اگه بخوای اعصاب نفر قبلی و به هم بریزی کدوم از را ه های زیر و انتخاب
۴-وقتی داره فیلم مورد علاقشو نگاه میکنه تلوزیون رو خاموش میکنم وشروع به تمیز کردن شیشه اون میکنم \" النظافت من الایمان \".
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
روزهای تعطیل مثل بقیه روزها ساعت رو کوک میکنم تا از خواب بیدار بشه[عکس: cb.gif]
سپاس شده توسط:
۶-شمع های کیک تولدش رو به زور روشنش کردن با عطسه مرخص میکنم و میگم صبر اومد[عکس: bcml.gif]
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
اعتباراشو صفر میکنم [عکس: twal.gif]
سپاس شده توسط:
١٤- گوشيش رو از طبقه ى آخر ساختمون پرت مى كنم پايين :)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
من که با بنده خدا دشمنی ندارم xcvb

12
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
با اينكه منم دشمنى ندارم xcvb ولى شماره ١١ رو انتخاب مى كنم Tongue
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
وقتی اماده شده بره بیرون روش اب میریزمxcvl
سپاس شده توسط:
چاقی و شکم بزرگشو هی به روش میارم
البته من نفر قبلی رو ندیدم این فقط یه شوخی بودTongue

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

سپاس شده توسط:
همینطوری که باهاش حرف میزنم اینقدر تیکه میپرونم که کم بیاره
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 883 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 879 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، elena.r (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، نويد (۰۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، SilentCity (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۸ ق.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۴ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، eris (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، آشوب (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، سهیلا (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، مارکیز (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، love lorn (۰۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، آسیه (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، dokhtarehava (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، mahdis.a (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، revota1999 (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، آق جمشید (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، علمالهدا (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، .Arman. (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، hamin13 (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، deli_amini (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، متین رجبی (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، ثـمین (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، maryamix (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، hananee (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، M_Rرسولی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، .AtenA. (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، Land star (۲۱-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، •Vida• (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، :)nafas (۲۳-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۳ ب.ظ)، salina (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ساسی (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان