امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرفدار کدوم بودی؟
جری Tongue
خَـستـہ تَــر اَز اونَـم

ڪـہ تـــــو بِـخواے
خـودتـو گُـم ڪُــنــــے

و مَـن‌ دُنبـاݪــت بِـگَردَم! :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
تام چون مث خودم شانس نداشت بیچاره
پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه بودم طرف جری بزرگتر که شدم تام xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
من همش دلم‌میخواست تام یبار‌جری رو بگیره بخورتش و اون‌نجات پیدا نکنه ولی لامصب همش جری فرار میکرد
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فقط تام
جری بیشعوره asna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
من ازهردوتاشون خوشم میاد
دعواهاشون بانمکه
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
1 Tongue ‌ از موش بدم میاد هی حرص میده Angry
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 253 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 198 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  تست هوش جالب؛ کدوم وسیله نجاتت میده؟ صنم بانو 0 149 ۰۲-۰۳-۱، ۰۴:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
48 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، نويد (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۲ ق.ظ)، Ar.chly (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، • Niha • (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، "MJ" (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، raha..79 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، hasti123 (۱۴-۰۴-۹۸, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، nza3380 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، sarika (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ)، *hasti* (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، avapars (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، barooni (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، صنم بانو (۰۴-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، sahar* (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، hanane (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، برف سیاه (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۲ ق.ظ)، شهیناز (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، عسل6 (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، M@rzi (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، ثـمین (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، AsαNα (۰۴-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، hananee (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، الناز78 (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، یاس ارغوان (۱۵-۰۸-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، d.ali (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، دختربهار (۰۷-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، پارلا (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، QaseDak (۱۶-۰۷-۹۶, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، ∞ ყҽɠαɳҽԋ//- (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۱:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان