اگه بخوای اعصاب نفر قبلی و به هم بریزی کدوم از را ه های زیر و انتخاب
4 asnaasnaasnaasna
سپاس شده توسط:
-جای بر چسبهای قرمز و ابی شیر اب توالت را عوض میکنم[عکس: aaz.gif]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
۴ و ۸ieirieirieirieirieir
  جهان سر به سر حکمت و عبرت است
  چرا بهره ی ما این همه غفلت است
سپاس شده توسط:
-وقتی داره فیلم مورد علاقشو نگاه میکنه تلوزیون رو خاموش میکنم وشروع به تمیز کردن شیشه اون میکنم " النظافت من الایمان "xcvl
سپاس شده توسط:
۱۲-یکی از پایه های صندلیش را لق میکنم
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
سوپ یا چایی رو با هورت کشیدن نوش جان میکنم
کلا داداشم از این حرکت متنفرهه منم که بی ازار
[عکس: tongue.gif] هی ادامش میدمxcvb
سپاس شده توسط:
1-روزهای تعطیل مثل بقیه روزها ساعت رو کوک میکنم تا از خواب بیدار بشه[عکس: cb.gif]
سپاس شده توسط:
[highlight=#f5f5f5]صابون رو کف حموم جا میزارم[/highlight]
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:
-سوپ یا چایی رو با هورت کشیدن نوش جان میکنم[عکس: bmce.gif]
سپاس شده توسط:
[highlight=#f5f5f5]یکی از پایه های صندلیش را لق میکنم[/highlight]
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 952 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 892 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 937 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، elena.r (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، نويد (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، آشوب (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، سهیلا (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، آسیه (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، آق جمشید (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، علمالهدا (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، .Arman. (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، hamin13 (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، deli_amini (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، متین رجبی (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، ثـمین (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، maryamix (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، hananee (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، M_Rرسولی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، .AtenA. (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، Land star (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، •Vida• (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، salina (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ساسی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان