امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این ۱۲ گربه ایرانی، اینستاگرام را منفجر کرده‌اند
صاحب این دوازده بچه گربه ملوس ایرانی، که از اهالی کشور ژاپن است و خود را با افتخار به عنوان یک مادر تمام وقت گربه ها معرفی می کند، زندگی داخل خانه زیر و رو شده خود توسط این خانم گربه ها را آشکار کرده و برای عموم به نمایش گذاشته است تا تمام کلیشه های مربوط به خانم گربه ها را بشکند.

صاحب این دوازده بچه گربه ایرانی، که از اهالی کشور ژاپن است و خود را با افتخار به عنوان یک مادر تمام وقت گربه ها معرفی می کند، زندگی داخل خانه زیر و رو شده خود توسط این خانم گربه ها را آشکار کرده و برای عموم به نمایش گذاشته است تا تمام کلیشه های مربوط به خانم گربه ها را بشکند.

وی می گوید: من خوشحالم و اینکه مردم راجع به من چگونه فکر می کنند، برایم موضوع مهمی نیست. این موضوع از زمانی آغاز شد که اولین گربه یعنی یوکی (Yuki) کثیف و لرزان از سرما را پس از نجات از وسط جاده به خانه آوردیم.

پس از این ماجرا صاحب گربه ها تصمیم گرفت تا بزرگ کردن دو گربه زیبای ایرانی را نیز به عهده بگیرد.

اما در مورد 9 گربه ی دیگر چه ؟! بله، 9 گربه دیگر هم از زایمان موفق گربه ها به این جمع اضافه شده اند و بچه های گربه های بزرگتر هستند. البته این خانم ژاپنی اطمینان داده که هم اکنون تمام گربه ها عقیم سازی شده اند و دیگر شانسی برای اضافه شدن بچه گربه ای به این جمع شلوغ وجود ندارد.

اما راز اینکه چطور این دوازده گربه مستقیم به دوربین خیره می شوند در چیست؟ صاحب گربه ها می گوید:" من اسباب بازی پَری را که آنها دوست دارند تکان می دهم و توجه آنها را جلب می کنم و گربه هایی را که به دوربین نگاه نمی کنند با نام خودشان صدا می زنم، تا توجه آنها به سمت دوربین جلب شود.

[عکس: resized_422638_144.jpg]

[عکس: resized_422639_157.jpg]

[عکس: resized_422640_315.jpg]

[عکس: resized_422641_497.jpg]

[عکس: resized_422642_421.jpg]

[عکس: resized_422643_997.jpg]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
بازى باهاشون نشاط اوره
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای اینا رو...asna
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
حسابي ملتو مشغول کردن
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیکاره هاUndecided
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط: