تشكر از …
سلام.
حس نمى كنيد يه چيزى اينجا كم داشتيم؟
مكانى براى تشكر عمومى از افراد.اول خودم شروع مى كنم.اگه كس ديگه ايى بود بياد.
نبود ،خودم كه هستم.
تشكر از رئيس ومديران اول كاره.ازadmin وsadaf تشكر مى كنم بخاطر راه اندازى چنين فضايى كه تراوشات ذهنى فوران كنند وعرض اندام.
تشكر ازثمين ونويدوعباس زاده بخاطردرج اسمشون زير نوشته هايم ودل گرمى من براى حضور سبزشون.
تشكر از على كه بدون اجازه اسمشو برداشتم وشدم دخترعلى.
بچه ها صبح جمعه سرد وبرفيتون به خير ،مواظب باشين سرما نخورين.دوستدار تك تكتون هستم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام. منم دوست دارم تشکر کنم ieir

اول از همه از خدای خوبم که منو تو این راه جدید قرار داد و کمک کرد حسرت به دل از دنیا نرم .
Tongue

بعد هم از خودم که بعد از این همه سال دل دادن به علایق دیگران، با طرز فکر دیگران زندگی کردن،بالاخره به علایقم این اجازه رو داد که یه امسال رو برای خودم .. برای علایق شخصیم ...برای اونچه واقعا ازش لذت می برم وقت بذارم و شادی و لذت رو تو زندگی حس کنم .همین که شهامت پیدا کردم بنویسم .... بدون ترس..بدون نگرانی از اینکه دیگران چه نظری خواهند داشت ... از خود تشکر ویژه میکنم .
asna

تشکر از ادمین محترم ....از صدف جون که بی تعارف، مثل خواهرمه و خودش هم میدونه چقدر دوستش دارم .از دوستای خوبی که به منی که خودم هم خودش رو باور نداشت ،کمک کردن ...دستمو گرفتن ..حمایتم کردن و کمکم کردن تا بتونم ذره ای از زمینگیر بودن در نوشتن ،فاصله بگیرم و اگه موفقیت کوچکی نصیبم شده مدیون تک تکشون و حمایت هاشون هستم .دوستام خیلی زیادن و یک از یک مهربون تر . آیناز-برف سیاه-نیها-بارونی- کل نویسنده های برق برقی گلمون
ieir

و تشکر ویژه از دختر علی و آقای عباس زاده که دقیقا مثل یه داداش بزرگ تر ،دلسوزانه نوشته هامو میخونن و به خاطر نقد های خوبشون و تشویق های همیشگیشون مدیون لطفشون هستم.
bcmt

خب... خواه ناخواه من همین یکسال رو وقت دارم و طبق قولی که به خودم و دیگری دادم ، باید در این ماراتن نویسندگی ،به یه جایی برسم و الا برای همیشه می بوسم و کنارش میزارم.خوشحالم که ایران رمان نقطه شروع کار من شد و هیچوقت لذت ها و خاطرات خوش اینجا رو فراموش نمی کنم .ممنون ایران رمان bcml

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام mara

تاپیک خوبی است ...ان جا که در احادیث هم داریم اگر از خلق خدا تشکر نکنی از خدا هم تشکر نخواهی کرد و شکر گزار نعماتش نخواهی بود ...من هم به نوبه خود از admin گل به خاطر بوجود اوردن این انجمن و زحماتشون تشکر می کنم ...بعد هم از خانم sadaf که برای نشر رمان های من خیلی زحمت کشیده اند و سپاس های قشنگ شون زیر نوشته ها و خط خطی هام ...بعد از دوست و همکار نویسنده ام ثمین خانم که علاقمندی و کنجکاوی هابشان در راه اموختن و راه و رسم بهتر نوشتن در حد یک نویسنده حرفه ای ...جدیت در کار نوشتن و رعایت درست نوشتن ...بسیار عالی کار می کنند ...از دختر علی به خاطر نقدهای خوبش برای رمانم و داستان های کوتاهم و تلاش بسیار زیادشان در انجمن ..که جای قدر دانی فراوان دارد ..و از همه اعضای خوب انجمن ...به انهایی هم که عضو نشده اند و از دوستانم در انجمن قبلی هستند ..می گویم اگر محیطی صمیمی و خوب برای کار می خواهید ..اگر دوست دارید قلمتان همچنان بدرخشد ..عضو شوید و فعالیت کنید ...انجمنی بهتر از ایران رمان گیرتان نخواهد امد ..منتظر باز شدن فلان انجمن و سایت نباشید که اگر مدتی بگذرد و ننویسید ...قلم تان خشک می شود ..منتظر همه دوستان گل هستیم ...mara
پاسخ
خوب نوبتي هم باشه نوبت تشكر منه....
اولين تشكر واسه الله مي فرستيم كه همه چیزمون از اونه...
و همین طور از پدر مادرم بخاطر بدنیا اوردنم تشکر می کنم (این جمله منو یاد انشاهامون انداخت...یادش بخیر)..
از بقیه دوستان گلی که اینجا دارم ی تشکر ویژه می کنم اسم نمی برم که فردا پس فردا گلایه نشه اسم منو چرا نیاوردی ...

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
از نيل عزيز"nil2001"
بخاطر طرح وتصوير رمان من و بقچه ى ارزشمندم تشكر مى كنم.تصوير زيبايى است.
از تمامى عزيزانى هم كه از نوشت هايم بازديد مى كنند تشكر مى كنم.
ايام به كامتان باد.xcvk
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
ممنون بابت اين تاپيك بسيار زيبا
منم جا داره تشكر كنم از همه
در گذشته كاربراي در انجمن بودن كه چراغ اين انجمن رو روشن نگه ميداشتن مثل همين الاني كه شما ها هستين و انجمن به پشتوانه شما ها گرم و فعاله
كاربري قديمي كه خيلي هاشون نه خبري ازشون هست و نه به ما سري ميزنن ولي فعاليت هاي مثبتشون در انجمن براي هميشه باقي موند و در هر كجا هستن دعاي خير بدرقه راهشون باشه و براي انجمن هم فراموش نشدني هستند
يكي بعلت ازدواج و يكي بعلت بچه دار شدن و يكي بعلت كارمند شدن و يكي بعلت دانشگاه رفتن و هر كس به دليلي رفت و الان جاشون خالي موند و براشون آرزوش موفقيت ميكنيم و به اميد بازگشتشون با خبرهاي خوش
يه تشكر از همه اون قديمي هايي كه رفتن براي انجمن زحمت ها كشيدن و الان نيستن
يه تشكر ويژه از قديمي هايي كه همچنان در كنار ما هستن
و يه تشكر ويژه تر از كاربراي عزيز و مهربوني كه با حضور گرمشون و رمانها و ارسالي هاي زيباشون به انجمن زيبايي بخشيدن

تشكر ازهمه كاربرايي كه دراين انجمن بودن وهستن ومهمانهاmara
پاسخ
هوم ... تاپيك جالب و بجايى ست :)
حال گمونم نوبت ماست كه سيل تشكرات خودمون رو سرازير كنيم ، بلكه مورد قبول واقع شود ! ان شاءالله ...
تشكر اوّل رو اختصاص ميديم به رئيس انجمن جناب ادمين گرام :) بابت تمام زحمات و اقداماتى كه تابحال اعمال كردن و خواهند كرد aar
تشكر دوم براى مدير ارشد عزيز ، صدف بآنو :) كه هر دم كمك ها و دلگرمى هاش شامل حال تمام كاربرا اعم از قديم و جديد شده و از مهربانى هاش هر چقدر بگيم كم گفتيم aar
تشكر سوم براى ناظم انجمن ليلى عزيز :) و در نهايت تمام مديران و همكاران عزيز و گرامى كه در بخش ها نظم و هماهنگى رو برقرار مى كنن aar
تشكر چهارم براى كاربراى نويسنده مون بنفش رنگ مون و فعالان بخش هست كه با فعاليت مثبت ، در راه پويايى انجمن تلاش مى كنن aar
تشكر پنجم هم اختصاص ميدم به دوستاى عزيزى كه تو همين انجمن باهاشون آشنا شدم ... دوست هايى كه مثل قهوه گرم و مثل آبنبات شيرين و دوست داشتنى اند :) دوست هايى كه زمانى در كنار ما بودن و حالا نيستن ... دوست هايى كه بودن و رفتن و بى معرفتى كردن ... و دوست هايى كه هنوز هستن و حضورشون حس ميشه ... مثل صدف ، ثمين ، آسانا ، سعيده و دو سه عزيزى كه گاهى هستن و گاهى نيستن aar
تشكر آخرم به تمام كاربرايى كه قبلتر از ما براى انجمن زحمت كشيدن ، كاربرايى كه همين حالا براى پيشرفت انجمن فعاليت دارن و كاربرايى كه در آينده شاهد حضورشون هستيم aar خدا قوت به تمامى شما عزيزان كه ايران رمان رو " ايران رمان " كرديد aar

و تشكر فراوان از تمامى شما عزيزانى كه به صورت ميهمان ما را همراهى مى كنيد و همواره حمايتگر ايران رمان هستيد gggm
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سال٩٥ارام ارام به اخر مى رسد و سال٩٦جوان و سرحال فرا مى رسد.
bmctbmctbcmibmctbmct

جادارد از همه ى كاربران عزيز با هر رنگ و فعاليت و عنوان و اعتبارتشكر كنم.
حتى از ميهمانان عزيزكه حضورشان باعث رونق و شادى خانه ى ماايران رمان مى شود.
از همه ى شما كه همراه هم رمان و داستان نوشتيدو خوانديدتشكر مى كنم.
از شما كه در بخشهاى گفتگو،جالب و خنده دار ،مذهبى ،علمى ،شعر،عكس،دل نوشته وهمه وهمه ى بخشها حضور داشتيد ،تشكر مى كنم.
aaj
از نويسندگان،كاربران ويژه بخصوص نويد عزيز،همكاران انجمن بخصوص AsaNaنازنين و مهمترين شخصيت سايت جناب admin گرامى تشكر مى كنم.
درهمين جا به همه ى شما نوروز جاودانه را تبريك مى گويم.bcmq
برايتان بهترينها را ارزومندم.
به اميد روزهاو ساعتهاى بهتر Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سلام xcvk
اروم اروم یک سال از ایجاد این تاپیک می گذره
و من باز صلاح دیدیم تشکر رو ادامه بدم
این بار تشکر از افراد جدید
تشکر از صنم و ترنم همکارهای فعال و مهربون و شیطون وخوب انجمن که در هر زمینه فعالیت اشکار داشتند و به کاربران دیگه اموزش می دادند واطلاع رسانی می کردند.
از بارونی عزیز بخاطر خیر مقدم هایش به تازه واردین وراهنمایی انها.
از دو منتقد وطراح مهربون وخانوم انجمن،  شیوا (بهار نارنج) و الیسای عزیز که برای همکاری همیشه اماده بودند
شیوا جان در بخش طراحی و ویراستاری فعالیت به سزا داشت والیسا جان در بخش نقد
از بهار قربانی عزیز که ویراستاری انجمن رو راه انداخت
تشکر از نویسندگان مهربان و خوبمان مریم علیخانی و ژاله صفری
از دیگر دوستان فعال که هر بار انجمن را با حضورشان شادی بخشیدند مانند دختر بهار ، دختر شب، فاطمه،تینا، زینب سلطان،برف سیاه، author(نعیم)
وانان که مدتهاست نیستند مانند اسانا ،نوید،ساسی،نیل، علی رضا.ثمین،عباس زاده و...
از همه ی این عزیزان تشکر می کنم بخاطر حضور گرم و با محبتشان
و از عزیزانی که همیشه بودند مانند ادمین ، صدف، ملکه برفی و...
اگر نامی فراموش شد ببخشید.
برای همه ی شما عمر با عزت و سلامتی از خدا خواستارم.
شما همانند خانواده ی من بودید و هستید.
bcmq

[عکس: 13807005-1510-a.jpg]

[عکس: 59895.jpg]
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
25 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، sadaf (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۷-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، • Niha • (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۲:۰۲ ق.ظ)، برف سیاه (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۲:۱۵ ق.ظ)، ثـمین (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۷-۹۹, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، AsαNα (۰۲-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، d.ali (۱۷-۱۲-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۹-۰۹-۹۵, ۰۷:۴۳ ب.ظ)، دختربهار (۱۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۴-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، "Ava" (۰۲-۱۲-۹۵, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، بهار نارنج (۰۲-۰۱-۹۷, ۱۰:۱۷ ق.ظ)، دختر ستاره (۰۱-۰۲-۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، author (۱۷-۱۲-۹۶, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، نگـnegarـار (۱۷-۱۲-۹۶, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، نیـایــش (۲۶-۰۷-۹۷, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، شاهدخت. (۳۱-۰۳-۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان