غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه؟؟؟
با اینکه تا الان فقط یه بار خوردم ولی خوبه

زرشک پلو با مرغ؟
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
خيلى.
كوكوسبزى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
نعععععععععععععععععععععععع
مرغ سوخاری؟
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
عالیه
شیرین پلو؟
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
اه اصلا

ماکارونی
"زخم ها" خوب میشوند
اما "خوب شدن"
با "مثل روز اول شدن"
خیلییی فرق دارد
سپاس شده توسط:
میخورم نه متنفرم نه دوسش دارم
قورمه سبزی
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
عاشقشم.mara
دال عدسHuh
سپاس شده توسط:
عققققق
جوجه کباب
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
بله شدیدا
ماهی ؟Tongue
سپاس شده توسط:
عاشقشمممم
سوشیxcvb
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 914 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 872 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,890 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۵-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، Mahdiye (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، • Niha • (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، heliia (۲۳-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۴-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، parysa7 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، عسل6 (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، فاطمه 59 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۴-۱۰-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، maryamix (۱۳-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، ft.samadi (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، hananee (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، maral:) (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۷:۱۴ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، بارین (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، الناز78 (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، roozbeh.rahmani (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، reza1 (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، .AtenA. (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۱۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، :)nafas (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، salina (۰۵-۰۳-۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، سامان 2 (۲۳-۱۱-۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، ebrahime (۱۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، arim (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۴ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Cactus._ (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۶ ق.ظ)، sahel77 (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۰-۰۴-۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، hedeyh2002 (۱۳-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۲ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، نیـایــش (۱۷-۰۵-۹۷, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، دختر ماه (۰۵-۰۵-۹۸, ۰۵:۵۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان