امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت کارتونی ماه تولد شما...
سیندرلا xcvl
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
زیبای خفته
بالیشت من کو بخفتم Huh
زندگی شهد گل است
زنبور زمان میخوردش
انچه میماند
عسل خاطره هاست
پاسخ
سپاس شده توسط:
دخترک کبریت فروش[عکس: zaps.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
مثلا پرى دريايى ،اما مى دونم على بابا هستم اونم على باباى سريال سند باد.:-2-42-:
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
راپونزلxcvl
من عاشقانه دوستش داشتم و

او عاقلانه ترکم کرد....

منطق او حتی...

از حماقت من هم احمقانه تر بود...

(شاملو)
پاسخ
سپاس شده توسط:
سوباسا.
من كه فوتبال بلدنيستم
بيشتراز على بابا خوشم مياد
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه ها SilentCity 18 2,796 ۱۸-۰۴-۰، ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: minaa
  شخصیت خودرابارنگ چشم بشناسیم hadis hpf 0 150 ۲۵-۰۲-۹۹، ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hadis hpf
  دستخط شما و رازهاي دروني شخصيتتان hadis hpf 0 100 ۲۵-۰۲-۹۹، ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadis hpf

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
35 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
زینب سلطان (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، نويد (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، nobody (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، asi_0098 (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۴ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۳ ق.ظ)، Death (۲۴-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، parysa7 (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۷ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۷ ق.ظ)، hanane (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، برف سیاه (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، عسل6 (۰۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۲۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ)، M@rzi (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۱۰ ق.ظ)، "fatemeh" (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، rima14 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۸ ق.ظ)، ariel (۱۸-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، لارا 137 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، ثـمین (۱۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۴۲ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۶ ق.ظ)، AsαNα (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، ft.samadi (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، طلسم شده (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، maral:) (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، d.ali (۲۳-۰۹-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۸-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، Eman14 (۱۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان