امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
یه بار درخواست داده بودم کخxcvb
لطفا اسمم از mahla به arish94 تغییر کنهmara
رمان وحشی اما دلبر
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی ، .RaHa. ، maedeh ، nafas ، ونوشه ، €ستايش€
سلام علیکم ...xcvk

عاغا من دیدم * ریحانه * یکم تکراری شده ... تصمیم گرفتم طی یک عملیات انتهاری نام کاربیمو به
ونوشه
تغییر بدم

ممنون mara
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی ، .RaHa. ، maedeh ، nafas ، €ستايش€
با عرض سلام خدمت مدیریت محترم انجمن خوب ایران رمان
منم درخواست تغییر نام کاربریمو از م کریمی به MAHDI-K دارم اگر تغیر بدید ممنون میشم چون فک کنم باید از لاتین استفاده بشه بهتره
با تشکرmara

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، maedeh ، ونوشه ، nafas ، لیلی ، .RaHa. ، €ستايش€
ادمین گرامی بابت تغییر نام کاربری بسیار سپاس گذارم ولی یه خواهش دیگری دارم اگه امکان داره حروفشو کوچیک کنید برام ممنون میشم موفق باشید در پناه حقmara
با عرض ادب دوباره خدمت ادمین گرامی تقاضای تغییر نام از MAHDI-K به mahdi-k را دارم

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، .RaHa. ، maedeh ، ونوشه ، nafas ، لیلی ، €ستايش€
سلام ادمین جون خوبی دادا میخواستم نام tanha70 به khorzo khan تغیر کنه لطفا

ممنون میشم maramaramaramaramara
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از سکوت موریانه ها میترسم...!
پاسخ
سلام من اسممو میخام از حسام به {ساسان} فارسی تغیر بدم ممکنه ممنون میشمmara
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، admin ، لیلی ، ونوشه ، .RaHa. ، €ستايش€
(۲۴-۰۴-۹۲، ۰۱:۵۵ ب.ظ)*Charli boy* نوشته: با سلام و عرض پوزش میخواستم اسم من از چارلی بوی به Abolfazlتغییر داده شه...mara
92/4/12 اسمت از .A.$.H. به *Charli boy*تغيير پيدا كرد و امروز هم كه 92/4/24 هستش وبعد 12روز درخواست مجددتgla
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، sadaf ، لیلی ، ونوشه ، maedeh ، .RaHa. ، €ستايش€
سلاممممممممممم

خسته نباشی روز بخیر

میشه اسم منو به ATASH DOKHT

تغییر بدییییییییییییییییییید بی زحمتتتتتتتتتتتتت........................
" دوستت دارم " را
من دلاویزترین شعر جهان یافته ام
پاسخ
سلاااااام ادمين جوووووون
خسته نباشى
اسم من Nahaljojo
تغيير كنه به PA12I
ممنوووووووووووون
پاسخ
سلام ادمین جان خسته نباشی
من Nahaljojoo
با
Nahaljojo
دخترعمو اییم تو پیغام خصوصی گفتم که چه اتفاقی افتاده
الان خواهشا پی گیری کنید و نام کاربری من و تغییر بدبد به Nahaljojo
باسپاسmara
( در مسیر سرنوشت )
رمان پلیسی و هیجانی ...
اینم لینک رمان
http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=38686
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۸-۰۷-۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، nafas (۲۷-۰۲-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، لیلی (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، *Zahra* (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ice Girl (۲۳-۰۶-۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۴-۰۵-۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، vajiheh (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elena.r (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، n@st@r@n (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، SilentCity (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرا 123 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، Hana-ffaa (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، paniz1989 (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Fateme.mkh (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، raha..79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، Mehrad hidden (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، HACKER80 (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، deli67 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، lovely (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، parand (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، sadaf af (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، elMira.j (۲۴-۰۷-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، raha7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، paniz ۲6 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، hasti.mehr (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، paniz445 (۱۸-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، saba.AZ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، avapars (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، barooni (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۳-۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان