امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دقيقه ايى با من باش مهربان.
خدايا از اين جهان هستى هرچه سزاوار وشايسته است به من عطاء كرده ايى.
اندكى سواد
كَمَكى ثروت
به اندازه ى نياز هوش واستعداد
كمى محبت خانواده واطرافيان
نيم بندى هنر
كمتر از احتياج ،ايمان
بيشتر از احتياج ،عاطفه ومهر
كمتر از خواسته ام ،دوست
بيشتر از توانم ،ازمايش
بيش از تحملم ،سختى
كمتر ازحق مطلب،سپاسگزارى
وكمتر از كمتر ،هم نشينى باتو.دقيقه ايى بامن باش مهربانم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مهربانم،
تو برزخ زندگى ماندن سختر از برزخ پس از مرگ نيست؟
در رستاخيز وبَل بَشوى اين دوره ى سخت ايستادن از ايستادن رستاخيز واقعى سخت تر نيست؟
اين دنيا را ساختن ،از توبه در ان دنيا وطلب برگشت ،اسانتر نيست؟
در اين دنيا جز پيراهنى ولقمه نانى وچكه ايى اب وسقفى برسر چيز ديگرى هست كه براى بدست اوردنش روح وانسانيت را فروخت؟
اصلا بهاى همانها هم بيش از انسانيت است؟
انسانيت را با امكانات وافتخارات وشهوت معامله كنيم؟
مهربانم با من بيا و درگوشم بخوان تمام اين زشتيها وپليديها در همين دنيا به پايان مى رسد.
رستاخيز را بايد از همينجا شروع كرد وبه انجا رساند.
من ايستاده ام .
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
برخى خصوصيات تك بعدى هستند ،فقط همان نقش را انجام مى دهد مثلا"راستگويى" فقط راست گفتنه،ديگه نمى ياد صورت يتيمو پاك كنه.
يا "مسئوليت پذيرى "فقط همان حيطه ى فعاليت رو در برمى گيره.
برخى خصوصيات ابعاد وسيعى براى نقش افرينى دارن . مثلا "جوانمردى"هم اعتماد،هم مسئوليت پذيرى و.....در برمى گيره.
يا "عشق"وقتى بياد طوفانى در وجود ادم به پا مى كنه كه تمام خصوصياتو در هم
مى پيچونه وبيشتر به سمت نكات مثبت پيش ميره.اعتماد،تلاش و...
مهربانى كه مياد روشنايى و نور واميد وهمه چيزهاى قشنگ ميهمان وجود ادم واطرافيان مى شه.
مهربانم هميشه مهربانى را برايت خواستارم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
چه بايد كرد با باورى كه شكسته؟
وقتى كه باورت از ادمى كه يك عمر به او ايمان داشتى،فرو ريزد
چه بايد كرد؟
چه ١٥ساله باشى يا٢٥يا٣٥يا٤٥يا٥٥يابيشتر حتى١٠٠سال
پدر ومادرت هميشه والدين وباورهايت هستن.
خيلى سخت است ببينى درجوار كسى كه مى گويند بهشت را زيرپادارد،بايد جهنم را تجربه كنى!
خيلى سخت است در يك هواى بهارى مورد هجوم يخ بندان تاريخ قراربگيرى.
شكستن باور يك فرزندخيلى سخت وناگوار است.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
گاهى چقدر اعمال ورفتار روحى افراد مثل هم هست.بدون اينكه شنيده باشن يا ديده باشن مثل هم عمل مى كنن.
مثلا هرودت وفردوسى همجوار هم نبودند.اما يكى اشيل ضد ضربه ايى مى سازه با پاشنه ى پاى اسيب پذير وديگرى شاهزاده اسفنديارى رويين تن با چشم اسيب پذير.
مهربانم يادت هست١٥ساله كه بودم قرارگذاشتيم وقتى مدرسه نيستيم ساعت ١٠به اسمون وستاره ى خاصى نگاه كنيم وحرف بزنيم،قبلا اين ارتباط را نه جايى ديده بوديم ونه شنيده بوديم.
بعدها همانند اين ارتباط را بين دهها كتاب ايرانى وخارجى خواندم،بين فيلمهاى ايرانى وخارجى ديدم و فكر نكردم كه شايد كپى شده باشه.
عشق ونفرت با تمامى شباهتاش مى تونه كپى نباشه فقط تكرارباشه در يه جاى ديگه،يه مكان ديگه وبين ادماى ديگه.همانقدر زيبا يا زشت.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
گاهى فاصله ى دوست داشتن وفراموشى به اندازه يك ساعت نديدن است،براى بعضى ماه وسالى طول مى كشد.
نمى دانم بگويم "خوشا"يا "افسوس"براى كسى كه بعد از سالها بازهم منتظر يك سخن ،يا يك نظر است.
فقط يك نظر ديدن او.
خوشحالم من هيچوقت كسى نبوده ام كه كنار كشيدم.
همانند درخت هميشه منتظر پرستويم هستم حتى اگر فراموشم كرده باشد يا مسير حركتش راتغيير داده باشد.
مهم وفادارى من است نه فراموشى وبى تفاوتى او.

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
بخشش كنيد، اما نگذاريدازشما سوءاستفاده شود.
عشق بورزيد،اما نگذاريدبا قلبتان بدرفتارى شود.
اعتماد كنيد،اما ساده وزود باور نباشيد.
حرف ديگران رابشنويد،اما صداى خودتان را از دست ندهيد.
ازپيامهاى تو به من
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
مهربانم سلام.
نمى دانى وقتى خوشى ،ناخوشى،غم ودرد،بيمارى وجودم را در بر مى گيرد نياز به اينكه در كنارم باشى اوج مى گيرد ومانند كودكى تو را مى خواهم كه چشمان ودستان وصدايت قويترين دارو ومخدر وارام بخش ترين لحظه براى من باشد.
هيچ مى دانى حضور تو چه اندازه درزندگيم حياتى است؟
مهربان من، اگر روزى بيايد كه بار ديگر چشم در چشمانت بدوزم ،ديگر از خدا بهشت را نخواهم خواست ،چه تو خود بهشت مجسم خدايى.
مى دانى دنياى بيرون از تن من تبديل به چه جهنمى شده؟
از نا امنى دنياى اطرافم خبردارى؟از درد ورنج مردم،از گرسنگى وبردگى به سبك جديد ،از انفجارها وتوده هاى خون الود ،از بى مسئوليتها وبى تفاوتيها،از درد دين وانسانيت خبر دارى؟
از مردان بى مردانگى،از زنان بى زنانـ ـگى ،از كودكان به زور بزرگ شده ،از……
از دنيا خبر دارى؟
خبردارى ومرا تنها گذاشته ايى ،در حسرت يك نگاه ويك قطره ارامش تنها گذاشته اى .
مهربانم بيا.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز به ديدن امامزاده ى عزيزم رفتم.خنكى هوا وارامش حاكم برفضا حس خوبى به انسان مى داد.بعد از خواندن زيارت عاشورا،خيره به مرقد به دلم رجوع كردم مثل هميشه تو مهربانم،بهمراه دوستان جلوى چشمم رژه رفتين،برايتان دعا كردم.
حتى دوستان دو ماهه ى اخير در ايران رمان را،مى بينى مهربانم در چه شلوغى خلوتى قرار دارم؟
برخى را به اسم مى شناختم وبقيه را به عدد،عدد١٢٠٠٠،منم با دست ودل بازى براى همه ى مونث ومذكرهاىِ مسلمان وغيرمسلمانِ كوچك وبزرگِ خانواده دعا كردم.كه سالم باشن وخدا حاجتهايشان را براورده كند.
مهربانم تو هم براى دل من دعاكن،اين روزها عجيب به ياد كسى بيقرار است.
برايم دعا كن.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
مهم نيست چند ساله باشى.
مهم نيست زن باشى يا مرد.
مهم نيست غنى باشى يا فقير.
مهم نيست چه دينى داشته باشى .
مهم نيست اهل چه شهر وديارى باشى.
مهم نيست چه قيافه وهيكلى داشته باشى.
مهم نيست مجرد باشى يا متاهل.
در هر حال مهمه يكى برات مهم باشه وتو براى يكى مهم باشى.
براى يكى ارزش قائل باشى ويكى براى تو ارزش قائل باشه.
گاهى خيلى مهمه ،حتى مهمتر از زندگى ،كه يكى رو دوست داشته باشى يا يكى دوست داشته باشه.!
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
19 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۵-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، نويد (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۰-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، HIDDEN (۰۷-۱۱-۹۵, ۰۷:۱۱ ق.ظ)، الی نجفی (۱۵-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، ثـمین (۱۰-۰۹-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، دخترشب (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، hananee (۳۰-۰۸-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، m@hshid (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۴-۰۹-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، d.ali (۰۷-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، s.a.a (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، nafas fari (۱۲-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، sh-n (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، دختربهار (۰۶-۰۹-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، blue (۲۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، author (۰۲-۱۲-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان