نظرسنجی: کدوم داستان ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
داستان اول
8.11%
3 8.11%
دوم
5.41%
2 5.41%
سوم
5.41%
2 5.41%
چهارم
24.32%
9 24.32%
پنجم
8.11%
3 8.11%
ششم
8.11%
3 8.11%
هفتم
10.81%
4 10.81%
هشتم
21.62%
8 21.62%
نهم
8.11%
3 8.11%
مجموع 37 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی دومین مسابقه داستان کوتاه ؛ موضوع "آزاد"
(۲۶-۰۸-۹۴، ۰۷:۳۹ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: نظرسنجی تموم نشد؟dfghdfgh
توروخدا صبر کنید!!!xcvb
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
سپاس شده توسط:
آقا نمی خواین این نرسنجی رو تموم کنینazxcazxcazxc
کی تموم می شهxcvbxcvlasna
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:
سلام
دوستان تازه وارد انجمن لطفا بیاین رای بدین!
mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
ای بابا دیگه کی میاد رای بده Undecided
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
سپاس شده توسط:
دیگه کسی نیست یباد رای بده دوستان؟؟؟!!!
Tongue
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
بس نیست دیگه؟؟dfgh
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
سپاس شده توسط:
دوستان جدید الورود بیاین رای بدین !
ممنونیم .
ShyTongue
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
نفر اول ...داستان چهارم با 12 رای
نفر دوم ...داستان هشتم با 11 رای
نفر سوم...داستان هفتم با 7 رای
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
من از اینکه کدوم داستان برای کیه بی خبرم

لطفا اگر کسی داستانش تو این مسابقه بوده و جایزشو نگرفته من رو مطلع کنه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,394 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 417 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,608 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، sadaf (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، .ستایش. (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۶ ق.ظ)، *Zahra* (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۵-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۷ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، Ar.chly (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، .مليكا. (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، دختر ایران (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، سرنای را (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، آشوب (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۱۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، sadaf af (۲۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، مینا . د (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، T a R a N e (۲۱-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، parysa7 (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، sargordida (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، satin (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، nza3380 (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ق.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، لاله.A (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، باران1111 (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Telesto (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، *hasti* (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ)، Pari.k (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، nasim30 (۲۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، rahay naz (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، دخـــــــی عشق (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، عسل بانو (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، فریاد بی صدا (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، محدثه بانو (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، armiti (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، افسون خانوم (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، نادیا جون (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، E.Ahmadi (۲۱-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، moji155 (۲۳-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، hanane (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۳ ق.ظ)، zahra joon (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، سارا جوونی (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، دریا16 (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، "Samina" (۰۱-۰۷-۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، d.ali (۲۱-۰۷-۹۵, ۰۶:۱۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان