امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال رو با سوال جواب بدید
آرپیجی... جوابت رو گرفتی؟؟؟
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
حالا اگ نه جواب میدی؟
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
حال ندارم
تو چی ؟؟؟
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دکی
گرفتی؟
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
نه والا اصن چى گفتى؟؟dfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
شما دارین چی میگین ؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
چی رو چی میگیم؟
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
من که هنگيدم تو چى؟؟asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
من و تو چرا هنگیدیم؟asna
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو هنگ نمى کنى بخاطر اين همه چرت و پرت؟؟asna
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیا تو جواب بده چیستان و معما.... بانو 164 36,949 ۱۶-۱۱-۹۹، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  ۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش? AsαNα 4 299 ۲۲-۱۰-۹۶، ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  باهوشا جواب بدن میره بالا یا پایین !!1؟؟؟ reihoon 24 2,110 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
47 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، sadaf (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، *گیسو* (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، barooni (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، maryamix (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، ft.samadi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، hananee (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، sara bano (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، nil2001 (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، نازیا.. (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، daimond.m (۰۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، Z A H R A (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، M_o_n_a (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، setareh1 (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، fars4pic (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، Land star (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، Eman14 (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان