اگه آواتار نفر قبل جلد رمانت بود چه اسمی براش می زاشتی؟
پسر مغرور
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
دخترک بادکنک فروش
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
سپاس شده توسط:
لب شتریasna
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
دوره گردasnaieir
سپاس شده توسط:
گوزیلای زشتasna
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
دختره لوس
سپاس شده توسط:
خودشیفته ی ایرانیTongue
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
بادكنكهايم براى تو
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
این پروانه ی احساس
از کسی که بهت دروغ گفته نپرس : چرا؟
چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه …
سپاس شده توسط:
رویای جوانی
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 951 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 892 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 927 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، Afsaneh (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، N!rvana (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، فاطمه سادات 97 (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، elena.r (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، hadis hpf (۲۹-۰۲-۹۹, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، نويد (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، Katayoon (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، گلاره (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۱۰-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، Mahdiye (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، SilentCity (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، monir maniyan (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، Neda0077 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۹ ق.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، سرنای را (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، heliia (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، آرام18 (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، mohammad74 (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، آشوب (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۸-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، parisana (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، ••saba•• (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۱ ق.ظ)، lovely (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، maryam.h (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ)، Ayla (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، *گیسو* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، رهـا (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، T a R a N e (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، morgana (۲۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، revota1999 (۲۸-۰۷-۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، sarika (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۹ ب.ظ)، barooni (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Natali (۲۰-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، صنم بانو (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، فری دات کام (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، sahar* (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۳ ق.ظ)، hanane (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، زمرد (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، محبوب (۱۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ӄoCholOo (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، adsys (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، ^MAHOSH^ (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، شکلات تلخ (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان