اگه بخوای اعصاب نفر قبلی و به هم بریزی کدوم از را ه های زیر و انتخاب
۱و۴xcvb
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
سپاس شده توسط:
فقط اگه يه نفر خيلى بهمون نزديك باشه اين راه ها انجام مى گيره!
مگه مرض دارم عزيز خودمو اذيت كنم؟!
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
جای بر چسبهای قرمز و ابی شیر اب توالت را عوض میکنمasna
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
توی حموم اب رو روی دوش تنظیم میکنم ...نفر بعدی بیاد خیس شه
حلع تو دوستمونی منم دوتا گوش مخمل رو کلم بچه زرنگ کجا بودی قبلا؟
هنو قد خوردو خراک تو چیبم هس پس بزرگ میشم برا هرکی کوچیکم کرد
سپاس شده توسط:
توی روزهای بارونی با ماشینم با سرعت از جلوش رد میشم
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
چه میدونم. azsxdfghazsxdfgh
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
2و6و11[عکس: asna.gif]
از کسی که بهت دروغ گفته نپرس : چرا؟
چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه …
سپاس شده توسط:
۱و۴و۱۱و۱۲asna
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
وقتی باهام حرف میزنه بهش بی توجهی می کنم و مشغول حرف زدن با یکی دیگه میشم...
من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل
بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 952 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 892 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 937 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، elena.r (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، نويد (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، آشوب (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، سهیلا (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، آسیه (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، آق جمشید (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، علمالهدا (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، .Arman. (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، hamin13 (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، deli_amini (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، متین رجبی (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، ثـمین (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، maryamix (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، hananee (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، M_Rرسولی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، .AtenA. (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، Land star (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، •Vida• (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، salina (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ساسی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان