اگه بفهمی نفر قبلی همسایته ،چیکا میکنی؟
کلی حرف دارم واسه گفتن........
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
عشق میکنم.Tongue
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
کلی باهاش آتیش میسوزونیم......
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
سلام و احوال پرسی می کردیم و با هم دوست میشدیم
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
کلی با هم میحرفیم. Tongue
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
میشینیم باهم غیبت میکنیمasna
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
احتمالا كل محله رو به آتیش می كشیدیم
مگه نه حدیث؟خخخخخ
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
دعوتش مى كردم به صرف چاى و شيرينى
بعد مى نشستيم به بار گذاشتن كله ى كاربراى انجمن
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
xcvb هر روز خونه شون خراب میشدم... کنگر و لنگرieir
بعدش باهم می رفتیم خرید... گاهی زنگ خونه ها رو میزدیم در میرفتیم... اگر میگرفتنمون من میگفتم کار فاطمه ست بعد خودم در میرفتم:(:-2-42-:
fvبچگی میکردیم دور چشم بقیه ولی من کاسه و کوزه ها رو سر فاطمه میشکستمxcvl
واسه رمان نوشتن گروهی شاید فکر می کردیم و کله پاچه بچه ها رو گاهی بار میزاشتیمazxcazsxasna
سپاس شده توسط:
Shyشرمنده من خيلى بچه مثبتم،قيافه ام هم داد ميزنه مثبتم .همون اول خفتت مى كنن
اما من پادرميونى مى كنم كارى باهات نداشته باشن
twolخونمونم شرمنده فقط روزى يه ساعت بهت وقت ميدم بياى ،
Tongueاما خوندن داستانامون براى هم …واى عاليه عالى.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 974 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 901 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 949 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
87 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، بانوی جنوب (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ)، N!rvana (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۳۰-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۷ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۶ ق.ظ)، heliia (۱۹-۰۶-۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، T a R a N e (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، nza3380 (۱۸-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، سدنا (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، aydil (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، صنم بانو (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، hanane (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، برف سیاه (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ثـمین (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، AsαNα (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ق.ظ)، hananee (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، نانا32 (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، nazanin213 (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، .AtenA. (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، Land star (۱۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، ebrahime (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Elesa (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، Cactus._ (۳۰-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، taranomi (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، maTisA (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، "فاطیما79" (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۰-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، پرستو مهاجر (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۹-۱۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، zahraaaaaaaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۱۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان