امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله برای خدا بنویس
خدایا ....
حس بودنت قشنگترین حس دنیاست ...
تو که باشی ...
هر روز را نه!
هر ثانیه را ...
عشق است ..!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
بغض که می کنم
عجیب در ذهنم فریادِ نامت میپیچد!
و قلبم می تپد
فقط و فقط
به عشق کسی که هیچ وقت تنهایم نگذاشت!

...
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا !
اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم . . .
تو فراموش نکن بنده ی کوچیکی داری . . .
با نوازش ی و یا تلنگری آرام ،
وجودت را . . .
همراهیت را . . .
مهربانی و بزرگیت را . . .
برایم یادآوری کن!
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا منم هستم هااااzapszapszaps
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا!
شش روز طول کشید
تا دنیای ما را بسازی
آن وقت ما در یک چشم بهم زدن
آن را خراب می‌کنیم!
ببخشید!
دوستت دارم
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدای مهربانم
اسمت که می آید
سلول به سلول بدنم
فیلتر میشود از هر بدی و ناپاکی
بببین یادت دگر با من چه می کند بهترین من
پاسخ
سپاس شده توسط:
ببین کارم به کجا کشیده که به تو هم می گم:
تو رو خدا،خدا....!!!
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: images.php?img=i5656bcequj.jpg]

خدایا،این روزا حواست بهم باشه که سخت دلگیرم،مواظبم باش که کسی رو بی مهبا نفرین نکنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ﺍﯼ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ :
ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﻫﺎﯾﻢ ﺩﺍﺭﯼ ؟
ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﻟﺮﺯﺵ ﺁﺭﺍﻡ ﺻﺪﺍﯾﻢ ﺩﺍﺭﯼ ؟
ﺍﯼ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ؛
ﭼﯿﻨﯽ ﺭﻭﺡ ﻣﺮﺍ ﺑﻨﺪ ﺑﺰﻥ ...
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺮﺵ ﺑﻠﻨﺪ؛
ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﺗﺨﺖ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺩﺍﺭﯼ !!!
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﻧﮕﺎﻫﺖ ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ؛
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺫﻭﻕ ﻭ ﻫﻨﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ ﻣﯽ ﺑﺎﺭﯼ
ﻭ ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺭﻧﺠﺶ ﺟﺎﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ
ﭼﯿﻨﯽ ﺭﻭﺡ ﻣﺮﺍ ﺑﻨﺪ ﺑﺰﻥ ...!!
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۹-۰۷-۹۴، ۰۵:۳۳ ب.ظ)s-fatemeh نوشته: ﺍﯼ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ :
ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﺩﻟﻬﺮﻩ ﻫﺎﯾﻢ ﺩﺍﺭﯼ ؟
ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﻟﺮﺯﺵ ﺁﺭﺍﻡ ﺻﺪﺍﯾﻢ ﺩﺍﺭﯼ ؟
ﺍﯼ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺣﺴﺎﺳﯽ؛
ﭼﯿﻨﯽ ﺭﻭﺡ ﻣﺮﺍ ﺑﻨﺪ ﺑﺰﻥ ...
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻋﺮﺵ ﺑﻠﻨﺪ؛
ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﺗﺨﺖ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺩﺍﺭﯼ !!!
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﻧﮕﺎﻫﺖ ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ؛
ﺗﻮ ﮐﻪ ﺫﻭﻕ ﻭ ﻫﻨﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ ﻣﯽ ﺑﺎﺭﯼ
ﻭ ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺭﻧﺠﺶ ﺟﺎﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ
ﭼﯿﻨﯽ ﺭﻭﺡ ﻣﺮﺍ ﺑﻨﺪ ﺑﺰﻥ ...!!
خیلی قشنگ بودmara
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوگواره ای برای علی... d.ali 5 346 ۱۶-۰۳-۹۷، ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
Rainbow برای تو / دلنوشته های RASHNOU RASHNOU 17 1,348 ۰۱-۰۶-۹۴، ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASHNOU

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، محمد رضا (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، زکیه جیگرر (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، zahra16 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، فرميسك (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیاز (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، forough (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، nobody (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، ملیکا.ن (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، avapars (۰۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، aydil (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، setarehshab (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، hanane (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، Mina..h (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۷ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، maede.a.f (۱۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، hananee (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۴-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۳-۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، No a (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، bℓack.ℓσvε (۰۹-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، author (۰۷-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان