مسابقات انجمن ايران رمان

درخواست حذف رمان
زمان کنونی: ۲۹-۰۵-۹۶، ۰۶:۴۲ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: admin
آخرین ارسال: admin
پاسخ 83
بازدید 13077

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست حذف رمان
(۱۳-۰۵-۹۶، ۰۳:۳۹ ب.ظ)mina314 نوشته: کسی نیست من میخوام رمانام حذف شه چرا کسی نیست جواب بده چرا بی اجازه میذارید که با اینده کسی بخواد اینجوری بازی کنید و جوابگو هم نیستین

نویسنده ی عزیز کمی صبر کنید
درخواست شما به مدیریت منتقل شده است>
خدايا تو ببين
خدايا تو ببخش
من و بقچه ی ارزشمندم
پاسخ
سپاس شده توسط: *صنم* ، taranomi
(۱۱-۱۱-۹۵، ۰۶:۳۵ ب.ظ)admin نوشته:
(۱۱-۱۱-۹۵، ۱۲:۰۷ ب.ظ)m@hta نوشته:
[highlight=#efefef]http://forum.iranroman.com/showthread.ph...pid=456928
لینک رمان قمار آبروست چندیدن پست داخل سایت قرار داده شده حذف شود لطفا[/highlight]
[highlight=#efefef]مجددا دارم پیام میدم حذق کنید این رمان رو[/highlight]
سلام
رمان قمار آبرو بعلت عدم رعايت موارد اخلاقي از انجمن حذف شد .

پس اینی که داخل سایت هست چیه؟
واقعا جای تاسف داره
حتما باید این بار از طریق قانونی برخورد کنم؟
این رمان در مرحله چاپ هست. متوجه میشید یا نه؟
دو بار بهتون تذکر دادم و شما پیگیری نکردید.
http://forum.iranroman.com/showthread.ph...619&page=2
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، *صنم* ، taranomi ، admin
(۱۶-۰۵-۹۶، ۱۲:۱۰ ق.ظ)m@hta نوشته:
(۱۱-۱۱-۹۵، ۰۶:۳۵ ب.ظ)admin نوشته:
(۱۱-۱۱-۹۵، ۱۲:۰۷ ب.ظ)m@hta نوشته:
[highlight=#efefef]http://forum.iranroman.com/showthread.ph...pid=456928
لینک رمان قمار آبروست چندیدن پست داخل سایت قرار داده شده حذف شود لطفا[/highlight]
[highlight=#efefef]مجددا دارم پیام میدم حذق کنید این رمان رو[/highlight]
سلام
رمان قمار آبرو بعلت عدم رعايت موارد اخلاقي از انجمن حذف شد .

پس اینی که داخل سایت هست چیه؟
واقعا جای تاسف داره
حتما باید این بار از طریق قانونی برخورد کنم؟
این رمان در مرحله چاپ هست. متوجه میشید یا نه؟
دو بار بهتون تذکر دادم و شما پیگیری نکردید.
http://forum.iranroman.com/showthread.ph...619&page=2

(۱۵-۱۰-۹۴، ۰۴:۲۶ ب.ظ)admin نوشته: با سلام به همه رمان نويسها
بعضي از رمانهايي که در انجمن ايران رمان وجود داره از سايتها و انجمن ها و وبلاگهاي ديگه کپي شده که طبيعتا از نويسندش اجازه گرفته شد.
در صورتي که رماني در اين انجمن وجود داره که نويسندش ادعايي بر اجازه کپي نداده و يا از بودن رمانش به هر دليلي در اين انجمن راضي نيست درخواست حذف رمان با مشخصات کامل (اسم و لينک رمان) بده تا پس از بررسي حذف بشه

ضمنا مشاهده شده که کاربراني سود جو مدعي رمانهايي هستند ، لذا به همين دليل ضمن درخواست حذف رمانتون در اين تاپيک، از مدير سايت يا انجمن يا وبلاگي که رمانتون در آن ميباشد درخواست کنيد که صحت مالک رمان بودنتون رو به ايميل انجمن بفرسته (ايميل انجمن: iranroman@yahoo.com )

نکته:
1- ايميل انجمن ها و وبلاگها و سايتها مشخصه پس فقط به ايميل هاي معتبر ترتيب اثر داده ميشه
2- رمان نويسي که رمانش در هيچ سايتي نيست به من پيام خصوصي بده و اينجا عنوان نکنه
3- رمان نويسي که به خاطر بودن رمانش در اين انجمن به هر دليلي ادعاي خسارت داره به من پيام خصوصي بده
با تشکر
لطفا مواردذكر شده براي حذف را رعايت و از نوشتن مطالب غيره خودداري نماييد تا روند حذف رمان،سريع تر انجام پذيرد.
خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، *صنم* ، taranomi

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نگاه تازه‌ای به فاوست در رمان «بیدار شدن به وقت وین» ملکه برفی 0 32 ۲۸-۰۳-۹۶، ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی
  وزیر خارجه کاراکتر رمان شد/ آقای دکتر ظریف شما رویا نمی‌بینید؟ fatemeh . R 0 362 ۲۱-۰۵-۹۵، ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemeh . R
  ادامه انتشار رمان «پیامبر (ص)» ملکه برفی 0 489 ۰۸-۰۸-۹۴، ۱۱:۵۴ ق.ظ
  « تا بهشت راهی نیست » رمان جدید نازی صفوی ملکه برفی 0 5,317 ۱۳-۰۵-۹۴، ۰۴:۴۱ ب.ظ
  اعلام پنج نامزد نهایی رمان آزاد جشنوارهٔ چهاردهم غنی‌پور ◀ M i s a N ▶ 0 457 ۰۵-۱۱-۹۳، ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ◀ M i s a N ▶
  رمان‌هایی که در آمریکا ممنوع هستند v.a.y 0 672 ۰۷-۰۷-۹۳، ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: v.a.y
  رمان سیمین دانشور گُم شده؟ v.a.y 1 775 ۰۹-۰۲-۹۳، ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: مرداب
Rainbow نگاهی به رمان «خاطرات صددرصد واقعی یک سرخپوست پاره‌وقت» baran 0 583 ۲۰-۱۲-۹۱، ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: baran
Rainbow نشست نقد تطبیقی رمان های نوجوان حوزه انقلاب baran 0 532 ۲۰-۱۲-۹۱، ۱۰:۱۴ ب.ظ
Rainbow رمان «غزل شيرين عشق» از ليلا عباسعليزاده منتشر شد. baran 0 570 ۲۰-۱۲-۹۱، ۱۰:۰۳ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، لیلی (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، sadaf (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، baran (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۶ ب.ظ)، تارا (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، kanyar (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، ~mahdis~ (۳۰-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، shahang (۱۵-۱۱-۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، lalehjoon (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۳:۲۵ ق.ظ)، v.a.y (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ)، .ستایش. (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، maedeh (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ)، sinsor (۱۷-۱۱-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، mahtabi22 (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، zahra97(baran) (۱۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۰۱ ق.ظ)، yasaminsaba (۱۰-۰۷-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، maryamoop (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، lovestory (۱۲-۱۱-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۳-۰۷-۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، zahra16 (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، رهایش* (۱۵-۱۱-۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، Saharnaz (۰۳-۰۷-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، elena.r (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، nady48 (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، hadis hpf (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، نويد (۰۹-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، Katayoon (۱۹-۰۸-۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، لیـلا . م (۲۱-۱۱-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، Taaraa (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۴ ق.ظ)، FaAEzZe (۱۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، fatemeh80 (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، hedy (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، • Niha • (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، breaking_BAAD (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، نیاز (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، shakiba.n (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، م.کهکشان (۲۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، tehrani (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، سرنای را (۰۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، آشوب (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، asi_0098 (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۶ ق.ظ)، parisana (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، مارکیز (۲۷-۱۰-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، Death (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ)، deli67 (۲۱-۰۷-۹۵, ۱۰:۴۷ ق.ظ)، hunter (۲۰-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۲ ب.ظ)، blue girl (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، Girl\'s Day (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، daved (۰۳-۰۷-۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، azarmidokht (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، T a R a N e (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، ツ ηarsis ℓavani (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، خانوم خونه (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، رزبیتا (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، elMira.j (۲۱-۰۷-۹۵, ۰۹:۳۸ ب.ظ)، parysa7 (۲۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، hajieh (۱۷-۱۱-۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، yas25 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، revota1999 (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، پستچی بهشت (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، sarika (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، Judy abote (۲۵-۰۹-۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، nasim30 (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، سارا اعتماد (۱۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، saba.AZ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، avapars (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، فریاد بی صدا (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، barooni (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، saraf74 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، aydil (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۵-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، *صنم* (۱۷-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، ملک بانو (۱۶-۱۱-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، mirage 1994 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، سايه روشن (۱۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، لیلی تکلیمی (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، منیر کاظمی (۱۷-۱۱-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، janan. (۲۶-۰۷-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان