خوابهايتان را برايم بياوريد.
سلام .
با افتخار اعلام مى كنم از حالا تا وقتى كه بهم نياز دارين مى خوام نقش خواب گزار رو برايتان بازى كنم .شما خواب بگين ،من تعبير اونو.اگه راضى شدين برام امتياز واعتبار وستاره طلايى رد كنين.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
يعنى ديشب هيچكس خواب نديده؟dfgh
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
چه كاريه،همه تو خونه تعبيرخواب دارن بخصوص خانمها
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲-۰۸-۹۵، ۱۰:۲۷ ب.ظ)دخترعلى نوشته: چه كاريه،همه تو خونه تعبيرخواب دارن بخصوص خانمها

درسته ولی افرادی هم هستن اعتقاد ندارن مثل من
چیزی که در خواب میبینی به نظرم نتیجه ذهن مشغولی های در طول روزه
برای همین اعتقاد ندارم و اهمیت نمیدم
شاید باشن اونایی که مثل من فکر کنن xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
AsαNα dateline='[url=tel:1478114233' نوشته: 1478114233[/url]']
دخترعلى dateline='[url=tel:1478109468' نوشته: 1478109468[/url]']
چه كاريه،همه تو خونه تعبيرخواب دارن بخصوص خانمها

درسته ولی افرادی هم هستن اعتقاد ندارن مثل من
چیزی که در خواب میبینی به نظرم نتیجه ذهن مشغولی های در طول روزه
برای همین اعتقاد ندارم و اهمیت نمیدم
شاید باشن اونایی که مثل من فکر کنن xcvl
حالا اساناى عزيز يه خواب بگو،يه چشمه تعبير بشنو،شايد مشترى شدى.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
به به ،خوابگزارم داريم
چن شب پيش خواب ديدم دارم از دست يه اقا پليسه در ميرم .
افتادم تو دست اقادزده،تا اومد از اسلحه اش شليك كنه پريدم هوا وتو اسمون حركت كردم.تازه حدس زدم دارم خواب ميبينم
با خوشحالى چن تا عمليات ارسن لوپنى اومدم كيف داشت اما با پريدن يه ناخلف روكولم از خواب پريدم.
حالاتعبير كن.حق تعبيرم از مديرگروه بگير.من هنوز نمى تونم امتياز بدم.اما تشكر مى كنم اين ديگه خرجي نداشت .
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
به به اولين مشترى.
خب اقا ايمان معلومه يه كارى كردى كه فكر مى كنى بايد مجازات بشى .
اگه عاشق فيلماى اكتيو نباشى قسمت دوم خواب مى گه يه علاقمند دارى اما خودت بهش بى ميلى وفرار مى كنى.
كلا اهل ازادى و بى مسئوليتى هستى .
دركل مواظب رفتارات باش.
حالا چطور هزينه امو از مدير بگيرم؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
من پريشب خواب دیدم با خانواده ام رفتیم تو يه خونه جدید كه يه عالمه مارمولك ریز و درشت از در و دیوار و سقف و ستون آویزون بودن(من و مامانم به شدددددت از مارمولك متنفریم و میترسیم)من و بقیه هم همش داشتیم میكشتیمشون ولی دوباره زنده میشدن تو خواب يه مارمولك خيلي بزرگ هم بود اندازه سمندر كه تو خوابم همش به من نگاه میكرد ودمشو تكون میداد
حالا تعبیرش چی میشه؟
البته منم شرمندم اعتبار از مدیران ایشالله:-P
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:
Ati karami dateline='[url=tel:1482667829' نوشته: 1482667829[/url]']
سلام
من پريشب خواب دیدم با خانواده ام رفتیم تو يه خونه جدید كه يه عالمه مارمولك ریز و درشت از در و دیوار و سقف و ستون آویزون بودن(من و مامانم به شدددددت از مارمولك متنفریم و میترسیم)من و بقیه هم همش داشتیم میكشتیمشون ولی دوباره زنده میشدن تو خواب يه مارمولك خيلي بزرگ هم بود اندازه سمندر كه تو خوابم همش به من نگاه میكرد ودمشو تكون میداد
حالا تعبیرش چی میشه؟
البته منم شرمندم اعتبار از مدیران ایشالله:-P
سلام اگر قبلش خسته نبوده باشى،نشونه ى اشفتگى ذهنت هست بايد كمى برنامه ى زندگيتو منظم كنى وبعضى چيزا رو كلا از زندگيت حذف كنى.
مواظب بعضى ادماى بدجنس اطرافت باش.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
دخترعلى dateline='[url=tel:1482661323' نوشته: 1482661323[/url]']
به به اولين مشترى.
خب اقا ايمان معلومه يه كارى كردى كه فكر مى كنى بايد مجازات بشى .
اگه عاشق فيلماى اكتيو نباشى قسمت دوم خواب مى گه يه علاقمند دارى اما خودت بهش بى ميلى وفرار مى كنى.
كلا اهل ازادى و بى مسئوليتى هستى .
دركل مواظب رفتارات باش.
حالا چطور هزينه امو از مدير بگيرم؟
فيلمو كه درست اومدى،بى مسئوليتى هم چه عرض كنم.دست وچشمت درد نكنه.
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
34 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۴-۰۸-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، sadaf (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۷, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، نويد (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۱۰-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، avapars (۲۰-۰۲-۹۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، barooni (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۱۰-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، maryamix (۰۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، کوبان (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۲-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۲۸-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، .AtenA. (۲۰-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، Eman14 (۱۹-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، :)nafas (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۲-۰۲-۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، author (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Wessal (۳۱-۰۱-۹۷, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، نیـایــش (۲۶-۱۲-۹۷, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، minaa (۲۶-۱۲-۹۷, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، شاهدخت. (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، arom (۲۶-۰۷-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان