امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت مورد علاقتون از یه آهنگ ...+ دلیل...
از این روزهای تو خالی
با این فصل های تکراری
زمستونش برام مونده
استخونمو لرزونده
رفت ....
گذشت روزای خوب
از تو برام یه سایه موند
تنها موندم بی سایه بون ....

باز برگرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
از خدا می خوام
روزات بگذره خوشحال و راحت
از ته دلم
زندگی رو با عشق می خوام واست

باز خیسه چشام
ولی نمی خوام دل تو بسوزه دیگه برام

بدون تو
پاسخ
سپاس شده توسط:
خواستم بهت چیزی نگم تاباچشام خواهش کنم
درارو بستم روت تا احساس آرامش کنم
باورنمیکنم ولی انگارغرورمن شکست
اگه دلت میخادبری اصرارمن بی فایده اس
آهنگ انتخاب ازشادمهر
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
صبر کن الان زوده بگی اصلا بهم حسی نداری
صبر کن من اون روزو میبینم که نباشم بی قراری
صبر کن الان شاید هزارتا مثل من داری فدایی
صبر کن همین روزاست منو چک میکنی میگی کجایی

آروم آروم آروم آروم بهم عادت میکنی
هرکی اسمم رو بیاره حسادت میکنی

آروم آروم
پاسخ
سپاس شده توسط:
صدای خنده هات هنوز توی گوشمه
عطری که میزنی رو لباسیه که میپوشم هی
دیگه بدون من یه قدمم بر ندار
یه چیزی بهت میگم ایندفعه رو نه نیار
هر بار این درو محکم نبند نرو
این چشمای ترو نکن تو بدترو
نفسم میبُره دل من دلخوره
بی تو از دلهره هر دقیقش پُره

پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیتونم از فکرت درام
پر شده از فکرت شبام
آرزوی همه بودیم ولی
حالا آرزو شده عشقت برام
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد

پ.ن:دانلود کنید اهنگ های [عکس: 9996.gif]تهی[عکس: 9996.gif] لنگه نداره[عکس: 9996.gif][عکس: 9996.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
با تو میشه زندگی رو باطل کرد
منِ بی کله رو عاشق کرد
نمیشه جاده رو با یک رفت
با تو میشه سالم دل بیمارم
میشه رفت تو در و دیوارم
واسه تو جوونمو میزارم

عاشقم
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیدونم کی دوستمه کی دشمنمه
نمیدونم کی با منه کی پشت منه
وقتی مشکلاتم نمیزارن بخوابم
اونوقت بابام فکر میکنه من رو به راهم
تفصیره اون نیست من جوون بدیم
جوونی که دنبال پول نیست
همه دنیاش شده یه اشک رو گونه
آرزویی نداره همه فکرش این بوده
که تو زندگیش به هدفش برسه
نمیتونه بخوابه همش توی این حسه
که نکنه نشه و سر شکسته شه
اونوقت همه درا روم بسته شه

خداپشتمه | ماکان بند ♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای یکی بیاد حال خرابه منو دریابه
حالم خوب نیست به کنار بده در واقع
با من تو که حرف میزنی خوب میشم آره
جانم چقدر خوبه که هر شب عشقم همرامه
نوش | ساسی aau
پاسخ
سپاس شده توسط:
پاک کن حافظه هرجی ازش داری ...
پاک کن همه ی خاطراتو پاک کن
تموم خاطرات این دردونه رو پاک کن
دیگه نمیخندم براش خنده هامو پاک کن
جا یه تیغای خودزنی یه رو دست منم پاک کن
بگو کی میده جواب این ضربه هارو
چقدر دعوا کردم با چشمم نبینه عکسارو
اصلا خنده هاشو پاک کن گریه هاشو پاک کن
بغض هاشو پاک کن اسم منم پاک کن
اشوه هاشو پاک کن قهر هاشو پاک کن
دروغاش قشنگ بود دروغاشو پاک کن

مهراب | حافظه
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خب شما نظر بدید،خانوم وآقایون،البته با دلیل!!!!!!!!! n@st@r@n 14 775 ۲۷-۰۲-۹۶، ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  نوشیدنی مورد علاقه ت چیه؟ MaryaM_sh 8 561 ۱۵-۰۴-۹۵، ۰۴:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: barooni
  توی این مورد شوخی نکنیم لطفا 2fan2314 10 499 ۱۵-۰۷-۹۴، ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sadaf

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
97 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۲-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، v.a.y (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، hadis hpf (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، نويد (۰۳-۰۸-۹۹, ۰۴:۱۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، Ar.chly (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، • Niha • (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، سرنای را (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، heliia (۱۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، 2fan2314 (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، T a R a N e (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، *hasti* (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، nasim30 (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، avapars (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، aydil (۰۱-۰۵-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، صنم بانو (۰۲-۱۱-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، sahar* (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، محبوب (۱۳-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، برف سیاه (۰۹-۰۹-۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، M@rzi (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، mortal enemy (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۵-۰۲-۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، Amir ALI (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، maryamix (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، zo68 (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۱۴-۱۱-۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۸ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، maral:) (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، آسیل (۲۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۸-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۲۰-۱۲-۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، Land star (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۹-۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، minoo_f (۱۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۱۳-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، salina (۱۷-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، "Ava" (۰۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، ژوان (۱۷-۰۲-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۹-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۰۸-۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، Elesa (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، دلسا موسوی (۱۷-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، Atoosa Rad (۲۲-۰۳-۹۶, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، alirezaa_shah (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، kiyani (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، taranomi (۱۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۴۲ ق.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، ~Ava~ (۱۱-۰۳-۹۶, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۷-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، donyaaall17 (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، نیلوفر110 (۲۷-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۱-۰۹-۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، author (۲۴-۱۲-۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، gh_81a (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، Haanaaell (۲۴-۰۱-۹۷, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۵-۹۸, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، minaa (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، avaa_ (۱۰-۰۲-۹۸, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، i Annahita (۲۶-۰۶-۹۸, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، 09171273756 (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۹:۵۶ ق.ظ)، Salma. (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان