غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه؟؟؟
مرغ و قارچ دوس دارم
کلا عاشق قارچم

چلو کباب نگینی
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
دوس دارم

لازانیا؟
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
عاشقشم.
خورش ماست.
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
نخوردم فک نکنم دوست داشته باشم

کباب حلزونdfgh
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
اره اونم فقط دستپخت تو با نوشابه سیاه
آش رشته
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
با كشك و پياز داغ ونعنا داغ فراوون .
ماكارانى با ته ديگ بادمجون
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
خود ماکارونی رو اره .. ولی با ته دیگ بادمجون نهUndecided
استمبولی?
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
عاشقشممممممممممممممم

هات داگ؟
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
نچ

کشک بادمجون
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
خیر

سوپ شیر ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 975 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 952 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,933 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، Mahdiye (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، • Niha • (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۴-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، عسل6 (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، فاطمه 59 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۴-۱۰-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، maryamix (۱۳-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، ft.samadi (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، hananee (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، maral:) (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۷:۱۴ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، بارین (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، الناز78 (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، roozbeh.rahmani (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، reza1 (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، .AtenA. (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۱۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، :)nafas (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، salina (۰۵-۰۳-۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، سامان 2 (۲۳-۱۱-۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، ebrahime (۱۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، arim (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۴ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، sahel77 (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۰-۰۴-۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، hedeyh2002 (۱۳-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، نیـایــش (۱۷-۰۵-۹۷, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، دختر ماه (۰۵-۰۵-۹۸, ۰۵:۵۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان