امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
سلام ممنون میشم اسممو به Mahdisتغیر بدیدmara
اين اسم تكراريه
من زنم!

و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که

ریه های توسهم میبرد

می دانی؟

درد آور است که من آزاد نباشم

که تو به گناه نیفتی

قوس ها ی بدنم، به چشمهایت

بیشتر ازتفکرم می آیند دردم می آید

که باید لباس هایم را

با میزان ایمان شما تنظیم کنم.
سیمین دانشور

پاسخ
من که اسمم خوبه اولش میخواستما ولی دیگه نمیخوام
پاسخ
سپاس شده توسط: ونوشه ، لیلی ، زینب سلطان ، nafas ، hasti.cruel
سلام می خواستم نام كاربريم به ملي جوجو تغيير كنه ممنون
در زندگی باید 2 عامل را هدف زندگی قرار داد:
1-رسیدن به آنچه که میخواهی
2-لذت بردن ار آن
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، لیلی ، admin
سلام این M@HDIS چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من زنم!

و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که

ریه های توسهم میبرد

می دانی؟

درد آور است که من آزاد نباشم

که تو به گناه نیفتی

قوس ها ی بدنم، به چشمهایت

بیشتر ازتفکرم می آیند دردم می آید

که باید لباس هایم را

با میزان ایمان شما تنظیم کنم.
سیمین دانشور

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی
سلام مستر ادمین خسته نباشین
میشه نام کاربری م نو از milikaبه *Zahra* تغییر بدین .
ممنون .
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، زینب سلطان ، admin
سلام
دوست دارم اسمم بشه mohammad
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، admin
(۰۶-۰۷-۹۲، ۰۷:۱۴ ب.ظ)m.norouzi نوشته: سلام
دوست دارم اسمم بشه mohammad
سلام
این اسم تکراریه
http://forum.iranroman.com/member.php?ac...le&uid=891
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، لیلی ، I_Mohammad_I ، .RaHa.
اين چى؟
fall boy
۹۷ درصد پسرای خوشتیپ ، مخاطب خاص ندارن...
میدونین چرا؟؟؟؟
چون هرکی میبینشون باخودش میگه طرف ۱۰۰ تا مخاطب داره واس خودش ، ما رو میخواد چیکار
برای همینه که ما تنهاییم!
پاسخ
سپاس شده توسط: nafas ، لیلی ، admin ، .RaHa.
سلام داداش,حالتون چطوره؟
لطفا نام کاربر منو به Farzad تغییر بدین
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی ، .RaHa.
سلام مدیر خسسسسته نباشی
اسم منو بذار نازنین زهرا.
مرسی maramaramaramaramara
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی ، .RaHa.

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۸-۰۷-۰, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، nafas (۲۷-۰۲-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، لیلی (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۱۱-۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، *Zahra* (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، ice Girl (۲۳-۰۶-۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۴-۰۵-۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، vajiheh (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، elena.r (۰۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۴۸ ق.ظ)، n@st@r@n (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۲۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، Mahdiye (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، SilentCity (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرا 123 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۷ ق.ظ)، hasti794 (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، s@mir@ (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، Hana-ffaa (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، paniz1989 (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، Aiden22 (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Fateme.mkh (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، raha..79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، سایه تنهایی (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، Mehrad hidden (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، HACKER80 (۱۶-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، مارکیز (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، deli67 (۲۲-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، lovely (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، parand (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، sadaf af (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ReyhooN22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، elMira.j (۲۴-۰۷-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، raha7 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، paniz ۲6 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، hasti.mehr (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، paniz445 (۱۸-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، nasim30 (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، saba.AZ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، avapars (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، barooni (۱۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۳-۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان