اگه بفهمی نفر قبلی همسایته ،چیکا میکنی؟
سجده شکر میکنم که خونشون و عوض میکنه[عکس: asna.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
دعوتش میکنم خونمون xcvl
سپاس شده توسط:
شبونه و بی سر و صدا خونمونو عوض میکنم
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
میرم ماچش میکنم asna
سپاس شده توسط:
دعوتشو قبول میکنم Tongue

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
خودكشي مي كنم.اينجام دست از سرم بر نميداره اخه چقدر هوويي asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
نمیزارم خودشو بکشه asna
چون میره جهنم منم که جهنمم باز میبینتم

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
دعوتش می کنم بیاد خونه باهم چای یا شربت بخوریم و غیبت انجمن رو بکنیم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
اخ جون من عاشق غيبتم. asna
دعوتش مي كنم خونم با هم شيرقهوه و كيك خامه اي بخوريم، بعد بشينيم از پسرا بد بگيم asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
هستم همسایه. asnaasna
اما چایی .
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 975 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه گفتی چرا میام انجمن؟! d.ali 25 901 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۶ ب.ظ
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 949 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
87 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
nafas (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ)، sadaf (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، بانوی جنوب (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ)، N!rvana (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، hadis hpf (۳۰-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۷ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، maede khanoom (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، Aiden22 (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، asma123 (۲۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۶ ق.ظ)، heliia (۱۹-۰۶-۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۰ ق.ظ)، T a R a N e (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، nza3380 (۱۸-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، سدنا (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، sarika (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، *hasti* (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، barooni (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، aydil (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، صنم بانو (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، hanane (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، برف سیاه (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، bahari (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، M@rzi (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ثـمین (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، AsαNα (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ق.ظ)، hananee (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، نانا32 (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، nazanin213 (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، .AtenA. (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، Land star (۱۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، ebrahime (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Elesa (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، Cactus._ (۳۰-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، taranomi (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، maTisA (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، "فاطیما79" (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۰-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، پرستو مهاجر (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، author (۲۰-۱۱-۹۶, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۹-۱۱-۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، zahraaaaaaaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، عین‌الله‌باقرزا (۱۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان