امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
<==<مسابقه ی بزرگ دلنوشته های ایران رمانی> ==>
وای من الان دیدم
کاش تا فردا ظهر بهم فرصت بدین
خیلی دلم میخواد شرکت کنم
سپاس شده توسط:

بنا به تقاضای شرکت کنندگان عزیز و به دلیل عدم دریافت تعدادی از دلنوشته ها ، مهلت شرکت در مسابقه تا
فردا (سه شنبه ) تمدید شد.

لطفا متن هاتون رو در اسرع وقت ارسال کنید .تمدید دیگری نخواهیم داشت .

با تشکر از عزیزان شرکت کننده mara
سپاس شده توسط:
سلام منم شرکت میکنم.
روزگاری شاید ز این روز ها یادی کنیم .اشک گرمی اه سردی دادو بیدادی کنیم یاد امروز است
فردا خاطری ناپدید . روزگاری گر یه ارد حرف های خنده دار
سپاس شده توسط:
این تاپیک بسته شد
تاپیک نظر سنجی ایجاد خواهد شد
با تشکر از شرکت کنندگان
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 421 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,615 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 709 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
54 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، لیلی (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، sadaf (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، zahra16 (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ق.ظ)، نويد (۱۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، گلاره (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، .مليكا. (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۰۶-۰۹-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، parysa7 (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، nza3380 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۸-۰۹-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۰ ق.ظ)، برف سیاه (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، ماهي گندمي (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، .Arman. (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۴ ب.ظ)، عسل6 (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، mona64 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۱-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، AsαNα (۰۵-۰۹-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، hananee (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، نانا32 (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، maral:) (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، sara bano (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، m@hshid (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۱-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، farnaz83 (۱۱-۰۷-۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، goshtasb (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، سهها (۱۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، d.ali (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، .AtenA. (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۱۳ ق.ظ)، مل مل (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ)، دختربهار (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، لاچین (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، Elesa (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، امید.ج (۱۰-۰۲-۹۶, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، author (۰۵-۱۲-۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، میناm2 (۲۸-۰۶-۹۷, ۰۲:۱۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان