولی اصولا خودمم جمعش می کنم(من نگفتم جمعش میکنی یا نه گفتم گند کاریت چی بوده؟ ) خب چیزی یادم نمیاد.........ها باشه یادم اومد،یکی از کارای گند دوستم رو به گردن گرفت که کلی برام گرون تموم شد ولی بعدا همه فهمیدن که من فداکاری کردم
بزرگترین خرابکاری که در خونه تا به حال کردی؟xcvb پتو رو سوزندم(اینم که سبز نیست)azxc
تا حالا شده یه خراب کاری بکنی بعد صداشو در نیاری؟مثال بزن؟ اره یه بار فرشمون رو سوزندم و به هیشکی نگفتمفنمیدونی که فرش نازنین مادرم چی شدفهیچی دیگه الان که الان مامانم میگه نمیدونم فرش چی شد سوختasna
بزرگترین خرابکاری که در مدرسه کردی؟ سه تا امتحان داشتیم ٰمنم گفتم بچه ها هیچکدومتون نگاه نکنید البته چهارتا دوست بودیم که به اونا گفتم؛بعد پودر کپسول سرما خوردگی رو ریختم تو کاغذ فردا صبحش رفتم ریختم تو بخاری ورفتم تو صف؛هیچی دیگه چشتون روز بد نبینه؛کلا سالن رو بوی گرفته بود؛مثل این بود که یه نایلون رو سوزوندن؛دیگه هیچی مجبور شدیم تا اخر زنگ بیرون بمونیم؛نمیدونید اونقدر کیف کردیم ولی؛از اونجایی که میگن چاه نکن بهر کسی؛اولین نفری که رفتیم تو کلاس ما چهار نفر بودیم ؛هرچی صبحونه خورده بودیم خیلی شرافتمندانه خالی کردم تو دستشویی مدرسهasnaasnaasnaasnaasna
بزرگترین نقطه ضعفت از لحاظ اخلاقی چیه؟نگو ندارم که ادم بدون نقطه ضعف نداریم
آره چرا ندارم؛خیلی بلند حرف میزنم ونمیتونم ترکش کنم

اهل پز دادن هستی؟ نه بابا آدم خاکی هستم(از عموی دکترت فهمیدم هستی دروغ نگو) (پز اشپزیتم که خیلی میدی)asnaTongueخب چیکار کنم دکتره دیگه مگه دکتر بودن پز می خواد ........اصلا از این چیزا خوشم نمیاد من خودم عمومو مسخره می کنم تا بخوام پزشو بدم
دروغ چی؟اگه یه جا لازمت بشه؟xcvbاصولا اگه دروغ نگی کارت راه نمیافتهasna
به دروغ مصلحتی اعتقاد داری؟ اوف شدیداxcvl
اگه بهت بگن به چیت مینازی چی میگی؟(نقطه قوتت تو زندگیتو میگم خنگول من)xcvb خانوم آی کیو خودم متوجه شدم؛من به زرنگی وچابکیم می نازم؛شدید اگه من نباشم کارای خونه لنگه؛تو مدرسه هم همینطوری بودم ؛تو آشپزی نگو که اوف در عرض نیم ساعت غذا می پزم انگشتاشون رو هم با غذا می خورن..............انگار خیلی زیاد تعریف کردمTongue
اهل کل کل با پسرا هستی؟(البته فکر کنم بیشتر اهل شیرین زبونی باشی) چه عجب شما از من تعریف کردیasna من به پسرا با دید دیگه ی نگاه می کنم؛(کاملامشخصه به چه دیدی نگاه میکنی)asnaasnaهرطور که با دخترا حرف میزنم با پسراهم همینطوریم؛اصولا فکر می کنم زن ومرد برابر هستند وخیلی عادی باهمه پسرا حرف میزنم که اینم مدیون پدرم هستم چون هیچوقت من رو تو محدودیت نذاشته وهمیشه گفته پسرا هم مثل شما دخترا هستند؛برای همینه ارتباط با جنس مخالفم برام سخت نبوده؛
واینکه سوالت؛اگه کل کل باشه نه دوس ندارم؛چون آدم صلح طلبی هستم ولی اگه بحث علمی واجتماعی باشه هیشکی به پایی من نمیرسه
تو منحرفی به من چه
معدل دوم دبیرستانت؟ 18/40
کی بهت گفت بری رشته تجربی؟ددی جونم......
مگه زبون نداشتی که بگی میخوام برم یه رشته دیگه؟Huh من برای پدرم جونم رو هم میدم.....
اسم عمه سومیت چیه؟:-2-42-: ذلیخا
نگفتی چند تا عمو داری؟ دوتا؛یکیشم شهید شده ومن ندیدمش (پس یکی داری) نخیر دوتا در قید حیات دارم,یکیش هم شهید شده
تو خانواده مادری چند تا نوه اید؟ شجر نامه می نویسیdfghولی من میگم22تا
-بابات چند دفه تا حالا دعوات کرده؟ همون اندازه که به حرفش گوش می کنم ولی هیچوقت آبمون تو یه جوب نمیره؛اصولا هروز باهاش دعوا دارم که اخرش خودش میاد معذرت خواهی(پول واریز می کنه به حسابم)Tongue
طلا زرد یا سفید؟ طلا دوس ندارم؛چون گفتی سفید یا زرد ؛سفیدم ترجیح میدم ولی کلا جواهر دوس دارم (عین خودمی) dfgh
حلقه طلا یا برلیان؟ برلیان
پیانو یا گیتار؟پیانو
انگیلیسی یا فرانسه؟انگلیسی
نظرت رو راچب ترکیه بگو؟(خودتو خوب خالی کن) بمیری تو دست گذاشته رو زخمم؛خب ترکیه جای خوبیه امکاناتش؛جاهای دیگه ولی من دوس ندارم از کشور خودم جایی دیگه برم البته برای گردش دوس دارم برم دوردنیا رو بگردم ولی خارج از ایران نمی تونم تحصیل کن(تا دیروز که خودت میخواستی بری واسه تحصیل )Huhم چون شدید بچه لوس بابایی هستم دوری رو نمی تونم تحمل کنم ولی از اونجایی که پدر بنده یه دنده تر از منه می خواد بفرسته تا من آدم بشم
کی گفته خودم میرم،همون اولم گفتم بابام مجبورم می کنه سر این موضوع هم هررزو دعوا دارم باهاش از سارا بپرس بهت میگه

اولین نمره بدی که داشتی چند بوده؟ ابتدایی بودم که اولین بار امتحان ضرب داشتم ؛که 10 گرفتم چون نخونده بودم ولی فرداش خوندم وبیست گرفتم
از کدوم معلمات زیاد خوشت نمیومد؟نام ببر با ذکر دلیل(5 نمره) معلم شیمی دوره پیش دانشگاهیم؛خیلی بهم گیر میداد می گفت چرا عموت دکتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عاقا ببینید طرف عقده ای بوده یا نه؛میگفت شما چرا این همه پول دارین(بابا پولدار)asnaمی گفتم خب خانوم چیکار کنم ؛چون شهر ما کوچیکه همه همدیگرو می شناسن ؛من کلا غیر لباس فرم مدرسه چیزی نمی پوشدم ولی اون منو می شناخت وهی بهم گیر میداد ؛ دیگه آخر سال حالشو گرفتم بد جور دیگه حتی جرئت نمی کردم اسممو بگه fv(ووووووووووووییییییی من که خیلی ترسیدم)asna:-2-42-: نگفتم که بترسیtyuityuityui

از کدوم معلمت خوشت میومد؟چرا؟(من میگم معلم تو میگی مدیر؟بعد خودتو جز دسته باهوشا قرار میدی خانوم نسترن؟) مدیر سال دوم،خیلی صمیمی بودیم باهم الانم میرم خونشون؛کلا دوستای خونوادگی هستیم؛دوسش دارم شدید چون مثل یه خواهره برام

خب آخه با اون صمیمی بودم,خب بین معلمام هم معلم زبان سال اول دبیرستانم هم دوستم,با اونم حرف میزنم ومیرم خونشون
شکلک من چیه؟النا: mnb
فیزیک یا شیمی؟ شیمی
کیش یا اصفهان؟ اصفهان
گرون قیمت تریت شال یا روسری که تا به حال خریدی؟ من هیچوقت خودم خرید نمی کنم همیشه عکسشو برام میفرستن انتخاب می کنم برام می خرم،آخرین بار خودم روسری خریدم که 50 تومن بود (والا من از گرون ترین مجتمع ها اصفهان که خرید میکنم شالام رو 30 40 تومنه تو 50 هزاری تو پارس اباد از کجا گیر اوردی؟) HuhasnaTongue درد بگیری کی گفت از پارساباد گرفتم من تموم لباسام رو از تبریز می گیرم در ضمن مگه پارساباد چشه؟همه ی لباسای فروشگاه ÷ارساباد از ترکیه ویا باکو میاد خیلی گرونتر در میاد
توی پوشاک چیرو از همه بیش تر دوس داری؟(مثلا مانتو .شال دامن .زیر شلواریxcvbشلوارک.کفش.استین بلندو.....) کفش؛اونقده کفش دارممممم (تو این یه مورد تفاهم داریم) xcvb
تا حالا از خواهر برادرات کتک خوردی؟چند بار؟اوف هر روز جنگ ودعوا ارم با داداشم؛ولی همیشه میزنم
تو فامیلتون(چه پدری چه مادری )کی بیشتر پشتت بوده و همیشه حمایتت میکرده؟فقط حق داری یه نفرو بگی پسر عموی بابام که بهش میگم عمو؛عاشقشم؛طلیفه یه طرف اون عموم یه طرف

تو فامیلتون با کی بیشتر از همه دوست و راحتی؟ من اصولا با فامیلامون رابطه ندارم دوست دارم ولی بعضی شرایط ها نمیذاره ولی اگه تو یه جمع باشیم با عموی دکترم (اوه لالا)asnaزیاد حرف میزنم؛اونم فقط حرفای پزشکی میزنیم تا دری وری؛من دوس ندارم غیبت یا حرفای چرت زده بشه درد بگیری منحرف,خوبه بگم چوپون,دکتره دیگه
اسم کوچکترین خاله یادایی(ته تغاریه رو میگم)و عمو یاعمت را بگو؟ اسم کوچیکترین خالم فوزی هوکوچیکترین عمه هم عالیه اینا ته تغارین
خاله یا عمه؟ هیچکدام
پسر خاله یا پسر عمو؟پسرعمو
با پسر عمه هات دست میدی؟ با پسر عمو چی؟بله باهمشون صمیمیم
باربی یا دارا و سارا؟ هیچکدومشون،اهل عروسک نیستم ؛قبلا تو جواب بچه ها گفتم مثل پسرا بودم
بهرام رادان یاگلزار؟ عقققققققققق،هیچکدام
طناز طباطبایی یا سحر قریشی؟ اهل این چیزا نیستم،هیچکدام

بچه خواهر برات عزیز تره یا بچه داداش؟فقط یه گزینه وای به حالت اگه بگی دوتاشdanigggkdviaشانس اوردم داداشم کوچیکهasnaasnaasna سه تا خواهر زاده دارم عاشقشونم (اینجا باید فرض میکردی که بچه داداشم داری) dvia
مارک تلوزیونتون چیه؟(مثل سامسونگ.ال جیو.و.........) الجی
بلوز شلوار دوس داری یا بلوز شلوارک؟ بلوز وشلوارک
لباس مجلسی مشکی یا صورتی؟ مشکی
تو عروسیاتون لباس محلی میپوشید؟ نه متاسفانه
نسترن به ترکی بگو(از عشق تو من جوجه خروسم قد قد بکنی لپتو میبوسم)وای به حالت به ترکی یه چیز دیگه بگیazxc (خجالت نمیکشی از زیرش در رفتی؟خوبه جار بزنم بگی ترکی بلد نیستی؟)جواب بده از ددی جونت بپرسTongue یادم رفت جواب بدم چته انجمنو گذاشتی رو سرت

سنین عاشکنان من بچیم ,قد قد السنعیانغلاری اوپرم
بیا اینم ترکیش:-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-:
اشنا ترک داریم زنگ میزنم چک میکنم:-2-42-:Tongue
کاکائوچند درصد دوس داری؟ 100٪ (یه باره بگو زهر مار دیگه asnaوالامن تا 98 درصد دیدم ولی 100 درصد نه تو دیدی) خخخخخخخخخخخ من تلخ دوس دارم...
دنت چه طعمی دوس داری؟ توت فرنگی
یه فیلم هندی که دوس داری نام ببر ؛من جدیدا فیلم نگاه نمی کنم ولی باغچه بانو دوس دارم
یه فیلم امریکایی که دوس داری نام ببر (فیلم امریکایی تا حالا ندیدی؟) فرار از زندان
یه سریال ایرانی که خیلی دوس داری نام ببرکلانتررو دوس داشتم
یه سینم ایی ایرانی که خیلی دوس داری نام ببر پرتقال خونی
اهل سینم ا رفتن هستی؟اخرین فیلمی که تو سینم ا دیدی چی بوده؟ وقت نمی کنم برم بیرون ولی اخرین فیلم تو تبریز دیدم،ارایش غلیظ بود
اسم دوست صمیمیت چیه؟ فاطمه
داداشت بهت زور میگه؟ کوچکتر از منه،نه حق نداره چیزی بهم بگه،بابام دعواش می کنه
اگه یه روز بهت خبر بدن بابات زن دوم گرفته عکس العمل تو چیه؟twalak
(جواب بده) azxc بخدا من جواب داده بودم انگار دستم خورده پاک شده

خب چون ددی من مثبته از این کارا بلد نستم تا حالا بهش فکر نکردم،ولی خب بازم برام هیجان انگیزه که تو فامیلمون اولین ادمی که دوتا زن گرفته رو مشاهده می کنم که اون کسی نیست جز ددی مثبت واب زیر کاه خودمasnaasna

واگه قرار باشه به بابات در این باره یه چیزی بگی چی میگی؟ak asnaasnaasnaبابای من از این عرضه ها نداره،ولی اگه گرفت ذوق می کنم ببینم کی که مخ ددی مثبت منو زده (گفتم به بابات چی میگی حست رو باید اون بالا میگفتی)dvia

حالا اگه بهت خبر بدن(خدایی نکرده)خواهر برادر ناتنی هم داری چی؟عکس العملت چیه؟ایا اونارو میپذیری؟qwer asnaasnaasnaدختر میگم تو فامیلای ما دوتا زن داشتن نداریم،برای همینه که به داشتن همچین خونواده ی افتخار می کنم،ولی اگه بازم باشه،خیلی خوشحال میرم ببینم کی به جمع 9نفره خونواده ما پیوسته کلی ذوق می کنمasnaasnaasna(تو واقعا استثناییی)asnaasnaasna بله ماااینیم دیگهTongue
تا حالا از خواهر برادرت کتک خوردی؟چند بار؟asna گفتم ما زیاد دعوا می کنیم ولی دست رو هم بلند نمی کنیم،خیلی نادر اتفاق افتاده که همیشه من برندم
مامانت داداشات رو بیشتر دوس داره مگه نه؟ieir اونکه صدرصد ،اگه پسر دوست نداشت که 5تا دختر نمیزاییدasnaasnaasnaasna
شهربازی یا کوه پیمایی؟ کوه پیمایی مگه بچه ام برم شهربازی (مگه بچه ها فقط میرن؟)dvia
شطرنج یا تخته نرد؟ شطرنج
دارت یا تنبلان؟ دارت
اسم فامیل یا ?WEDDING DAS اسم فامیل
ابله مرغون گرفتی؟شدید یاخفیف؟اره گرفتم،شدید
به نظرت خود خواهی؟ نه بابا ادم خاکیم
خود شیفته ای؟ نه بابا چی دارم که بهش بنازم(یعنی از من ادم متواضع کاری تر دیدی سلام برسونasna) (خیلی مشخصه)xcvb به کوری چشم بعضیا:-2-42-::-2-42-::-2-42-::-2-42-:
انتقاد پذیری؟ بله (حالا وقتی ازت یه دو تا انتقاد کردم میفهمیم شب دراز است و قلندر بیدار)xcvb
زور گویی؟ نه
ابلهی؟xcvb خنگی یا باهوش؟ بستگی به شریطش داره،مثلا مثل تو کارای منحرفو زود نمی گیرمasnaasnaasnaشوخی کردم شما عزیز مایی،در کل بچجه باهوشی هستم
با مامانت کنار میای؟ نووووووووووووووووووچچچچچچچچچچچچچچچچ،مثل دوتا هوو هستیم
نصیحت پذیری؟گرچه شخصیت خردادیارو مثل کف دستم میدونم نه بابا کدوم نصیحت پذیری دو دقیقه نمی تونن با من حرف بزنن،ولی اگه به صلاح باشه قبول می کنم ولی به روز خودم نمیارم اخه خیلی یه دنده ولجبازم
واسه دل بچه ها میگمxcvb

فامیل دندون پزشکت چیه؟xcvb طالشی-
اگه یه بازیگر بیاد خواستگاریت ایا میتونی با شغلش و سختی های شغلش و محدودیتاش کنار بیای و قبولش کنی؟(عشق و عاشقی رو وسط نکش منطقی بگو) من همیشه این مسائل رو به پدرم واگذار می کنم هرچی ددی جونم بگه همونه(ای جان)یاد بگیرید دخترا!!!!!!!asna
نظرت راجب من چیه؟بی اغراقو بی شوخی Shy خب میشه به عنوان یه دوست روت حساب باز کرد،انتقاد پذیری،شوخ و شاد هستی ieirieirieir(مرسی میدونستم) از خود راضیazsxazsx
بازم سوال میخوای؟ بله خیلی چسبید (قابلتو نداره)xcvb 10 تومن وشد اعتبار میدم بهت
روز پدر واسه بابات چی خریدی؟ پیراهن
واسه مامانت چی؟ روسری
اسم دامادتون چیه؟خخخخخخ سه تاداریم،به ترتیب میگم:شهروز-کاظم-محمد
اگه یه خونه چندین واحدی داشته باشی به تعداد پسر عمه هاو خاله هاو عمو ها و دایی هاو هر واحدش میلیاردی بیارزه حاضری از قید پول و فروشش بگذری و هر واحدش رو واسه کادوی عروسی عهشون هدیه کنی؟(البته یه واحدشم واسه خودتو و شوهرت)xcvb بله من عاشق اینم که با فامیلامون باشم ولی بعضی شرایط باعث میشه زیاد باهاشون حرف نزنم،ولی خیلی هم غریبی نمی کنم همیشه باهمشون حرف میزنم وشوخی،اگه این شرایط برام اتفاق بیافته شدید قبول می کنم
میشینی قشنگ تعداد خواستگارات رو میشماری و یه عدد تحویل من میدی فهمیدی؟dvia بمیری النا،اونایی که خودم میدونم رو میگما ،چون اصولا بابام نمیذاره بفهمم چون فکر می کنه از درس زده میشم ولی نمیدونه که من عاشق درسم
خب اونایی که خودم میدونم:البته اینا خودشون مستقیم به خودم گفتن ومن به خونوادم گفتم وگرنه بابام نمیذاره بدونم،هشت تا

خوب دیگه بسه تا میای جواب بدی صندلیت منفجر میشه
به تمامی سوالات با دقت . بدون حاشیه. بدون زیر ابی و شوخی جواب میدی جواب همشون به جز تشریحی ها یه گزینه ایه یک گزینه ایه نبینم بگی همشون یا دوتاشوirpa
با سبز مغز پسته ای جواب بده که به صورتی بیاد
بای بای. بمیری النا(محض اطلاعت گفتم بدونی از دعای گربه کوره بارون نمیباره پس بیخود نمیخواد هی بگی بمیری و زبونتو خسته کنی):-2-42-:asna همشونو جواب دادم(همشونو جواب ندادی چند تا خالی داشتی منو خر نکن به من میگن النا) خب دوباره رنگشو عوض کنم(رنگ نصفشونو که عوض نکردی)twolqwer.xcvkحوصله ندارم:-2-42-::-2-42-::-2-42-:.twal.dfhadfhadfhadfhabcmsbcmsbcmsbcmsbcmsbcms

لطفا از اول و دوباره سوالات رو بخون و جواب بده باتشکر الناxcvk
سپاس شده توسط:
3 تا سوالا تو جواب ندادی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟azxcazxcazxcاقا من اعتراض دارمdviadviadviadvia
سه جمله آخر کوروش :

خالی رفت.

سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۳:۵۷ ب.ظ)elena.r نوشته: 3 تا سوالا تو جواب ندادی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟azxcazxcazxcاقا من اعتراض دارمdviadviadviadvia

چته رفته بودم به بابام غذا بدم بیام
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۳:۰۲ ب.ظ)SιƖєηcє نوشته: یه یادگاری برام بنویس
دوستت دارم اما نه به اندازه ی برف ، چون یه روز آب می شه . دوستت دارم اما نه به اندازه ی گل ، چون یه روز پژمرده می شه . دوستت دارم به اندازه ی دنیا ، چون هیچ وقت تموم نمی شه !

دوست دارم خانوم گل

^_^
خیلی عنقی |: حالا تو ازم یه انتقاد بکن ^_^هیچی دختر خوب وشیطونی هستی من اهل انتقاد سازندمasnaasnaasnaasna
دست از سر بر نمیدارم حالا حالا ها |:راحت باش عزیزمTongue
سپاس شده توسط:
با این که اخرش اون سواله که میگه به بابات چی میگفتی بی جواب موند ولی میپذیرمTongue
نسترنی دیگهazsxasnaasnaasna
سه جمله آخر کوروش :

خالی رفت.

سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۴:۴۹ ب.ظ)elena.r نوشته: با این که اخرش اون سواله که میگه به بابات چی میگفتی بی جواب موند ولی میپذیرمTongue

ندیدمش ببشخید اونقدر سوالت درهم بود ندیدمش
خب هیچی می گفتم بابا انگیزت چی بوده؟
بچت کم بود؟ماشالله ما که7تایم
زنت زشت بود؟ماشالله که خوشگلی مامان من زبون زد فامیله
فقط انگیزتو بگو ببینمasnaasnaasna
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۶:۱۸ ب.ظ)n@st@r@n نوشته:
(۲۲-۰۲-۹۴، ۰۴:۴۹ ب.ظ)elena.r نوشته: با این که اخرش اون سواله که میگه به بابات چی میگفتی بی جواب موند ولی میپذیرمTongue

ندیدمش ببشخید اونقدر سوالت درهم بود ندیدمش
خب هیچی می گفتم بابا انگیزت چی بوده؟
بچت کم بود؟ماشالله ما که7تایم
زنت زشت بود؟ماشالله که خوشگلی مامان من زبون زد فامیله
فقط انگیزتو بگو ببینمasnaasnaasna
بس که بی احساسیazsxبابات رفته زن دوم اورده بعد تو میری میپرسی بابا انگیزت چی بود؟
من اگه بودم میگفتم هرگز نمیبخشمتzaps
سه جمله آخر کوروش :

خالی رفت.

سپاس شده توسط:
من کلا نظری ندارم ولی...چرا حس می کنی خوشکلی؟؟؟اصن خوشکلی؟؟؟
حیف انقد معلممام ازم سوال کردن که می دونم سوال جواب دادن چه دردی داره...هیییییییییییععععععععع به خاطر همین بهت رحم می کنم برو خداروشکر کن الان روح خبیثم رفته وگرنه....bcmj
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط: