اگه بخوای اعصاب نفر قبلی و به هم بریزی کدوم از را ه های زیر و انتخاب
-جای بر چسبهای قرمز و ابی شیر اب توالت را عوض میکنم[عکس: aaz.gif]
سپاس شده توسط:
7 .10 و11 .12
به درگاه تو دعا می کنم،
که در قلب منی،
در عبور از دنیــــــــــــــای رنــــــــــــــج،
راهــــــــــنمایم باش،
قلبم را به سوی تو می گیرم،
پس مرا به سوی خویشتن بخوان،
و راه لطف و رحمتت را نشانم ده،
سپاس شده توسط:
11 fv
zed bazi is my life
سپاس شده توسط:
جدول نیمه تمومش رو یه خونه درمیون سیاه میکنم و میگم ببخشیدمی خواستیم با بچه هاشطرنج بازی کنیم صفحه شو نداشتیم[عکس: ak.gif]
سپاس شده توسط:
گزینه6asna
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
۶Tongue
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:
[highlight=#f5f5f5]وقتی داره فیلم مورد علاقشو نگاه میکنه تلوزیون رو خاموش میکنم وشروع به تمیز کردن شیشه اون میکنم " النظافت من الایمان "lv[/highlight]
:-2-42-:Tongue
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
سپاس شده توسط:
روزهای تعطیل مثل بقیه روزها ساعت رو کوک میکنم تا از خواب بیدار بشه[عکس: cb.gif]
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۴-۹۴، ۰۸:۰۶ ب.ظ)SilentCity نوشته: 1-روزهای تعطیل مثل بقیه روزها ساعت رو کوک میکنم تا از خواب بیدار بشهcb

۲ -تو جمع با صدای بلند بهش میگم با اجازت ما یه دیقه بریم دسشویی الان میایمtwal

۳-جدول نیمه تمومش رو یه خونه درمیون سیاه میکنم و میگم ببخشیدمی خواستیم با بچه هاشطرنج بازی کنیم صفحه شو نداشتیمak

۴-وقتی داره فیلم مورد علاقشو نگاه میکنه تلوزیون رو خاموش میکنم وشروع به تمیز کردن شیشه اون میکنم " النظافت من الایمان "lv

۵-سوپ یا چایی رو با هورت کشیدن نوش جان میکنمbmce

۶-شمع های کیک تولدش رو به زور روشنش کردن با عطسه مرخص میکنم و میگم صبر اومدbcml

۷-صابون رو کف حموم جا میزارم

۸-چاقی و شکم بزرگشو هی به روش میارمbcmg

۹-شیشه سس گوجه فرنگی و هات سس فلفل رو عوض میکنمbcmp

۱۰-توی روزهای بارونی با ماشینم با سرعت از جلوش رد میشمbcmt

۱۱-جای بر چسبهای قرمز و ابی شیر اب توالت را عوض میکنمaaz

۱۲-یکی از پایه های صندلیش را لق میکنم

۱۳-غذای نصفم رو وقتی تازه غذاشو شروع کرده می ریزم تو بشقابشومیگم نخور که بمونه باید بریزیم واسه کفترا.ggga
۶-شمع های کیک تولدش رو به زور روشنش کردن با عطسه مرخص میکنم و میگم صبر اومد[عکس: bcml.gif]
سپاس شده توسط:
خخخخخ١١
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 953 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 893 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 939 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، elena.r (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، نويد (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، آشوب (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، سهیلا (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، آسیه (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، آق جمشید (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، علمالهدا (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، .Arman. (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، hamin13 (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، deli_amini (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، متین رجبی (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، ثـمین (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، maryamix (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، hananee (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، M_Rرسولی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، .AtenA. (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، Land star (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، •Vida• (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، salina (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ساسی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان