امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حشره ماه تولدتون
زنبورعسل بدجنسasnaasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
زنبور عسل بد جنس
نه خیرمasnaasna
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
کنه ی خوشتیپ
خخخخ
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سوسک بیخیال:/
پاسخ
سپاس شده توسط:
جیر جیرک خوش شانس
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
پشه خوش لباس.........asna
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
پروانه خوشبخت
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
زنبور عسل باذوقTongueasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
پروانه محترم
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوست دارم حشره ى تولدمو خودم ابداع كنم
حشره ى من سنجاقك هس.
Shyروزش هم مهربون خوبه.سنجاقك مهربون.شما هم دوست دارين خودتون براى خودتون ابداع كنين؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 253 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 198 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟ صنم بانو 1 197 ۲۹-۰۵-۰، ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
40 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
N!rvana (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، hadis hpf (۲۶-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، نويد (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، • Niha • (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، heliia (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، *گیسو* (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، nza3380 (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، محبوب (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۶ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، .Arman. (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، sima59 (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۱ ق.ظ)، bahana61 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ)، maryamix (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۳ ق.ظ)، messi75 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، دخترشب (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، AsαNα (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، hananee (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، maral:) (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، d.ali (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، .AtenA. (۲۷-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، دختربهار (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، آنا00 (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، یاس امینالدوله (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، ساسی (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، استار فایر (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان