امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله برای خدا بنویس
خدایا....
این دلی که بهم دادی خیلی بهانه گیره...
الانم بهانه ی تورو داره....بهانه ی آغوشت و....
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا یکم چاشنی صبرمو زیادتر کن که بشه یکم دیگه تحمل کنم .

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا شکرت......
اونجوری که می خواستم نشد ولی همینم خیلیه......Shy
پاسخ
سپاس شده توسط:
براى خدا نبايد جمله نوشت ،بايد برايش مرد،برايش قلب را پاره پاره كرد،بايد با هر نفس برايش حرف زد.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا......کم نمیارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
دلم برات تنگ شده
تو از من دوری ؟ یا من خیلی ازت دورم ؟
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدايا تو ببين
خدايا تو بدان
خدايا تو ببخش
خدايا هميشه بنده ى تو ايم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط کمکم کن خدا .. همه چیز پیچیدس..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
خُــــــــدایادلـــــــم شیشــــه ای شکســــــتنی ست...پُر از لکه های ســـیاهکه جــز باران رحمتت شیشه شوی دیگری قـــادر به برق انداختنش نیست!!!سپردمش به کَرَم ِ خودت...
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا اینکه میگن تو از رگ گردن نزدیکتری
در حد شعور ودرک من نیست
فقط یه دقیقه بیا پایین فقط یه دقیقه
بغلمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کن
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوگواره ای برای علی... d.ali 5 369 ۱۶-۰۳-۹۷، ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
Rainbow برای تو / دلنوشته های RASHNOU RASHNOU 17 1,379 ۰۱-۰۶-۹۴، ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASHNOU

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، محمد رضا (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، زکیه جیگرر (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، zahra16 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، فرميسك (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیاز (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، forough (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، nobody (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، ملیکا.ن (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، avapars (۰۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، aydil (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، setarehshab (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، hanane (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، Mina..h (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۷ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، maede.a.f (۱۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، hananee (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۴-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۳-۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، No a (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، bℓack.ℓσvε (۰۹-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، author (۰۷-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان