امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله طنز بگو و برنده شو :))
شانس دوم من: xcvl

درد دل کامپیوتری یک دانش آموز :

امروز که از ورای داده های پردازش نشده به صفحه نمایش زندگی نگریستم ، در عمق پنجره های ویندوز 7،نشان های از فایل های اجرایی محبت دیدم و در نوار عنوان مغزم جز داده های خام و اطلاعات فرمت شده ، هیچ ندیدم و وقتی چشمم به کارنامه ی مملو از صفر و یک کدهای سخت افزاری افتاد آرزو کردم، که ای کاش صفر برای CPU ذهن معلم هایمان تعریف نشده بود.....

این بخشی از متنی بود که در دوران تحصیلم نوشتم و توی یکی از جشن های مدرسه جلوی ملت خوندم.
xcvb یادش به خیر عجب دوران شیرینی بود Tongue

حقیقتش اینه که چون چندین سال گذشته ، هم ادامه اش یادم نمیاد و هم اینکه زیادی اصطلاخات کامپیوتری توش بود که اگه می نوشتم هم واسه غیر کامپیوتری ها جذاب نبود.

سپاس
mara
سپاس شده توسط:
حالا واویلا لیلی
کتاب داریم خیلی
علوم اسیرم کرد
ریاضی پیرم کرد
تا صبح بیدار موندم
اجتماعی خوندم
حالا واویلا دیکته
من میزنم سکته
واویلا هی مشق
من میکنم یک غش
مبادا روزی امتحانی باشد
نمره ی ما زیر یازده ای باشد
حالا واویلا لیلی
بدبخت شدیم خیلی

رسیدن مهر ماه رو تبریک میگم به قول باب اسفنجی :
گریه کن گریه قشنگه گریه سهم دل تنگه ??
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
دوستان عزیز ...

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه (Tongue)

ساعت 7 بعد از ظهر امروز(7 مهرماه) هست

بشتابید
xcvl
سپاس شده توسط:
asnaاینجا جا داره یه سلامی هم بکنیم به اون ناظم بداخلاق مدرسه
_خانومم موهاتو کن تو
_خانومم سیببلات کو
_خانومم چرا ناخون بلنده
_خانومم چرا دستبند دسته
_خانومم موهای دستت کو
_خانومم.....

امان از اون بچه های چاپلوس و خود شیرین مدرسه اه اه لوس ها
_سلااام خانوم خیلی خوش اومدید امیدوارم دانش اموز خوبی براتون باشم من شمارو خیلی دوست دارم و یه سری از این جور عراجیف

یه خسته نباشیدم بگیم به اون سرایدار مدرسه که حکم کلاغ خبر چین رو داره برای همه

خسته نباااااشید همگی
.

قصد توهین ندارمااااا شایعه نسازید جهت خنده بود فقد
پیشنهاد میشود بدجوری:
سیمرغ عشق
سپاس شده توسط:
بی همگان بسر شود بی تو به سر نمیشود این شب امتحان من چرا سحر نمی شود مولوی او که سر زده دوش به خوابم امده گفت که با یکی دو شب درس به سر نمی شود خر به افراط زدم گیج شدم قاط زدم قلدر الوات زدم باز سحر نمیشود استرس است امتحان پیر شده است این جوان دوره اخر الزمان درس ثمر نمیشود.. مثل زمان مدرسه وضعیت افتضاح وسه به زور جبر و هندسه گاو بشر نمیشود هر چه بگی برای او خشم وغضب سزای او چونکه به محضر پدر عذر دختر نمیشود توپ شدم شوت شدم شاعر مشروط شدم خنده بکنی یا نکنی باز سحر نمیشود... به یاد روزهای پر استرس امتحاناتTongue
روزگاری شاید ز این روز ها یادی کنیم .اشک گرمی اه سردی دادو بیدادی کنیم یاد امروز است
فردا خاطری ناپدید . روزگاری گر یه ارد حرف های خنده دار
سپاس شده توسط:
هر چى فکر ميکنما جمله ى طنز آلود به ذهنم نميرسه به جون شما.خخخTongue
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
سپاس شده توسط:

ممنون از شرکت کنندگان عزیز.این تاپیک بسته میشه و تاپیک نظرسنجی به زودی ایجاد خواهد شد.

البته هدف از این مسابقه شاد شدن فضای انجمن در روزهای اولیه مهرماه بود

ممنونم که همکاری کردید.

سپاس mara
سپاس شده توسط: