امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب درست؟!
[عکس: 1.jpg]
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
c:

اول باید حاصل ضرب و تقسیمو به دست آورد بعد حاصل جمع و منهی و بعد همشو رو هم می ریزیم

به همین سادگی به همین خوشمزگیxcvb

50 میشه جواب
پاسخ
سپاس شده توسط:
جواب میشه50 گزینه C
شاید بهم بگی مغرور یا بی احساس
ولی من به ادمای عمومی حس خاصی ندارم...!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا فرتی خودت جوابو گفتی؟!dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
خودت طرح کردی خودتم جواب دادی ، عزیزم خسته نباشی !!!!!!dfgh
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۸-۹۴، ۰۸:۰۸ ب.ظ)شقایق سرخ نوشته: خودت طرح کردی خودتم جواب دادی ، عزیزم خسته نباشی !!!!!!dfgh
خواهش می کنم
می تونی نگاه نکنیdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
جواب میشه 50
اسفندی که باشی میشی ته تغاری خداااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سپاس شده توسط:
50 دیگه..
فکر کنم همه بتونن حلش کنن..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیا تو جواب بده چیستان و معما.... بانو 164 37,614 ۱۶-۱۱-۹۹، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  ۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش? AsαNα 4 308 ۲۲-۱۰-۹۶، ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  باهوشا جواب بدن میره بالا یا پایین !!1؟؟؟ reihoon 24 2,128 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
30 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، N!rvana (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، SilentCity (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ق.ظ)، دختر ایران (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، eris (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، Death (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، *hasti* (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۲ ق.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، dokhi-atish (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، دخترشب (۲۸-۱۰-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، ft.samadi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، Land star (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۲:۵۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان