اگه آواتار نفر قبل جلد رمانت بود چه اسمی براش می زاشتی؟
ایشون آواتار ندارن
حالا من میذارم
پوچی
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
در مسير خدا...

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
سپاس شده توسط:
زیبای سیاهmara
سپاس شده توسط:
بازم که ایشون
آوتار نداره
نیستی در هستی
هاهاها
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۴:۲۹ ب.ظ):)nafas نوشته: بازم که ایشون
آوتار نداره
نیستی در هستی
هاهاها
واقعا ممنونم دوست عزیز که به خاطر نداشتن آواتار این اسامی روبه من نسبت میدین.
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۵:۲۸ ب.ظ)ستاره ی احساس نوشته:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۴:۲۹ ب.ظ):)nafas نوشته: بازم که ایشون
آوتار نداره
نیستی در هستی
هاهاها
واقعا ممنونم دوست عزیز که به خاطر نداشتن آواتار این اسامی روبه من نسبت میدین.
دوست گرام
به اسم تایپک دقت کن
گفته رمان نه صاحب پروفایل عزیزم
بازم ببخشید اگه ناراحت شدید
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
قهرمان شهر....رفت
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
خدا در پس كوچه هاى قلبم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
پروانه شو...تا پروازکنی
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
پرواز تنهایی
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 952 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 892 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 936 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، Afsaneh (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، N!rvana (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، elena.r (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، hadis hpf (۲۹-۰۲-۹۹, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، نويد (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، Katayoon (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، گلاره (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۱۰-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، Mahdiye (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، SilentCity (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، monir maniyan (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Neda0077 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۹ ق.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، سرنای را (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، heliia (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، آرام18 (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، mohammad74 (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، آشوب (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، parisana (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، ••saba•• (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۱ ق.ظ)، lovely (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، maryam.h (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، *گیسو* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، رهـا (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، T a R a N e (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، morgana (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، revota1999 (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، sarika (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، barooni (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، صنم بانو (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، فری دات کام (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، sahar* (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۳ ق.ظ)، hanane (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، زمرد (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، محبوب (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ӄoCholOo (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، adsys (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، ^MAHOSH^ (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، شکلات تلخ (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان