امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
○ مسابقه ی نویسندگی بر اساس جلد ها ○
سلام

جلد چهارم رو می خوام

با اسم یک شب فراموش نشدنی
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
سپاس شده توسط:
من شركت ميكنمTongue
جلد دوم رو انتخاب ميكنمShy
داستان كوتاه چند صفحه بايد باشه؟؟يا چنتا پست؟؟
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
سلام[عکس: xcvk.gif]

منم با اجازه تون هستم.
[عکس: xcvb.gif]
جلد پنجم رو انتخاب کردم و ایشالا داستان کوتاه می نویسم.[عکس: ieir.gif]

الانم نه ایده ای واسش دارم نه متاسفانه اسم انتخاب کردم.
[عکس: undecided.gif]
دوستان اگه میشه در این زمینه یواشکی تقلب بهم برسونین.[عکس: twol.gif]
ممنونم[عکس: mara.gif]

پ.ن: عزیزم از جایزه نفرات برتر توی پست اول توضیحی ندادی؟
بالاخره مسابقه بی جایزه که نمیشه. اعتباری،امتیازی نداره آیا؟!
[عکس: angel.gif]
سپاس شده توسط:
من چهارمیه اشتباهی گفتم پنج
اسمشم یکی بود یکی نبود

[عکس: x6t6ehhm05hfelc7jhcy.jpg]
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۵-۹۵، ۰۸:۲۵ ق.ظ)samin banoo نوشته: سلام[عکس: xcvk.gif]

منم با اجازه تون هستم.
[عکس: xcvb.gif]
جلد پنجم رو انتخاب کردم و ایشالا داستان کوتاه می نویسم.[عکس: ieir.gif]

الانم نه ایده ای واسش دارم نه متاسفانه اسم انتخاب کردم.
[عکس: undecided.gif]
دوستان اگه میشه در این زمینه یواشکی تقلب بهم برسونین.[عکس: twol.gif]
ممنونم[عکس: mara.gif]

پ.ن: عزیزم از جایزه نفرات برتر توی پست اول توضیحی ندادی؟
بالاخره مسابقه بی جایزه که نمیشه. اعتباری،امتیازی نداره آیا؟!
[عکس: angel.gif]

عجول نباش جایزه هم تعیین میشه فعلا شرکت کننده هامون تکمیل بشه تابعد
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
[عکس: x5jrnz5tbgnlqr8ch7m6.jpg]

سلام
این یکی برا من
داستان کوتاه
با نام فریاد خاموش
mara
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
بارونی خانم
رمان کوتاه تقریبا باید چند خط باشه
یا مثلا چند پست؟
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۵-۹۵، ۰۸:۴۹ ب.ظ)FaAEzZe نوشته: بارونی خانم
رمان کوتاه تقریبا باید چند خط باشه
یا مثلا چند پست؟

گفتم که اختیاری

چون پرسیدی=> تا جایی که سرو ته داستان رو بشه معلوم کرد
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
چیزیم برای من مونده؟xcvl
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
بارونی لطفا آخرین مهلتو مشخص کن چون من تا چند روز دیگه می رم سفر و دیگه نمی تونم انجمن بیام[عکس: xcvl.gif]
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,546 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 689 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، Afsaneh (۲۵-۰۷-۹۵, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، zahra97(baran) (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، N!rvana (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۷-۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، نويد (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، ssss (۲۳-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، Ar.chly (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، نیاز (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ)، سرنای را (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۴-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، morgana (۲۴-۰۹-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، revota1999 (۳۰-۰۷-۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، sarika (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۱ ق.ظ)، *hasti* (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، saba.AZ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، barooni (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۵۹ ق.ظ)، aydil (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، گل شب (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، فائزه 2 (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، 70mosafer (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، lidia (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۸ ق.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، .Arman. (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، 87Shadi (۲۹-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، bahari (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، عسل6 (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، mohabat1374 (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، ماه شب (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Mohade3_asi (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، deli_amini (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، رهایش (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، sagharrrrr (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، پرند30 (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۶ ق.ظ)، نازنين (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، s_eskandary (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، mortal enemy (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۵ ق.ظ)، ثـمین (۰۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، maryamix (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Kimia/r (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، lمريم مشكين (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، shaparak75 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، paarmiss (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، Laila.jafari24 (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، habibe (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، s33s (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، حباب (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ق.ظ)، mehrmahi (۳۰-۰۵-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، AsαNα (۳۰-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، ft.samadi (۲۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، Azad oraha (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، Parinazsp1993 (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۴ ق.ظ)، qsoni (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ)، hananee (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، nazanin_prsh (۰۱-۰۵-۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، طلسم شده (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، نانا32 (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، nedaalipoot (۱۷-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، Tehran (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، sara bano (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، K.T.M (۰۵-۰۸-۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، دریا16 (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، tolou ebadi (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، m@hshid (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، Baran123 (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ)، دزیره (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۸-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، pariii (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، hasti803 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، رها321 (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، الف.الف (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، بانو 16 (۱۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۷ ق.ظ)، nil2001 (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، reyhangh_ (۲۸-۰۶-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، Setare.soheil (۲۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، d.ali (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دختربهار (۱۸-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، salina (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، Fatemeh7721 (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، ϻσπλ (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان