اگه آواتار نفر قبل جلد رمانت بود چه اسمی براش می زاشتی؟
سلام بر و بچmara
اقا این یه بازی جالبه
این طوره که نفر بعد من وقتی اواتارم رو می بینه با خودش فکر میکنه اوتار حدیث جلد رمان منه .. حالا اسمش رو چی بزارم
به همین راحتی
زود تند سریع بیاید ببینمdfgh
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
اولین نفر خودم
اب نبات
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
من میگم آب نبات عشقTongue
سپاس شده توسط:
ادم برفی
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
ادم برفیه دلنشینxcvl
سپاس شده توسط:
فرشته آسمانی
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
سپاس شده توسط:
عشق پنهانی
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
فقط خودش
سپاس شده توسط:
باهم برای همیشهdfgh
سپاس شده توسط:
شهر رویایی
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 915 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 883 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 879 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، Afsaneh (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، N!rvana (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، elena.r (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، hadis hpf (۲۹-۰۲-۹۹, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، نويد (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، Katayoon (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، گلاره (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۱۰-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، Mahdiye (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، SilentCity (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، monir maniyan (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Neda0077 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۹ ق.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، سرنای را (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، heliia (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، آرام18 (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، mohammad74 (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، آشوب (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، parisana (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، ••saba•• (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۱ ق.ظ)، lovely (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، maryam.h (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، *گیسو* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، رهـا (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، T a R a N e (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، morgana (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، revota1999 (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، sarika (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، barooni (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، صنم بانو (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، فری دات کام (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، sahar* (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۳ ق.ظ)، hanane (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، زمرد (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، محبوب (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ӄoCholOo (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، adsys (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، ^MAHOSH^ (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، شکلات تلخ (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان