امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<==<مسابقه ی بزرگ دلنوشته های ایران رمانی> ==>
سلام
دوست دارم باشم البته اگه بتونم بنویسم!!
ممنونم ثمین بانوی گل
mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
منم بدم نمیاد شرکت کنم...هستمTongue
بغض هایم را به آسمان سپردم...
خدا به خیر کند، باران امشب را...

#saadat6789
سپاس شده توسط:

شرکت کننده
عزیزان توجه بفرمایید...

آقا تا دوشنبه همین هفته ساعت 12 شب وقت دارید دل نوشته هاتون رو برای صدف جون خصوصی کنید.

بجنبید عزیزانم
[عکس: mara.gif]
سپاس شده توسط:
سلام
هستم، یه سوال ؛ اون جمله باید یه جا استفاده بشه یا میشه دو قسمتش کرد؟
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۶-۹۵، ۱۲:۰۳ ق.ظ)پژمان فروزش راد نوشته: سلام
هستم، یه سوال ؛ اون جمله باید یه جا استفاده بشه یا میشه دو قسمتش کرد؟

سلام

ضمن عرض خوش آمد، عرض کنم که اون کلمه رو می تونید یا یکجا تو متن استفاده کنید و یا اینکه 2 قسمت حداکثر بشه.

به مهلت مسابقه هم لطفا دقت بفرمایید.متشکرم

دوشنبه 95/6/15

سپاس شده توسط:
سلام.منم دوست دارم شرکت کنم.
سپاس شده توسط:
منم شرکت میکنم..ممنون..mara
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
سلام
اگه دلنوشته طنز باشه اشکالی نداره؟!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۶-۹۵، ۰۶:۴۵ ب.ظ)خانوم معلم نوشته: سلام
اگه دلنوشته طنز باشه اشکالی نداره؟!

نه خانوم معلم عزیز....محدودیتی نیست. اتفاقا تنوع خوبیهmara
سپاس شده توسط:
عزیزان شرکت کننده

به گزارش صدف جون متن های این عزیزان دریافت شده:

hananee
یاس ارغوان
samin banoo
shab mahtabi
maryamix
_AYNAZ_

خانوم معلم

لطفا تا 12 امشب که آخرین مهلت هست دلنوشته هاتون رو واسه صدف جون ارسال کنید

اگر درخواست تمدید زمان دارید لطفا در اسرع وقت
به بنده یا مدیر ارشد خبر بدید تا در صورت امکان به درخواستتون رسیدگی بشه

فعلا ، آخرین مهلت تا امشب هست .

لطفا هر چه سریع تر متنتون رو ارسال کنید

سپاسگزارم

mara
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 423 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,618 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 713 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
54 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، لیلی (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، sadaf (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، zahra16 (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، نويد (۱۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، گلاره (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، .مليكا. (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۰۶-۰۹-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، nza3380 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۸-۰۹-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۰ ق.ظ)، برف سیاه (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، ماهي گندمي (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، .Arman. (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، mona64 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۱-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، AsαNα (۰۵-۰۹-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، hananee (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، نانا32 (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، maral:) (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، sara bano (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، farnaz83 (۱۱-۰۷-۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، goshtasb (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، سهها (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، d.ali (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، .AtenA. (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۱۳ ق.ظ)، مل مل (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، لاچین (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، Elesa (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، امید.ج (۱۰-۰۲-۹۶, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، author (۰۵-۱۲-۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، میناm2 (۲۸-۰۶-۹۷, ۰۲:۱۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان