امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین الان بگو دلت واسه کی تنگ شده؟؟
واسه ترم اول دانشگاه
چون قبلش فکر میکردم مثل رمان ها پر پسر خوشگله
اما گاه آرزوهایم به گورستان تبدیل شد
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه دوستم سارا.zapszaps
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه گذشته ها aad
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه خودم .....
واسه کسی که توهمه ی خاطراتمه ولی الان...........
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
برای نیها و صدفzaps
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی وقته دیگه دلم واسه کسی تنگ نمیشه.....
ولی خیلی دلم می خواد برگردم به یه سال پیش...سال پیش، این موقع کجا و......الان کجا......
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه یکی که مثل سیب زمینی بی احساسه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه کسایی که بودن و امسال ازم دور شدن .. معصومه و مرضیه...
واسه یک نفری که خوب بود.. دلم میخواد ببینم الان چه میکنهtwol
و به جز اون پسر داییم..
دلم برا کتاب خوندنم تنگ شده
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
هیچکی..
من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل
بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه بچگیام.روزای خوب بچگی.zaps
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟ varesh 1,067 26,390 ۱۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  New من یه کلمه میگم تو رنگشو بگو... marjanjooon 212 4,824 ۰۹-۰۴-۹۶، ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: "فاطیما79"
  بهم بگو :) barooni 16 994 ۱۰-۱۰-۹۵، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
48 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۹-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، N!rvana (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ستاره عشق (۱۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، hadis hpf (۱۴-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۳:۳۸ ق.ظ)، Katayoon (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ)، heliia (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۰۳-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، T a R a N e (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، nza3380 (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، *hasti* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، barooni (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، گیسـو (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ق.ظ)، M@rzi (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، dinaa (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، ثـمین (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، Amir ALI (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۹-۹۵, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۵-۱۱-۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، hananee (۱۴-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، farnaz83 (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، d.ali (۱۴-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، .AtenA. (۲۵-۱۱-۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، دختربهار (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، دختربابام (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، Sohela.b (۱۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ)، الوین (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، :)nafas (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۲۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ساسی (۲۲-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۴-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، دختر ماه (۲۴-۰۴-۹۸, ۱۱:۵۹ ق.ظ)، zahraaaaaaaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان