خوابهايتان را برايم بياوريد.
ديشب خواب ديدم مى خوام وارد يه مسجد قديمى بشم اما گنبدش به شكل نردبون هس بالارفتم شد يه ديوار فلزى درحال سقوط
مسئول اونجا ديوار فلزى رو گرفت پايين اومدم ورفتم تو مسجد كه شكل قبرستون شد و اونجا قبر فردوسى رو ديدم كنار قبر يه محيط بان شهيد.
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Eman14 dateline='[url=tel:1486446773' نوشته: 1486446773[/url]']
ديشب خواب ديدم مى خوام وارد يه مسجد قديمى بشم اما گنبدش به شكل نردبون هس بالارفتم شد يه ديوار فلزى درحال سقوط
مسئول اونجا ديوار فلزى رو گرفت پايين اومدم ورفتم تو مسجد كه شكل قبرستون شد و اونجا قبر فردوسى رو ديدم كنار قبر يه محيط بان شهيد.

تو خصوصي تعبيرشو براتون مى نويسم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
برخى از صحبتها با دوستانت مانند دشمن ،بهت اسيب مى رسونه.
تو رفتار با دوستات دقت كن
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
فاطمه جون تعبیر بلدی؟Huh
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
ستاره ی احساس dateline='[url=tel:1489738988' نوشته: 1489738988[/url]']
فاطمه جون تعبیر بلدی؟Huh

تقريباً بله
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
موريس مترلينگ نويسنده و انديشمند بزرگ،هميشه خوابهايش را مى نوشت
دفترى بالاى سرش مى گذاشت كه اگر از خواب نيمه شب بيدار شد قبل از فراموش كردن ،خوابش را بنويسد.

فرويد روانكاو اسطوره ايى ،به خواب اعتقاد داشت اگرچه انها را با توجه به ديد روانشناسى تعبير مى كرد.
كتاب"تعبير خواب"فرويد كتابى جالب مى باشد.
گوستاو يونگ روانشناس ديگر و دوست فرويد نيز به خواب و تعبير ان معتقد بود اما نه به مانند تعبير فرويد از خوابها.
خواب دريچه ايى است درحال كه گذشته و اينده را بهم وصل مى كند.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
خب من خواب اتوبوس دیدم..خواب دیدم انگار دنبال یکی بودم یه اتوبوس بزرگ و آبی اسمانی هم کنار ایستگاه ایستاده بود میخواستم برم طرف شخصی که دنبالش بودم و از جلو اتوبوس رد شم که اتوبوس زیرم گرفت.تعبیرش چی هست؟
من به مرگم راضیم اما نمی آید اجل
بخت بد بین کز اجل هم ناز می باید کشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
براى رسيدن به هدفهات مواظب اسيبها احتمالى هم باش.گاهى اسيب سنگين تر از ارزش هدفت است.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
چندوقت پیش خواب دیدم تویه خرابه چندین صندوقچه سکه ومجسمه هخامنشی پیدامی کنم .ارزش هرکدوم اینقد زیادبودکه نمی شدروش قیمت گذاشت.
البته فک کنم خوابه چرت بوده
پاسخ
سپاس شده توسط:
من خواب دیدم تو يه سبزه زار راه ميرم تا میرسم به يه رود ،خم میشم آب بخورم كه آب رود میاد بالا و من ميرم زير آب و شروع میكنم گريه كردن كه يه پارچه ی سفید روی آب ميبينم دست دراز میكنم و میگیرمش و اون ميكشدم بالا كه ديگه از خواب بلند میشم
تعبیرش چی میشه؟
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
34 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۴-۰۸-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، sadaf (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۴-۰۹-۹۷, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، نويد (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۱۰-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، avapars (۲۰-۰۲-۹۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، barooni (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۱۰-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، maryamix (۰۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، کوبان (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۲-۰۲-۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، AsαNα (۲۸-۰۴-۹۶, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، d.ali (۲۶-۱۲-۹۷, ۱۱:۵۴ ق.ظ)، .AtenA. (۲۰-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، Eman14 (۱۹-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۱ ق.ظ)، :)nafas (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، taranomi (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۲-۰۲-۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، author (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Wessal (۳۱-۰۱-۹۷, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، نیـایــش (۲۶-۱۲-۹۷, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، minaa (۲۶-۱۲-۹۷, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، شاهدخت. (۱۱-۰۶-۹۹, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، arom (۲۶-۰۷-۰, ۰۱:۲۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان