امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوشگلترین دختربچه دنیا
چقدر تو بچگی زیبا بودم واقعاا..[عکس: -2-42-.gif]
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من بچه که بودم رنگ چشمام ابی پررنگ بود خانواده ی مادریم ژنشون چشم رنگیه رنگ موهام هم قهوه ای طلایی بود پوستم هم سفید البته هنوز هم پوستم سفیده ولی چشمام تو مایه های شکلاتی روشن /عسلیه موهام هم خرمایی روشن
نیستی تا ببینی
که از همه چی
خسته شدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
عزيزم :)
چه دختر بچه ى نازى mara
ولى هيشكى دخمل دايى خودم نميشه :)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
آخه کپی بچگی دختر دایی منه. Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقد نازن
خَـستـہ تَــر اَز اونَـم

ڪـہ تـــــو بِـخواے
خـودتـو گُـم ڪُــنــــے

و مَـن‌ دُنبـاݪــت بِـگَردَم! :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
چقد خوشگل
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قوانین کودکان خاندان‌های سلطنتی دنیا صنم بانو 2 551 ۲۰-۰۵-۰، ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  دختری که با یک دندان به دنیا آمد+عکس sadaf 0 126 ۰۲-۱۲-۹۷، ۰۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  خنده دارترین گریه های دنیا + تصاویر sadaf 1 211 ۲۵-۱۱-۹۷، ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
25 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۲-۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، لیلی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، sadaf (۲۱-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۰۹-۱۱-۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۷-۱۰-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، deli67 (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، barooni (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، برف سیاه (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، hideshadow (۱۷-۰۲-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۱۰-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، hananee (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، طلسم شده (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، d.ali (۱۶-۱۰-۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، .AtenA. (۰۹-۱۱-۹۵, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، Land star (۰۹-۱۱-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۱۶-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، گل بهار (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، الوین (۱۷-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، :)nafas (۱۷-۱۰-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۹-۱۱-۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان