مسابقات انجمن ايران رمان

درخواست تغییر نام کاربری
زمان کنونی: ۶-۳-۹۶, ۱۲:۳۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: Morsal
پاسخ: 276
بازدید: 20831

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست تغییر نام کاربری
نویسنده پیام
دخترعلی
مديربخش رمان و نويسنده
مدیر انجمن
آنلاین
اعتبار: 4462
سپاس ها 7791
سپاس شده 7455 بار در 2713 ارسال
ارتقاء: 38 [Nivel]
رتبه : 8%
RangoRango
فعالیت در انجمن : 3%
ActividadActividad
تجربه : 40 %
ExperienciaExperiencia

مدال رمان نویس انجمنمدال تشویقی مدال کاربر پرکار
حالت: Mehraboon
ارسال: #271
RE: درخواست تغییر نام کاربری
سلام .
لطفا (دختر على)به dokhtare Ali
تغيير پيدا كند.
تشكر.
منصرف شدم

خدايا تو ببين
خدايا تو ببخش
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱-۹۶ ۰۹:۰۷ عصر، توسط دخترعلی.)
۳-۱۲-۹۵ ۰۷:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، *صنم* ، ملکه برفی
*صنم*
کاربر فعال بخش عکس
كاربر فعال بخش
آنلاین
اعتبار: 1689
سپاس ها 5210
سپاس شده 3033 بار در 1735 ارسال
ارتقاء: 37 [Nivel]
RangoRango
ActividadActividad
تجربه : 60 %
ExperienciaExperiencia

مدال تشویقی
حالت: Relax
ارسال: #272
درووووود.
من الان نام کاربريم. * صنم* است
فقط مى خوام. ستاره هاش برداشته بشه. ممنونmara

گفتم نبینم روی تو شاید فراموشت کنم
شاید ندارد بعد از این باید فراموشت کنم...
۱۲-۱-۹۶ ۰۸:۴۷ عصر
 سپاس شده توسط دخترعلی ، ملکه برفی ، barooni
•Vida•
کاربر نیمه حرفه ای
کاربر انجمن
غایب
اعتبار: 735
سپاس ها 643
سپاس شده 959 بار در 535 ارسال
ارتقاء: 24 [Nivel]
RangoRango
فعالیت در انجمن : 6%
ActividadActividad
تجربه : 35 %
ExperienciaExperiencia

مدال تشویقی
حالت: هيچکدام
ارسال: #273
سلام. میخوام اسممو تغییر بدین ب •Vida•

بہ سَلامَتے خودَم

کہ چہ باشَم چہ نَباشَم

واسہ ڪَسے مُــــهّـــــــــم نیس :(
۲۸-۲-۹۶ ۰۸:۵۸ عصر
 سپاس شده توسط دخترعلی ، admin
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
آفلاین
اعتبار: 19330
سپاس ها 22301
سپاس شده 36549 بار در 15982 ارسال
ارتقاء: 85 [Nivel]
RangoRango
فعالیت در انجمن : 2%
ActividadActividad
تجربه : 25 %
ExperienciaExperiencia

مدال پست های مفیدمدال کاربر پرکاربخش رمانمدال کاربر پرکار
حالت: Khoshhal
ارسال: #274
(۱۲-۱-۹۶ ۰۸:۴۷ عصر)*صنم* نوشته شده توسط:  درووووود.
سلام
نام کاربری حداقل باید چهار حرف داشته باشه

خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

۲۸-۲-۹۶ ۰۹:۴۳ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط دخترعلی ، •Vida• ، *صنم*
*صنم*
کاربر فعال بخش عکس
كاربر فعال بخش
آنلاین
اعتبار: 1689
سپاس ها 5210
سپاس شده 3033 بار در 1735 ارسال
ارتقاء: 37 [Nivel]
RangoRango
ActividadActividad
تجربه : 60 %
ExperienciaExperiencia

مدال تشویقی
حالت: Relax
ارسال: #275
(۲۸-۲-۹۶ ۰۹:۴۳ عصر)admin نوشته شده توسط:  
(۱۲-۱-۹۶ ۰۸:۴۷ عصر)*صنم* نوشته شده توسط:  درووووود.
سلام
نام کاربری حداقل باید چهار حرف داشته باشه
درود
پس کاريش نميشه کرد. سپاااااس.mara

گفتم نبینم روی تو شاید فراموشت کنم
شاید ندارد بعد از این باید فراموشت کنم...
۲۹-۲-۹۶ ۰۲:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط دخترعلی ، •Vida•
Morsal
کاربرعادی
کاربر انجمن
آفلاین
اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 4 بار در 1 ارسال
ارتقاء: 1 [Nivel]
رتبه : 2%
RangoRango
فعالیت در انجمن : 2%
ActividadActividad
تجربه : 2 %
ExperienciaExperiencia

حالت: هيچکدام
ارسال: #276
سلام
نام کاربری فعلی Morsal به Madine تغییر پیدا کنه لطفاً... :))
چون نام رمانم هم مرسل هست... :))
سپاس فراوان ؛))
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۲-۹۶ ۰۹:۴۶ عصر، توسط Morsal.)
۲۹-۲-۹۶ ۰۲:۵۰ عصر
 سپاس شده توسط دخترعلی ، •Vida• ، ستاره ی احساس ، barooni
ارسال پاسخ 

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
148 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۹-۲-۹۶, ۰۴:۰۴ عصر)، لیلی (۱-۵-۹۴, ۰۷:۳۳ عصر)، sadaf (۲۵-۸-۹۵, ۱۱:۲۵ عصر)، ~mahdis~ (۴-۸-۹۴, ۰۸:۴۹ عصر)، v.a.y (۳-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۴ صبح)، .ستایش. (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ عصر)، maedeh (۵-۴-۹۵, ۰۲:۳۵ صبح)، *Zahra* (۸-۴-۹۴, ۱۲:۳۹ صبح)، ×دختر بهار× (۱۸-۴-۹۴, ۰۸:۲۵ عصر)، N!rvana (۱-۶-۹۵, ۰۸:۵۷ عصر)، ~ MoOn ~ (۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ عصر)، .ShahrzaD. (۲۷-۶-۹۵, ۱۱:۰۰ صبح)، zahra16 (۲۳-۷-۹۵, ۰۷:۳۲ عصر)، ملکه برفی (۲۸-۲-۹۶, ۰۹:۵۴ عصر)، vajiheh (۹-۶-۹۴, ۰۵:۰۹ عصر)، yasaman2001 (۲۷-۳-۹۵, ۱۲:۴۲ عصر)، elena.r (۸-۴-۹۴, ۱۲:۳۸ صبح)، hadis hpf (۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۸ صبح)، نويد (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۲:۳۲ عصر)، n@st@r@n (۷-۴-۹۴, ۰۳:۲۳ عصر)، شیرین فرهمندپور (۲۶-۶-۹۴, ۰۶:۰۷ صبح)، خانوم معلم (۲۷-۶-۹۵, ۱۱:۲۱ صبح)، FaAEzZe (۳۰-۷-۹۵, ۱۲:۴۴ عصر)، .مليكا. (۲۵-۶-۹۴, ۱۱:۱۹ عصر)، Mahdiye (۱۷-۱-۹۶, ۱۱:۵۴ عصر)، SilentCity (۱۰-۶-۹۴, ۰۲:۰۴ عصر)، آرا 123 (۱۹-۶-۹۴, ۰۹:۴۷ صبح)، hasti794 (۱۸-۶-۹۴, ۱۰:۰۶ عصر)، hedy (۱۶-۴-۹۵, ۱۲:۳۲ صبح)، farnoosh-79 (۲۱-۵-۹۴, ۱۲:۰۹ عصر)، • Niha • (۳۱-۶-۹۵, ۰۲:۵۷ عصر)، s@mir@ (۲-۶-۹۴, ۰۵:۴۹ عصر)، ****Dayan**** (۸-۸-۹۴, ۰۱:۱۵ عصر)، mercede (۱۸-۶-۹۴, ۰۶:۰۶ عصر)، "MJ" (۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ عصر)، ghazaleh (۱۲-۶-۹۴, ۱۱:۰۸ صبح)، نیاز (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۵:۱۶ عصر)، Hana-ffaa (۱۸-۴-۹۴, ۰۷:۲۶ عصر)، paniz1989 (۴-۷-۹۴, ۱۲:۱۳ صبح)، Stranger (۱۷-۶-۹۴, ۰۵:۳۲ عصر)، Fateme.mkh (۲۹-۹-۹۴, ۰۸:۲۴ عصر)، raha22 (۱-۶-۹۴, ۰۴:۳۰ عصر)، Neda0077 (۲۸-۴-۹۴, ۰۶:۰۸ عصر)، elham zelzele (۴-۸-۹۴, ۰۴:۳۰ عصر)، ♢Toktam♢ (۴-۵-۹۴, ۰۴:۵۲ عصر)، *آسمان آبی* (۳-۹-۹۴, ۱۲:۲۴ صبح)، دختر ایران (۲۲-۸-۹۴, ۰۷:۵۸ عصر)، الهه ی شب (۱۸-۴-۹۴, ۰۷:۵۸ عصر)، raha..79 (۱-۵-۹۴, ۰۶:۴۶ عصر)، €ستايش€ (۱۱-۴-۹۵, ۰۱:۳۱ عصر)، سایه تنهایی (۱۳-۵-۹۴, ۰۴:۴۶ عصر)، سرنای را (۳۱-۳-۹۵, ۰۴:۳۹ عصر)، heliia (۸-۸-۹۴, ۰۳:۱۴ عصر)، م.اسلامی (۶-۴-۹۴, ۰۲:۱۹ عصر)، eris (۱-۶-۹۴, ۰۴:۵۵ عصر)، nobody (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۴ عصر)، Mehrad hidden (۲۱-۴-۹۴, ۰۵:۲۷ عصر)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۴-۹۴, ۱۰:۵۶ عصر)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۷-۴-۹۴, ۱۱:۱۸ عصر)، آشوب (۱۹-۹-۹۴, ۰۱:۵۶ صبح)، HACKER80 (۱۶-۷-۹۴, ۱۰:۲۴ عصر)، hannaneh (۳۰-۴-۹۴, ۱۲:۵۲ عصر)، مارکیز (۱-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۸ عصر)، Death (۲۷-۳-۹۵, ۱۲:۴۳ صبح)، deli67 (۲۲-۲-۹۵, ۱۱:۴۶ عصر)، lovely (۹-۵-۹۴, ۰۷:۲۶ عصر)، Ayla (۳۰-۴-۹۴, ۱۲:۰۶ عصر)، parand (۸-۵-۹۴, ۰۷:۵۶ عصر)، MaryaM_sh (۲۲-۳-۹۵, ۰۲:۲۷ عصر)، white lion (۹-۵-۹۴, ۰۶:۵۸ عصر)، sadaf af (۸-۵-۹۴, ۰۸:۱۴ عصر)، ReyhooN22 (۱۷-۵-۹۴, ۰۶:۱۹ عصر)، 2fan2314 (۲۶-۸-۹۴, ۰۹:۲۹ عصر)، .:Mahdis (۱۷-۵-۹۴, ۰۷:۴۰ عصر)، آیداموسوی (۲۳-۷-۹۵, ۰۸:۵۰ عصر)، T a R a N e (۳۰-۲-۹۵, ۰۸:۵۶ عصر)، رزبیتا (۱۱-۶-۹۴, ۱۱:۱۷ صبح)، RASHNOU (۸-۸-۹۴, ۰۱:۲۳ عصر)، elMira.j (۲۴-۷-۹۵, ۰۵:۰۵ عصر)، parysa7 (۱۱-۶-۹۴, ۰۵:۲۰ عصر)، mahsa70 (۹-۶-۹۴, ۰۳:۳۰ عصر)، فاطمه حیدری (۲۵-۶-۹۴, ۰۶:۳۴ عصر)، raha7 (۱۱-۶-۹۴, ۰۳:۱۲ عصر)، paniz ۲6 (۱۶-۷-۹۴, ۰۸:۴۲ عصر)، hasti.mehr (۱۹-۶-۹۴, ۱۲:۴۰ صبح)، nza3380 (۱۳-۵-۹۵, ۰۵:۵۳ عصر)، fatemeh . R (۲۳-۵-۹۵, ۱۱:۵۷ صبح)، #*Ralya*# (۲۸-۵-۹۵, ۱۰:۰۴ عصر)، paniz445 (۱۸-۷-۹۴, ۱۲:۰۹ صبح)، nasim30 (۲۹-۹-۹۴, ۱۰:۲۷ عصر)، saba.AZ (۲۵-۵-۹۵, ۰۹:۲۷ صبح)، barooni (۳۰-۲-۹۶, ۰۱:۵۶ صبح)، armiti (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۰ عصر)، aydil (۲۲-۸-۹۴, ۱۲:۴۳ عصر)، ****نگار**** (۲۴-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۵ صبح)، *صنم* (۲۹-۲-۹۶, ۰۲:۰۰ صبح)، فری دات کام (۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۱ عصر)، فائزه 2 (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۲ عصر)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۷ عصر)، زمرد (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۷ عصر)، محبوب (۱۳-۵-۹۵, ۰۴:۴۳ عصر)، برف سیاه (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۵ صبح)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۳ عصر)، .Arman. (۲۹-۱۰-۹۵, ۰۴:۰۲ عصر)، bahari (۲۹-۳-۹۵, ۰۸:۴۵ عصر)، Dogholooha (۲۴-۲-۹۵, ۱۱:۵۳ صبح)، 1381 (۱۴-۲-۹۵, ۰۹:۰۹ عصر)، sozan (۱۸-۲-۹۵, ۱۱:۲۰ صبح)، طلایی (۲۹-۲-۹۵, ۰۶:۲۲ عصر)، malihe95 (۲۲-۲-۹۵, ۱۱:۴۲ عصر)، پریا14 (۱۲-۴-۹۵, ۱۲:۳۵ صبح)، Tina.bzr (۲۶-۲-۹۵, ۰۸:۱۶ عصر)، ماه شب (۱۰-۴-۹۵, ۰۸:۱۸ عصر)، saadat6789 (۱۲-۸-۹۵, ۰۹:۵۱ عصر)، M@rzi (۸-۴-۹۵, ۱۱:۱۹ عصر)، الی نجفی (۳-۸-۹۵, ۰۱:۲۷ صبح)، dinaa (۹-۴-۹۵, ۰۳:۵۷ عصر)، ثـمین (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۰۱ صبح)، maryamix (۴-۸-۹۵, ۰۵:۲۳ عصر)، mahla_nazari (۸-۴-۹۵, ۰۶:۳۷ عصر)، shaparak75 (۵-۴-۹۵, ۰۲:۳۳ عصر)، دخترشب (۱۰-۴-۹۵, ۰۴:۴۶ عصر)، AsαNα (۲۸-۲-۹۶, ۱۰:۱۸ عصر)، ft.samadi (۲۴-۷-۹۵, ۰۲:۰۷ عصر)، hananee (۲۳-۶-۹۵, ۰۹:۳۵ عصر)، Baran123 (۲۴-۷-۹۵, ۰۱:۰۰ عصر)، _AYNAZ_ (۲۴-۶-۹۵, ۱۲:۱۸ صبح)، عزیزی (۷-۶-۹۵, ۱۰:۳۱ عصر)، *yasi* (۲۹-۵-۹۵, ۱۰:۱۱ عصر)، MozHgh (۲-۶-۹۵, ۰۲:۱۱ صبح)، "Samina" (۲۸-۶-۹۵, ۰۷:۰۴ عصر)، ✿❧✿ƵҽƴռѦʙ✿❧✿ (۲۲-۶-۹۵, ۰۵:۲۷ عصر)، arsalan (۲۳-۶-۹۵, ۰۵:۳۸ عصر)، صدیقه66 (۲۷-۶-۹۵, ۱۰:۱۲ صبح)، دخترعلی (۲۹-۲-۹۶, ۰۲:۵۲ عصر)، * م .عباس زاده* (۴-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۳ صبح)، .AtenA. (۲۸-۲-۹۶, ۱۰:۵۸ عصر)، Morsal (۲۹-۲-۹۶, ۰۹:۴۵ عصر)، دختربهار (۳-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۳ عصر)، غزل80 (۱۲-۱-۹۶, ۱۰:۴۹ عصر)، Eman14 (۳۰-۱۰-۹۵, ۰۳:۰۲ عصر)، •Vida• (۳۰-۲-۹۶, ۱۰:۵۷ صبح)، :)nafas (۱۵-۱-۹۶, ۱۰:۳۸ عصر)، ستاره ی احساس (۲۹-۲-۹۶, ۰۷:۴۲ عصر)، "Ava" (۲۸-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۷ صبح)، ساسی (۲۸-۱۱-۹۵, ۰۸:۱۴ عصر)، »L@ntern Moon« (۱۲-۱-۹۶, ۱۰:۲۷ عصر)، taranomi (۲۸-۲-۹۶, ۰۹:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما | ایران رمان | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS | Awards